Rekomenduojami pranešimai

Jeigu žaidimas kartu su konsole pabudo iš "rest" režimo tai skambink neskambinęs, niekas neprisijunks. Reikia žaidimą išjungti ir vėl įjungti tada veikia bet ir tai tenka palaukti kol suranda ką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip tai keista kai tiek losianciu. Per Dark Souls prie bosu net dabar labai ilgai laukti nereikia. O po starto isvis labai greitai pagalba ateidavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip tai keista kai tiek losianciu. Per Dark Souls prie bosu net dabar labai ilgai laukti nereikia. O po starto isvis labai greitai pagalba ateidavo.

Kaltink naująjį PS4 "rest" režimą arba žaidimo kūrėjus, kad nesutvarko. Spėju didžioji dauguma net nežino, kad tokia problema egzistuoja, dar neskaitant kelių procentų, kur routerio portai nėra atidaryti žaidimui.

Man dar keista kaip po išleidimo žaidimas nebuvo atnaujintas nė karto... Dabar laukiu kol kas sukurs tą "Interview" filmuką, kaip kūrėjai juokiasi iš mūsų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai tas elektrinis sunkus,net nezinojau kad pagalba galima kviestis,bet jaigu jus apie ta skambaliuka,tai skambinau,niekas neatejo,ir malku pasikroviau 

 

 

O ar tikrai tą skambinai? Nes didelį skambinant iškvieti kitus (bet prarandi insight), mažą skambindamas pats prašaisi co-op į kitų žaidimą, o raudonas - pvp.

Dar gali būti, kad neišsikvieti dėl to, kad tuo metu toje vietoje niekas neskambina mažu varpeliu, kurie būtų +-10% nuo tavo level'io.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar tikrai tą skambinai? Nes didelį skambinant iškvieti kitus (bet prarandi insight), mažą skambindamas pats prašaisi co-op į kitų žaidimą, o raudonas - pvp.

Dar gali būti, kad neišsikvieti dėl to, kad tuo metu toje vietoje niekas neskambina mažu varpeliu, kurie būtų +-10% nuo tavo level'io.

Didelis, mažas raudonas? gal gali numest foto kaip jų ikonos inventoriuj atrodo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didelis, mažas raudonas? gal gali numest foto kaip jų ikonos inventoriuj atrodo?

 

Ne tiek raudonas, kiek su raudona aura - sinister resonant bell skirtas pvp. Beckoning bell - iškviesti kitus. Small resonant bell - keliauti co-op pas kitus.

 

Čia visi sudėti su aprašymais:

 

http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Bloodborne+Wiki (spausti equipment, items, multiplayer)

 

 

Nepamirškit, kad paskambinę beckoning bell esate atviri invazijoms, taip kad galite gauti ne tik partnerį, bet ir priešą. 

Redagavo kuoduotasis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiradau jau, net nežinojau kad atsidarė man tas Insight manager'is. Pas jį pasirodo ir reikia pirkti tą mažą skambutį...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkas glicinasi su tuo coop ar pvp,nes kartais tikrai sunku issikviest pagalba.

Karta bandem susijungti su zmonem is party ir pavyko tik pilnai restartavus konsole,kartais pakanka restartuot tik zaidima.

Rest rezimo konsoleje nenaudoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkas glicinasi su tuo coop ar pvp,nes kartais tikrai sunku issikviest pagalba.

Karta bandem susijungti su zmonem is party ir pavyko tik pilnai restartavus konsole,kartais pakanka restartuot tik zaidima.

Rest rezimo konsoleje nenaudoju.

 

O kokie multiplayer nustatymai? Pats co-op nesikviečiau, bet pasidaręs worldwide ir be password'o pas kitus co-op ilgai nelaukdavau, net į ng+ keletą kartų patekau.

Va invazijos dar nei vienos neturėjau, nors bell maiden ir skambino poroje vietų tuo sinister varpeliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiau jog su draugais greičiau pavyksta į co-op susijungti pasidarius sunkų slaptažodį, ten ale daug skaičių ir raidžių. Tiksliai nepamenu, pabandysiu surast pernauja info kol laukiu mašinos servise.

http://www.reddit.com/r/bloodborne/comments/30nyfc/psa_having_trouble_connecting_to_coop_try_this/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas losia reikia siokios tokios pagalbos,bet cia spoileris bus,todel

uzmusiau vora roma,ir papuoliau i sventykla kur virs manes amygdala sedejo toks bosas kraupus,as bandziau isbegti is ten,bet jis pagriebe mane,ir atsiradau universitete,praejus ji,nukelia i nightmare,ten sunkoka,net su mano 60 lvl,tai klausimas kaip man papulti i unseen village,??ten kazkokie vartai turejo atsidaryt,ir kiek zinau ten reik ieskot rakto nuo duru i ward boksta

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei zaidimas per sunkus tai kvietiesi coop pagalbininka arba eini farmini blood echos ir keli lvl. labai viskas paprasta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas losia reikia siokios tokios pagalbos,bet cia spoileris bus,todel

uzmusiau vora roma,ir papuoliau i sventykla kur virs manes amygdala sedejo toks bosas kraupus,as bandziau isbegti is ten,bet jis pagriebe mane,ir atsiradau universitete,praejus ji,nukelia i nightmare,ten sunkoka,net su mano 60 lvl,tai klausimas kaip man papulti i unseen village,??ten kazkokie vartai turejo atsidaryt,ir kiek zinau ten reik ieskot rakto nuo duru i ward boksta

 

 

 

turėtų būti atidarytos durys ten, kur tave pagriebė. Tiesiog aktyvuok amygdalos griebimą, pasitrauk, kad nepagautų, o tada prabėk pro duris. Ward bokštas yra optional area, nebūtina ten apsilankyti, bet šiaip jo, raktas yra unseen kaime.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

turėtų būti atidarytos durys ten, kur tave pagriebė. Tiesiog aktyvuok amygdalos griebimą, pasitrauk, kad nepagautų, o tada prabėk pro duris. Ward bokštas yra optional area, nebūtina ten apsilankyti, bet šiaip jo, raktas yra unseen kaime.

 

nea nesupratai manes=)

pirma jaigu nesunku paaiskink prasau ka reiskia aktyvuot amygdalos griebima?antra papasakosiu issamiau ko man reik,ziurek,as uzmusiau vora rom,atsiduriau ant tokios lekstes,begau link duru ir ta amygdala mane pagriebe,ir tada atsiradau tame universitete,ir po jo nightmare,ten yra lempa,as galiu keliauti i hunter dream,ir is hunter kur noriu,isskyrus unseen kaima,ir isskyrus ta lekste(nznau ar ji randasi tame paciame kaime)zodziu ant kaimo kai spaudziu raso nepasiekiamas siuo metu,tai nznau ka daryt,o nightmare as nenoriu zaisti,nes ten eisiu eisiu ir teks su amygdala kautis ta,as kolkas nenoriu,vat

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.