Rekomenduojami pranešimai

...kai pamaciau pc versija kaip atrodo ant high.. :spit:  . seseliai, apsvietimas, detalumas,,,,o jau augmenija kokia..krumai su tokiais detaliais spygliais ...wow ...tik va deka realistisko apsvietimo tamsios vietos kurios pvz ant xbox buvo na tokios pilkos, tai cia tokios juodos kad visiskai nieko nematau ..seseliai tokie juodi kad jei jame buni ...wow kaip nakti tamsu  :gasp:  bet jau grozis visko ... :close:  nustatymus parinko ant high be god rays...buvo idomu paziuret kaip tie godrays atrodo tai pasijungus  :rage:  buvo vaizdelis ..bet per daug pradejo lagint tai ...nebent koki AA isjungt vietoj ju ..reiks dar pasireguliuot ...skirtumas tarp last gen ir next gen versiju milziniskas tikrai ..kai kur to gal ir nepamatysi bet vien i augmenija paziurejus ir apsvietima tai visai kitas pasaulis tarp versiju.  :gusta:

nesenai as i pc perejau dar lost , bet kol kas tai graziausias mano matytas zaidimas aplamai ... na plius kad open worldas, ir plius kad viskas dinamiska...plius detalumas visko ir tikrai nedideli reikalavimai palyginus. Unity sunkiau sukasi palyginus, anas irgi grazus , bet sitas tai topina Unity.

Su tamsiais seseliais tai cia bugas nzn ar cia dziaugtis reiketu, seip tai tikejausi jog grafiskai geriau atrodys, plius fps mazoka eina vidutiniskai ant 35fps, tai menkas manonumas pakolkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman su kokiu HW zaidi?

kokiu HW ?  :poker:

Su tamsiais seseliais tai cia bugas nzn ar cia dziaugtis reiketu, seip tai tikejausi jog grafiskai geriau atrodys, plius fps mazoka eina vidutiniskai ant 35fps, tai menkas manonumas pakolkas

na nezinau kas dar gali graziau atrodyt cia..viskas atrodo puikiai.. o seselius tai reiks manau sviesint kazka arba zemint seseliu detalumas gal nebus tokie juodi .. pradzioj kai vaziavom masina ir isvaziuodavom i seseliu vietas tai budavo juoda juoda.. nei priesu nesimate  :yao:  arba kai is namo meginau iseit tai neradau laiptu nes buvo juoda visur ..  :trl:  reiks ta juoduma kazkaip mazint

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokiu HW ? :poker:

 

na nezinau kas dar gali graziau atrodyt cia..viskas atrodo puikiai.. o seselius tai reiks manau sviesint kazka arba zemint seseliu detalumas gal nebus tokie juodi .. pradzioj kai vaziavom masina ir isvaziuodavom i seseliu vietas tai budavo juoda juoda.. nei priesu nesimate :yao: arba kai is namo meginau iseit tai neradau laiptu nes buvo juoda visur .. :trl: reiks ta juoduma kazkaip mazint

Jis turėjo omenį hardware jaučiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokiu HW ?  :poker:

na nezinau kas dar gali graziau atrodyt cia..viskas atrodo puikiai.. o seselius tai reiks manau sviesint kazka arba zemint seseliu detalumas gal nebus tokie juodi .. pradzioj kai vaziavom masina ir isvaziuodavom i seseliu vietas tai budavo juoda juoda.. nei priesu nesimate  :yao:  arba kai is namo meginau iseit tai neradau laiptu nes buvo juoda visur ..  :trl:  reiks ta juoduma kazkaip mazint

Uzstatyk AA: SMAA, o AO: SSA0, tada seseliai normaliai veiks, nes su HBAO+ tai ten tamsu visiskai, o mapas man juodas buvo tai is Data_Win32 folderio patch.fat ir patch.dat istryniau ir viskas ok dabar, Na o del grafikos tai man npc kiek uzkliuna mediniais veidais, pastatu teksturos lievos, na ir seip pilna objektu visokiu kur tirkai prastai atrodo, na bet cia tikriausiai del tokio didelio open world. Nors pvz , augmenija, gyvunu kailis tikrai gerai padarytas. Na kaip pvz shadow of mordor man kelis kart geriau atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo reiks pareguliuot tuos . maciau screenus kad seseliai gali tapt ir pilkai tamsiais kaip pridera. dar tiesiog nesikapsciau tenai. na as pc versija po xbox pasileidau tai ..ir palyginus nuo 3 dalies irgi man cia viskas daug kartu graziau.. augmenija turiu omeni bent jau ..nes kol kas po krumus sliauziojau ..po to meskos buvo ..viskas labai grazu..i teksturas is arti kiek ziurejau viskas ledas net ir be ultra nustatymu. jau nuo 2 dalies sitas buvo man vienas graziausiu tokio tipo zaidimu..vizualai su open worldu tokiu labai gerai cia ziurisi. meska pikta visai buvo irgi kai voze su letena  :fuuu:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man 840m lapas viskas ant high veza padoriai. AA dar nusemiau tai visai gerai, as verciau godrays uzsidejau, dar graziau.  idomiai ta story cia klostosi is tikro ..plius papildomos misijos patiko. kai lanka gavau pagaliau pasijauciau awesome.. lankas pirmas toks paprastas is keliu vyteliu suristas bet vilkus medziot labai idomu buvo. kol kas ginklo i rankas nebeimsiu jei nereiks tik. su lanku labai cool. ubisoftai su side misijom kol kas pasistenge ka matau , tiek unity tiek sito papildomos misijos patiko , taigi nebutina iskart lekt per story lost.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man skidrow versija luzta pirmoj misijoje atidarant duris, o su ali123 kraku nesisaugo pragriesas :D

Atrodo graziai, tik reikia pasizaisti su nustatymais, kad tureti ~60FPS. Su seseliais, nera kazkokio vidurio, beveik drastiskai pasikeicia vaizdas ir dalyje vietu tikrai per tamsu :D

 

post-22539-0-40537600-1416172991_thumb.jpg

post-22539-0-33624000-1416173023_thumb.jpg

post-22539-0-24575600-1416173087_thumb.jpg

Redagavo zirnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman na kazkokia mistika :D pas mane nors ir geresne gpu gt650m toli grazu visko ant high neveza, aisku nezinau kaip tamsta as bandau ant 1080p rez. Kas liudniausia zaidimas nepalaiko sli, todel negaunu papildomu fps, o siaip ar low ar ultra nustatymai fps nekinta ~15 buna. Kiek skaiciau kaikurie irgi su tuo susidure, teks palaukti kokio patch ar geresnio releaso :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as losiu ant tokios rezos kokia lapas palaiko. ir tai nera 1080p . ir to nereikia tokiam ekranui labai viskas grazu ir ant 768p kaip ir daugumos lapu.

del tamsumo maciau kazkas pataises yra failus  patchu kurie jau iseja ir susitvarko tas HBAO+ nebuna tamsus, bet man ir taip gerai ir be HBAO+ .

siaip idomiai zmones galvoja, turi silpna gpu ir nori lost ant full hd ir dar fps uztenkamai turet. tai mazink reza ir turesi fps.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gpu rimtesne nei Jusu :) beto jos pas mane dvi, tik kad deja zaidimas nepalaiko sli. O kas del rez tai cia kiekvienam asmeniskai man ant 768p jau matosi labai didelis skirtumas nuo 1080p, o beda ne rezoliucijoj del fps, nes kaip sakiau nesvarbu nustatymai rez ir ar low ar ultra fps skaicius nekinta :) O tamstos mastymas irgi geras, pagal Jus pats galit su prastesne gpu losti viska ant high ir neturet bedu, o as su geresne jau vat nieko daryt nebegaliu.  Manau cia releaso beda, reiks palaukti normalesnio, dar kokie gal driveriai iseis ir tada bandyt :)

Redagavo Kunigelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai su cs buvo :D ziurek ar kitiem irgi tas pats jei tas pats tai releas blogas arba crack jei ne tai pele pjauna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.