Tii

Dragon Ball (PS4 / Xbox One / PC)

Rekomenduojami pranešimai

Dragon-Ball-Xenoverse-021.jpg


 

A brand new scan of Dragon Ball Xenoverse has been released! This one shows Future Trunks in his Dragon Ball Online black outfit (in which he is referred to as Time Patrol Trunks) along with the face of the red-haired mystery man. By the looks of it, the mystery man will go back in time and re-lives past events in the Dragon Ball world. Young Gohan and Piccolo, Goku vs Gero, and Guldo vs Krillen is shown. In the Guldo vs Krillen screenshot within the scan, it seems like the mystery man and Captain Ginyu are also shown, although it’s a bit low quality to tell for sure.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Namco ir toliau stebina, panašu, kad jie nelinkę sustoti, išleidę Narutą ant PC kitas jų žingsnis šis DBZ Xenoverse perkėlimas į PC! video gale matome visas platformas tarp kurių ir STEAM vardas

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man įdomu kodėl iki dabar puikuojasi vardas PS4? (Temos pavadinime) juk jis išeis ir xbone, ir senosiom konsolėm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 

Man įdomu kodėl iki dabar puikuojasi vardas PS4? (Temos pavadinime) juk jis išeis ir xbone, ir senosiom konsolėm

Nes negali ueditint posto po tam tikro laiko, nes siose skiltyse nesu modas:>
Visad gali reportint posta ir palikt komentara po reportu ;)

 

e: @narkata (zemiau), dekui ;)

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man įdomu kodėl iki dabar puikuojasi vardas PS4? (Temos pavadinime) juk jis išeis ir xbone, ir senosiom konsolėm

 

 

 

Nes negali ueditint posto po tam tikro laiko, nes siose skiltyse nesu modas:>

Visad gali reportint posta ir palikt komentara po reportu ;)

 

Pataisiau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau preordinau šita žaidima tikios būs geras, kaip tenkaichi 3 kuri paskutini syk lošiau iš dbz žaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam įdomu kaip rasti visus rutulius kas lošia piratke..

 

Drakono rutulius rinkti galite Offline/Online Parallel Quest: 02: įveikę Yamchį Tena ir Krilina atsiranda random kovotojas tame pačiame sielos ir laiko kambarį jį įveikus gali gauti rutulį, tada damuši misija ir pasiemi reward'ą ir taip kartoji kol susirenka visi 7

 


EDIT:

 

Tie kas perėjot surinkę visus Crystal Shard penkis atrakinsis Secret sagas t.y Bardock/Broly Saga
Enjoy

 

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl čia scalman nesiautėja?? nepatinka žaidimas gal? Visur toks aktyvai deda screen, ir visko čia nieko. :D

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip nežinau,nekabina pabaigsiu, nes esu serijos fanas, bet eisiu geriau ultimate tenkaichi pažaist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip nežinau,nekabina pabaigsiu, nes esu serijos fanas, bet eisiu geriau ultimate tenkaichi pažaist.

Jo man irgi nėra tokio kabliuko, bet šita pirmas dbz žaidimas po ps2 laiku tenkaichi 3. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo man irgi nėra tokio kabliuko, bet šita pirmas dbz žaidimas po ps2 laiku tenkaichi 3. :D

Matai, gal esu per daug išlepintas ps2 laikų dbz žaidimais. Bet šitas kiek geresnis nei praeitas žaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.