Rekomenduojami pranešimai

Na jo, pagal jo logika taip ir bus. Shawas 92,lallana 90 :D Jis man atrodo nelošęs žaidimo ir nesupranta, koks skirtumas tarp 3,5 star reitingo ir 5 yra didelis. O šeip čia pati durniausia diskusija ever.

Nelošęs? Aš daugiau nei tu turbūt žaidęs. Plius aš tau paaiškinau, kaip jie reitinguoja komandas, o ne ar didelis skirtumas nuo 3,5 iki 5, ar ne. Jei komandą pasirodo per metus ne taip, kaip dar ankstesnius - atitinkamai ir sureitinguoja. Aš žiūrėjau beveik visas Barcelonos varžybas šiais metais, kai turėjau progą ir galiu pasakyti, kad jie šiais metais š malė aikštėje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Gerai, kad fifa nenustoja tobuleti. Man beliko svarbiausia siame zaidime matyti gyvus ziurovus, kurie nebutu kaip makaronai surio padaze, o gyvi. Ju skirtingos emocijos. Na, ir kitos detales, kurios neaisku ar bus siame zaidime.

Kaip kad zaidimo metu pasikeistu oras, is sauleto i lietu ir panasiai. Dar realiasni kritimai, traumos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukti tikrai ilgokai. Galetu geriau vasaros viduryje isleisti zaidima. Rudeni ir taip buna ka veikti. Apie zaidima kaip ir viskas aisku. Beliko paskutine intriga - kas bus ant coverio?!

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai nereiktu kad pradetu tobulint ziurovus ten jiem AI dar visiem tegu duoda kad galetu i aikste ibegt kokie pakvaise sirgaliai  :yao:  gali ir kaip makaronai linguot  :xd:  , svarbiau kaip as begiosiu po aikste. o futbolo zaidimu treileriai siaip su gameplay realiu tai bendro ..na nelabai turi ..jau ne metu atgal kokius rode treilerius ir kaip realiai losdavom su kamera is virsaus ..ka cia rodo treileri  tai .. svarbiau judesiai, animacijos, tikslus kamuoliu paemimas ir valdymas jo aikstej. ten vistiek is arti tu nematysi nieko detaliai realiai kai losi.  ir svarbu rast gera balansa tarp realistiskumo ir idomumo nes tai nera tie patys dalykai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pacio zaidimo tobulinimai ir yra EA tikslas kas met daryti sita zaidima tobulesni. Todel man ir noretusi, kad ne tik tobulintu ten, kur kamuolys, bet ir ten, kas aplink ji.

Man asmeniskai truksta gyvu ziurovu, visos tos atmosferos. Kiekvieno ziurovo skirtingos emocijos. Kad ir minetos oro salygos, kad jos zaidimo metu pasikeistu.

Pvz., del prasto zaidimo ziurovai metytu ten kokius konfeti i aikste. Kaip ir gyvame futbole buna. Na, siemet apsieme kampinio veliaveles.. Bent jau tiek. Kita met gal kokia ir zuvedra praskris. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

omg grafika.. :halone:

bet po to pasileidi zaidima..

Fifa-14-Gameplay-Screenshot.jpg

 

jorge-luisas-pinto-53a9ad7c480b9.jpg

..kvepavimo animacijos.. nes jie turi kvepuot  :god:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FIFA 15 - Global Cover Reveal
fifa-15-global-cover-ps4.jpg  fifa-15-global-cover-xbox-one.jpg  fifa-15-global-cover-pc.jpg

 

 

FIFA 15 hits store shelves on September 23 in North America, September 25 in Europe and September 26 in the UK. Pre-order your copy today, and pick up the Ultimate Edition to get exclusive content.

Argentina and Barcelona icon Leo Messi is our FIFA 15 global cover star:

 

This is Messi’s fourth appearance on a FIFA cover after featuring on FIFA Street, FIFA 13, and FIFA 14. In that time, Messi has set the record for most goals in a year (91) and marked a milestone as the only player to receive the FIFA Ballon d’Or four times.

This past season, the 27 year old had 28 league goals for FC Barcelona and captained Argentina to the FIFA World Cup final. During the World Cup Messi won four Man of the Match awards, scored four times and received the Golden Ball award for best player of the tournament.

Leo Messi was originally announced as an EA SPORTS Football Ambassador in November 2011, a partnership that has not only put him on the cover of multiple FIFA titles but also brought a new street football pitch to Barcelona thanks to the Messi foundation and EA SPORTS.

As with previous FIFA releases, we will have a number of regional covers featuring local talent with Messi. Stay tuned in the coming weeks as we reveal those.

 

Pipec kazkoks.. Ir vel Messi.. Jau tiek prisiziurejau as jo, kad negalvojau apie nauja dali su juo paciu. Praeitu ir siu metu sezonas Barcelonai ir paciam mesiui tikrai nenusiseke, bet jis vistiek cia.

Dar pagalvojau apie Neymara su Bale, bet vis del to dar ne.

 

O tas video tikrai geras. Tik gaila, kad mes nematysime visu tu graziu detaliu zaidimo metu. Cia ir yra blogiausia. Bent jau zaidimas tobuleja. Tai jau yra gerai.

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks skirtumas tas coveris. O ir pats žaidimais kiekvienais metais didelis nusivylimas. Kol Konami nepasitemps su savo žaidimu, tol ir ea sports kiekvienais metais tyčiosis iš žaidėjų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks skirtumas tas coveris. O ir pats žaidimais kiekvienais metais didelis nusivylimas. Kol Konami nepasitemps su savo žaidimu, tol ir ea sports kiekvienais metais tyčiosis iš žaidėjų.

Konami niekados nepasitemps, reikia naujo žaidėjo šitoje platformoje. Geriausia beabejo būtų 2k, bet jiems būtų problema pirkti licenzijas su visom lygom... Negi padarys tik premier league :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila, kad vel Messi, manau, kad reiktu kiekvienoje dalyje reiktu keisti coverio zaideja :)

Pritariu. Messi jau per daug kartu buvo ant coverio. Manau reiktu rasti ir kitu zaideju, imant mano minetus zodzius, kad praeitas sezonas Messiui ir paciai Barcelonai nebuvo ispudingas.

As tik uz tai, kad coveryje butu nauji veidai arba ispudingai pasirode senukai. Kad kaip koks Suarezas. Aisku Premier lygos nelaimejo, bet LiverPool komanda iskele.

O kad keisti reikia cia faktas. Nes ziureti du sezonus i issiziojusi mesi tikrai per daug.

 

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.