Rekomenduojami pranešimai

SE kaip ir nelabai zaidimas siaip. taip NMS devas dare pagal grynai savo fantazijas koki jis scifi pats noretu lost pagal scifi knygas. NMS planetu daugiau negu reikia tikrai. elite dangerous planetu ten daugiau nei reikia ir daugiau nei imanoma aplankyt. as elite isvis galiu vien tik bounty huntint kad ir toj pacioj sistemoj menesiais  ir man net nereikia skrist niekur. tai kiekvienas randa savo zaidimo stiliu ir ko kiekvienam reikia ta ir randam siaip. dabar zaidimu pasirinkimas toks kad jei netiko vienam zaidime kazkas tikrai rasi kita zaidima kuriam tiks. pasirinkimo laisve. isvis nera teises aplamai apie kazkuri zaidima kalbet kazka blogo kai toks pasirinkimas.pvz man vienodai rodo kaip sitas ar kitas zaidimas patiks ten kazkam, ar ten simtui zmoniu ar tukst. visiskai dzin kas kitiem patinka ar nepatinka. jei patys nesugebam rinktis tai jau problema.


p.s. cia panasiai kaip zinot kad GT6 turi ten 1200 masinu . bet realiai man reikia ir as ten vazinesiu tik gal su 50 daugiausia. tai ...panasiai ir su planetom. nei mum visu ju reik nei ka. bet jos ten bus. ir jei mes nusileisim ten i viena planeta is tukstancio jau bus gerai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip kūrėjas įvertino :D Na gerai neliečiant No Man's Sky, ar vertas 40$ žaidimas už 1 valandą gameplay? Tokių pilna ypatingai VR pusėje? Tai kas grybai visgi, kūrėjai ar žaidėjai?

EDIT: Įbersiu dar druskos: planetų kiekis No Man's Sky yra niekinis palyginus su Space Engine :D NMS 1818 (18 kvintilijonų), o SE ~1040 (kvatuordecilijonas) :D Jau vien žvaigždžių daugiau, o planetų tai belenkiek kartų daugiau. Ir kodavo jį tik vienas žmogus, kai tuo tarpu NMS 8 koderiai. Plius NMS - 60$, o SE nemokamas. Dar plius NMS yra visiškas Sci-Fi ir jame simuliatoriaus nei su žiburiu nerasi, kai tuo tarpu SE paremtas tikru fizikos modeliu bei releatyvumo teorija. Beat it!!! :D

kam netinka kaina,laukia nuolaidu arba neperka.VR dabar kaip karsta bandele,ir po 1000$ moketu.viskas nusiramins,normalizuosis ir okey :) tada kurs turini normalu.o tai dabar kaip karstos bandeles tai uz ora viska.NMS nera karsta bandele.rinka nusistovejus.o del to lyginimo irgi beprasmiska.jie ivertino savo darba 60$(nors tiek nekainuoja),SE kurejas ivertino kad bus nemokamai ir jam nieko nereikia. kad Motina tereze nieko neprase,tai nereiskia kad kiti irgi nieko neprasys :) kainos siais laikais tokios kokios yra,o kaip zmogus tai ivertins tai kiekvienas pagal savo uzdarbi,pomegius,pasauleziura ir t.t ir t.t..kaip ir sakiau,kam vienam š****,kitam auksas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aplamai,tai kazkas labai siekia kad sitas zaidimas nepasisektu ir sika visose info kampeliuose.cia man panaseja i situacija kaip Elektromobiliu kurejai 2000 metais pradejo dinginet nuo zemes pavirsiaus.

bet is tikruju kur zmones losia,tai jiems patinka sitas zaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats vakar nusipirkau ant Steam, tai penktadienį jau kaip ir suplanuotas

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbiausia pradet zaist jau su 1.03 patchu , nes ten labai daug ka jis pakeicia ir sutvarko. 


devas jau kalba kaip PS4 Neo zaidimo updeitas pakeis pati zaidima kardinaliai, skirtingai nuo to kaip kiti zaidimai tik tampa grafiskai grazesni nes ju engine jau negalima niekaip keisti. aisku jis to nepatvirtina bet manau galima tikrai tiketis sito zaidimo Neo patcho . idomu kaip pc versija tada atrodys palyginamai su Neo.

 

Murray revealed to the Daily Star that the PS4 NEO release would mean a larger and more vibrant universe, although there was no confirmation that a special version of the game would ever happen.

"If you play another game and if they do a remaster of that game, what they will do is up-res the textures and things like that," he revealed.

"That's because the base geometry, the base shape of the world, the way of playing is totally like lost, basically. 100’s of people have worked on it thousands of hours to create what you see.

"For our game (No Man's Sky) it’s procedurally generated. So more powerful hardware doesn’t just mean upgraded textures or a higher framerate. It means we can fundamentally change the experience.

"You can have - and you'll see this from our patch notes - we're able to change huge things in the universe, because we have complete control.

"With more powerful hardware, we can have more trees, more leafs on those trees. The density or immersion of worlds, or new types of worlds could exist.”

 


realiai tiket reiktu kad visi PS4 zaidimai mazdaug nuo dabar pasirodysiantys tures ir Neo pagerinimus vienokius ar kitokius.


matosi kad dauguma zmoniu tiesiog nesugeba megautis zaidimu ir aplamai zaidimais. viska ko jie reikia tai surinkt kuo greiciau pasiekimus ir pasiekt kazkoki zaidimo tiksla, kuo greiciau kazka uzsiupgreidint kad tik kazkur kuo greiciau nulekt, po to visiem pasakot per kiek laiko tai padare. bet sitas zaidimas niekada nebuvo tam kuriamas. ne tokiam gameplay . ir ne tokiem zaidejam. kam jie isvis varginasi perka,zaidzia. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbiausia pradet zaist jau su 1.03 patchu , nes ten labai daug ka jis pakeicia ir sutvarko. 

devas jau kalba kaip PS4 Neo zaidimo updeitas pakeis pati zaidima kardinaliai, skirtingai nuo to kaip kiti zaidimai tik tampa grafiskai grazesni nes ju engine jau negalima niekaip keisti. aisku jis to nepatvirtina bet manau galima tikrai tiketis sito zaidimo Neo patcho . idomu kaip pc versija tada atrodys palyginamai su Neo.

 

realiai tiket reiktu kad visi PS4 zaidimai mazdaug nuo dabar pasirodysiantys tures ir Neo pagerinimus vienokius ar kitokius.

matosi kad dauguma zmoniu tiesiog nesugeba megautis zaidimu ir aplamai zaidimais. viska ko jie reikia tai surinkt kuo greiciau pasiekimus ir pasiekt kazkoki zaidimo tiksla, kuo greiciau kazka uzsiupgreidint kad tik kazkur kuo greiciau nulekt, po to visiem pasakot per kiek laiko tai padare. bet sitas zaidimas niekada nebuvo tam kuriamas. ne tokiam gameplay . ir ne tokiem zaidejam. kam jie isvis varginasi perka,zaidzia. 

o ka paciam zaidime daugiau veikti galima? kiek stream teko matyti, biski saudo-vaiksto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidziu nuo isleidimo - super zaidimas. Veiklos tikrai yra, nesistengiu kuo greiciau papulti i ta visatos centra, nes kaip skaiciau ten ir yra zaidimo finisas pagal skurdokas misijas (jeigu galima jas taip pavadinti). Patiko tai, kad planetos visos skirtingos, fauna taip pat susigeneruoja visada skirtingai, flora irgi, klimatas ir t.t. Isizaidus sunku sustoti zaisti, smalsumas veda i prieki ! Tik va susiduriau su problema, niekaip negaunu atlaspass recepto, jo deka atsidaro papildomos dezes ir durys, o jose daiktai kazkokie. Ziurejau ir video ir skaitinejau, kiekvienas vis kitaip gauna. Net is naujo pradejau zaisti, pagalvojau, kad ne ta atsakyma pradzioje pasirinkau, bet jau per 3 galaktikas persokau ir vistiek negavau  :poker: . Turiu vilties, kad gal visgi ateiti gausiu, nes is naujo jau nezaisiu, si karta gerai susisnekejau su ateiviais ir gavau ne karta gera ginkla, plius suduzusi laiva radau savo planetoj ir susitvarkiau, o ir jis neblogas visai  :trl: , gerai atsilaikau pries kosmoso piratus, o jie kartais sugeba pasikt reikalus, jeigu gera krovini turi. Grafika isties labai puiki, tokia savotiska ir pagalvojus zaidimo ribas ir galimybes, tai stebiuosi, kad tokia grafika isspaude. Ant ps4 sukasi stabiliai, be jokiu luzinejimu ar fps sokinejimo. Mano nuomone zaidimas vertas visu pinigu ir kolkas idomiausias koki tik esu zaides, gal del megstamos mano tematikos, bet tikrai nera geriausias. Keliu aukstai nyksti  :grt:  ir duodu 8 planetas is 10  :sir: .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidziu nuo isleidimo - super zaidimas. Veiklos tikrai yra, nesistengiu kuo greiciau papulti i ta visatos centra, nes kaip skaiciau ten ir yra zaidimo finisas pagal skurdokas misijas (jeigu galima jas taip pavadinti). Patiko tai, kad planetos visos skirtingos, fauna taip pat susigeneruoja visada skirtingai, flora irgi, klimatas ir t.t. Isizaidus sunku sustoti zaisti, smalsumas veda i prieki ! Tik va susiduriau su problema, niekaip negaunu atlaspass recepto, jo deka atsidaro papildomos dezes ir durys, o jose daiktai kazkokie. Ziurejau ir video ir skaitinejau, kiekvienas vis kitaip gauna. Net is naujo pradejau zaisti, pagalvojau, kad ne ta atsakyma pradzioje pasirinkau, bet jau per 3 galaktikas persokau ir vistiek negavau  :poker: . Turiu vilties, kad gal visgi ateiti gausiu, nes is naujo jau nezaisiu, si karta gerai susisnekejau su ateiviais ir gavau ne karta gera ginkla, plius suduzusi laiva radau savo planetoj ir susitvarkiau, o ir jis neblogas visai  :trl: , gerai atsilaikau pries kosmoso piratus, o jie kartais sugeba pasikt reikalus, jeigu gera krovini turi. Grafika isties labai puiki, tokia savotiska ir pagalvojus zaidimo ribas ir galimybes, tai stebiuosi, kad tokia grafika isspaude. Ant ps4 sukasi stabiliai, be jokiu luzinejimu ar fps sokinejimo. Mano nuomone zaidimas vertas visu pinigu ir kolkas idomiausias koki tik esu zaides, gal del megstamos mano tematikos, bet tikrai nera geriausias. Keliu aukstai nyksti  :grt:  ir duodu 8 planetas is 10  :sir: .

http://www.vg247.com/2016/08/10/no-mans-sky-how-to-get-and-use-atlas-stones-to-create-an-atlas-pass/ perskaityk.sita bandei?

trys 4k paveiksliukai :) http://www.geforce.com/whats-new/articles/no-mans-sky-pc-graphics-settings-4k-screenshots kartu su nustatymais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pumpuojam jau 

@scalman nevisiems rupi tas DRM


Okd0zll.png


Viena karta jau buvo man Freezer game
jaučiasi toks pingas ,FPS šokinėja labai stipriai nuo 115 iki 50 ir mažiau net būna 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku su belekokiom gpu zmones sau ramiai gal ir losia bet va man tai sunkiai jis eina. ir dar kai kiekviena karta del kiekvieno video setingo pakeitimo reikia perkraut visa zaidima... ir pradzioj loadingas pastoviai toks netrumpas. bet vistiek daugiau fps neiskasu as. na GTA 5 ar forza 6 apex kaip ir geriau eina. siaip nei mazinant reza fps beveik nekyla nei keiciant kazka. meginsim toliau kazka keitinet. siaip tokiam beveik zaidziamam lygi sokineja fps tai na is bedos paziuret i zaidima galima. bet jau geriau ps4 versija lost tikrai simta kartu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar išjungiau Steam , vėl įjungiau ir iškart Update pasirodė 18mb


Daug kas jau steam daro gražinimus 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.