Rekomenduojami pranešimai

Arba neskrisi nes niekas to nelieps daryt. Tiesiog kuo toliau keliausi tuo turesi labiau upgreidintis. Siaip nemanau kad iki to centro per artimiausius metus nuskrisi :) . Cia tik tokia tolima svajone bus;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turesi nuskrist i visatos centra.is pradziu gausi visiska graba,tada gerinsi laiva,ginkluote,ginklus,tradinsi,rinksi,ir t.t. kol galu gale viena diena nuskrisi i visatos centra.

Mm.. Tada pasaka. Is vis geras dalykas. Mane istikro uzbure sitas zaidimas. :D Nuo tokiu zaidimu atsiranda mintis, kad gal ir musu galaktikoje tas pats. Pilna planetu apie kurias mes nieko nezinome ir negalima nei pas viena patekti. Tikiuosi ispirks sita zaidima. Kad kurejas gautu pinigus uz savo vargus. Reiks pasidometi apie ji. Idomiu dalyku prirasete.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerinsi ir savo kostiuma ir ginkla. kazkaip lyg sake turesi isvis ti kviena ginkla na rankoj kuri tobulinsi tiesiog. siaip ten saudyt nelabai ka reikes. nebent apsigint kai uzpuls kas kad pabegt. bet ten nebus jokiu misiju jokiu questu ir jokiu uzduociu. zaidimas tau jokioj stadijoj nieko nesakys ka daryt reikia aplamai. nebus nei kas misijas duos nieko. tiesiog tu atsiradai randm planetoj, ir tada darai kaip ismanai jau pats . niekas nepasakys kur trades postai ar kur kas isvis yra. tie kas nores pasidalint info gales pasidalint tada pamatysi tai mape. jei nenores dalintis ar tu nenoresi tai niekas nieko nesuzinos apie tai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super. Butinai reiks tureti sita zaidima kai bus galingesnis PC. Ziurint i pinigus geriau jau Microsoftas butu padare tik X1 eksliuzyva. Man atrodo PC savininkai nunes didesne dali pinigu.

 

O siaip tai tik pliusai. Gerai, kad zaidimas nieko nesakys, o zaidejui reiks paciam pamastyti. Svarbiausia, kad zaidime bus prasme ir niekas negales pasakyti, kad buvo sugaistas laikas del nieko. Man pvz., pradejus zaisti uztektu zinoti, kad zaidima pereiti galima. O kiek laiko reiktu kazkap antram plane.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip supratau jis to na perejimo kaip ir neturi realiai.. na pateksi tu is ta centra ir zaidimas nesibaigs juk. na yra ten ta pulsuojanti akis raudona..matyt ji ten susijus su tuo centru ar kazkuo...tikrai zaidimas nebus pereitas, nes kita puse nuo centro i kita puse juk bus nepereita.  :trl:


o siaip bus npc laivai kuriem galesi padet kovot ir jie tau gales padet kazkaip. kaip rode per video kai salia jo skrenda kiti laivai. ten AI. tai sito lyg ir bus ..aisku ir visi gyvunai elgsis kazkaip atiinkamai, kas draugiskai kas nelabai. 



devas paaiskins viska geriau...

 


daug naujienu nuo pernai metu is tikro ..daug ko nebuvau mates , nebuvo rodyta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose


uFyb.png

 

  • No Man’s Sky does not have a traditional story with cutscenes and a predefined hero. 
  • Like Minecraft and Terraria, the player creates and defines their own experience.
  • Planets are planet sized. You can spend days exploring just one world, experiencing its day and night cycles while walking its surface or flying through the sky in your spaceship (or jet pack)
  • Once you discover a planet, you can change its randomly generated name to whatever you want. The same goes for any creatures you find on its surface.
  • Although you're free to do what you want in No Man's Sky, there are consequences for your actions. If you kill too many creatures or deplete a planet's valuable resources, your “wanted” level will go up, and the planet’s “Sentinels” will come after you. 
    If you pick a fight in space, the space police will come after you. 
    And if you pick a fight with them, prepare to take on the military.
     
  • Almost everything in the game can be upgraded: shields, ships, weapons, and even your spacesuit.
  • There are three basic gameplays styles: exploring, trading, and fighting.
  • If you die in the game, you'll lose any information you did not save to "The Atlus", a giant computer that records your progress and can be accessed via a planet's beacons.
  • You can literally craft items on an atomic level by using blueprints you find in the game.
  • Even when the game "ends" (i.e.making it to the center of the galaxy) you can continue to explore worlds for as long as you want.
  • You can share your discoveries online by uploading information to The Atlus, which will allow friends to see everything you've discovered in the game.

 

  •  

:god: ..planetos yra realiai planetu dydzio. tu gali praleist dienas vien tik jas tyrinedamas. galeis keist gyvunu vardus ir savo norimus jeigu tu busi pirmas kuris ta planeta atras. galesi ir pacia planeta uzvardint... bet kai cia bus ..visi turesime savo planet bent viena tikriausia ir joje turesime savo gyvunus , ten kokius reksus , tobius rikius lakstancius....  :yao:  awesome 


planetos kurios tures gyvybes tures ir sentinelius kurie gins planeta jei ja pradesi per  daug naikint. tada jie sunaikins tave. viena toki rode per video kiek pamenu. cool. kadangi viskas yra sunaikinama ,tai na devai turejo kazkaip apsisaugot nuo nesamoniu kurias zmones gali pridaryt bezaisdami. 

jei kosmose pradesi kapotis su netinkamais laivais tai atskris policija sutvarkyt tave. 

dziugu kad bus pakankamai AI visur kurie priziures tvarka tam milziniskam pasauli.

craftingas bus is blueprintu kuriuos rasi , labai gilus ir smulkus craftingas


3 pagrindiniai dalykai zaidime kurie bus svarbus tavo islikimui ir ka galesi gerint tai tavo kostiumas , gnklas ir laivas. ginklas bus vienas multifunkcionalus kuris darys viska , tiek kasines zeme tiek ir saudys.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kai zaidima anonsuoja ir dar po to ji kuria N metu kazkaip hype isblesta...

As suprantu ten kickstarteriai kad anonsuoja nes jiem pinigu reikia,bet publisherius turint galetu susilaikyt ir pradet skleist info ne daugiau kaip kokiem metam likus. Vienam zaidimui vienas pasirodymas E3,tokia taisykle galetu but :D

O sito bent data jau paskelbe ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur tau n metu cia . Tik pernai pristate. Dar kuria. Cia jie ji tikrai labai jau trumpai kuria. Data paskelbs sake greitai. Neskelbia lempines datos kaip kiti tam kad nereiktu atidedinet po to.

ar geriau kai nebaigta zaidima isleidziq ir po to taiso n laiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kai zaidima anonsuoja ir dar po to ji kuria N metu kazkaip hype isblesta...

As suprantu ten kickstarteriai kad anonsuoja nes jiem pinigu reikia,bet publisherius turint galetu susilaikyt ir pradet skleist info ne daugiau kaip kokiem metam likus. Vienam zaidimui vienas pasirodymas E3,tokia taisykle galetu but :D

O sito bent data jau paskelbe ?

as tai sutikciau.geriausia kaip FallOut 4 padare,pristate ir jau iseis greitai,su Mad Max tas pats. max iki kito E3 turi iseiti pristatomi zaidimai.

o dabar pristato,tada galbut kazkada iseis,kaip koki Mass Effect,ir kitame E3 ji pamatysim,tai kam is vis nervuot publika? Sony ta pati su U4 padare,ale kad "laimet" paroda.bet man tai nelimpa tokie pristatymai.Horizon tikiuosi iseis per metus ir nelauks kito E3.o ir patys kurejai sioje vietoje kasasi duobe,hype isblesta,net nebesinori ir pirkti,kazkokiu nauju atsiranda zaidimu ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nū jei tau hype greitai išblėsta, ir jau nebelauki, tai taip išeina kad beveik tau visi žaidimai išblėsta 

Man FallOut 4 net nelaukiu jo ir net  ne hype man jis, man geriausiai yra hype - Horizon,U4,The Division, MGS5, Star Wars, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nū jei tau hype greitai išblėsta, ir jau nebelauki, tai taip išeina kad beveik tau visi žaidimai išblėsta 

Man FallOut 4 net nelaukiu jo ir net  ne hype man jis, man geriausiai yra hype - Horizon,U4,The Division, MGS5, Star Wars, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

reiktu saves paklausti,kur didesnis hype,ar zaidima gavus po 2metu ar po puses metu? manau didzioji dauguma atsakytu kad po puses didesnis hype buna.Horizon tikekimes isleis kitu metu kova kazkur,nes tikrai man del jo hype,puikiai atrode.del visu kitu tai taip,buvo tas hype,bet arba atideliojo daug kartu arba isleidzia po poros metu :/ dabar bent jau man didziausias hype del Mad Max,paziurejus gameplay,paklausius visko,tai uzsikabliavau :) atrodo zaidimas puikiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau ir hype zmoniu buna skirtingas . Gali buti hype vie n del to kad paskelbe zaidima nauja. Arba hype kad paskelbe ir jau tuoj isleis. Arba hype kai kojima parodo 40 min gameplay demo. Visaip buna. Pvz hype dinges last guardian.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu pirma karta zaidimas buvo pristatytas per video game awards 2013. Tai jau 1.5m jau 2 E3 buvo ir dar ne datos nezinom.

Nera datos tai labai abejoju ar ji bus siemet,tai gal ir dar vienoj E3 sis zaidimas sedes :)

Siaip kalbu aplamai,mane erzina tokie ilgi gumos tempimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia maziau nervuotis ir kreipt demesi bei viska sureiksmint. na paskelbs kai paskelbs. atrodo kad be to ar suzinosi ta data ar ne kas nors pasikeis labai ir lyg nebutu ka veikt daugiau be to. man tai vienodai, as zinau kad hebra daro zaidima diena is dienos. ir kai jau tikrai bus pabaigtas tada ir isleis. siaip gumos niekas bereikalo netempia. bent jau jie patys netempia nes nera tikslo jiem. tiesiog visas ju zaidimas yra sukodintas. nesukurti modeliai , pixeliai ir teksturos uzdetos bei animacijos, nieko to tenai nera. kadangi mazas team tai daro ka gali tokiu teamu. siaip devas sake kad tokios visatos jokiu kitu budu ir nepadarysi ir nesvarbu koks teams butu kad ir 200 zmoniu nepadaryto to kitaip ar greiciau.  aplamai be idejos nieko nepadarysi.


jei i tema del datos. realiai devas jau turejo data kaip ir paskelbt per e3 , bet del kazkokiu priezasciu neskelbe. manau kad sony irgi nenori ikelt sio zaidimo i koki sumustini tarp kitu zaidimu kad jis iseitu netinkamu metu ir del to nukentetu. nes taip tikrai gali buti jei isleisi zaidima tarp kitu grandu . tai datos neskelbimas galbut dar yra tiesiog nukeltas ir yra gerai apsvarstomas kai jau dauguma kitu paskelbe savo datas. dabar galima ir savo data i ta kalendoriu iterpt taip kad butu kuo naudingiau.


https://www.youtube.com/watch?v=q3ZRqxZk0x8

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.