Pionell

ps3 superslim vertė

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, išmainiau 500-600 vertės daigtą į super slimą, neatrištą, su žaidimu, vienu pultu, visiškai nauja. kokia jo vertė parduodant koks yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki super slima 12 ar 500gb? 12 gb kokia 450 vertas 500 gb 500lt - 550lt normalu su vienu zaidimu galima rast tokiu. Kad 600 kainuotu jau turetu but geras komplektas su daugiau zaidimu 2 pulteliais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, išmainiau 500-600 vertės daigtą į super slimą, neatrištą, su žaidimu, vienu pultu, visiškai nauja. kokia jo vertė parduodant koks yra?

Kartais ne pries tai darant reikia pasiklaust? Gal gali pasakyt koks tas daiktas buvo , idomu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gerai ismaine. Dar neaisku koki daikta jis tiek ivertino bet. Na reikejo tiesiog skelbimus permest neuztruktu ilgai ir matytum kokios kainos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sito brangesnis nei paprasto slimo tai ne ta pasirinkai modeli jei norejai atsirisinet. Slimo atrisimai apie 150 , super slimo apie 400 . Nemanau kad atrisinesi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek dabartinėm kainom gta5? įmanoma rast? :D

Tamstai ne lengviau butu i skelbimus nukeliauti ir ten pasidometi kainomis? Nes netrukus ir PS3 konsole detales pradesime kainomis matuoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek dabartinėm kainom gta5? įmanoma rast? :D

use skelbiu.lt . :yuno:  nauja uz 140 neispakuota parduoda maciau, tarp naudotu gali rast uz kokia 60-90 lt. kaina nemaza nes tai topinis geimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau ieškojes, gi nesu toks atsilupes, klausiau tipinės kainos. Mačiau buvo komplektuose prie pleišu, atskirai nemačiau.. bet ieškojau tik gta5, dabar tesugalvojau gta V... 

 laurys kad tu jau mandras :) Tėvai, o ypač mama niekad manes nelepino, ir pietų į kambarį kad tik pavalgyčiau neatnešė, kaip spėju tau. Viską, ir turiu omenyje viską ką turiu - ir esu turėjes 90% užsidirbau ir nusipirkau savo rankom. jeigu reikėdavo mažos sumos iki pilno pirkinio pasiskolindavau iš ko, bet poro atiduodavu. ir tikrai esu nemažos vertės daigtų turėjes, ir tbh. dabar turiu.  Toks ir esi laido karalius užsipuldamas iškart :) užsipisk su tokiu mastymu, nežinai koks aš tai tylėk vpš. jeigu klausiu reiškia reikia atsakymo. jug gali tam skelbiu.lt ir 400 užsimest, klausiau kokia normali rinkos kaina, ir kokia kaina normali turėtų būt. so fuck you ;)

60-90 neblogai dar kaip už tokį einama :) dėkui. pabandysiu dar pats pagrajint... kadangi čia didžioji dalis klabai svetingi, tai dar vieną klausimą turiu, kad nereiktų ieškot ilgai, turiu hdmi laidą, ir tulpes. ir turiu pc moniką su dvi. žinau perėjimas būna nuo dhmi-ant dvi kadanti digital video. o kaip audio? atskirai nuo tulpių ant ausinių jungt? kai atsakysit galėsit rakint/trint temą. ačiū :)

Redagavo Pionell

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo atskirai ta audio laida reikia kist i pa3 irgi kad gautum garsa. Jei neturi teks pasieskot tokio ber tinka kad ir nuo ps2 tas av laidas. Ir per settings konsolej reiks parinkt garso isejima ir veiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau ieškojes, gi nesu toks atsilupes, klausiau tipinės kainos. Mačiau buvo komplektuose prie pleišu, atskirai nemačiau.. bet ieškojau tik gta5, dabar tesugalvojau gta V... 

 

 laurys kad tu jau mandras :) Tėvai, o ypač mama niekad manes nelepino, ir pietų į kambarį kad tik pavalgyčiau neatnešė, kaip spėju tau. Viską, ir turiu omenyje viską ką turiu - ir esu turėjes 90% užsidirbau ir nusipirkau savo rankom. jeigu reikėdavo mažos sumos iki pilno pirkinio pasiskolindavau iš ko, bet poro atiduodavu. ir tikrai esu nemažos vertės daigtų turėjes, ir tbh. dabar turiu.  Toks ir esi laido karalius užsipuldamas iškart :) užsipisk su tokiu mastymu, nežinai koks aš tai tylėk vpš. jeigu klausiu reiškia reikia atsakymo. jug gali tam skelbiu.lt ir 400 užsimest, klausiau kokia normali rinkos kaina, ir kokia kaina normali turėtų būt. so fuck you ;)

60-90 neblogai dar kaip už tokį einama :) dėkui. pabandysiu dar pats pagrajint... kadangi čia didžioji dalis klabai svetingi, tai dar vieną klausimą turiu, kad nereiktų ieškot ilgai, turiu hdmi laidą, ir tulpes. ir turiu pc moniką su dvi. žinau perėjimas būna nuo dhmi-ant dvi kadanti digital video. o kaip audio? atskirai nuo tulpių ant ausinių jungt? kai atsakysit galėsit rakint/trint temą. ačiū :)

Gerai čia užsivedei  dėl mūsų egzperto Laurio :D :D gero žaidimo, ir paieškok pas mus plm yra tema dėl rekomenduojamų ps3 žaidimų, nereikės temų kurt ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.