Vartotojas258

Mano kompiuteris.

Rekomenduojami pranešimai

Watch dogs man kaip ir neįdomus, čia kaip palyginimą įmečiau. Noriu, kad ateitį be lago veiktų gta 5. Tai kaip supratau, reik keist vaizdo plokštę, procesorių, pridėti ramu. Tiek sudėjus išeina ps4...

 

na gta 5 gali ir didesnius turet reikalavimus. vienas dalykas ko dar kaip ir uzteks tai cpu . kitka reik dasidet o gpu keist. tai islaidu tikrai reikia. ir ne 300 lt gpu juk desi tikriausia, tai na paciam galvot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal kitus forumus, tai pirma geresnė. Nebent tau reikia Shadowplay, tai imk GTX 760. Bet abejoju, kad filmuosi gameplay.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 240gb ssd ir tik puse sunaudojęs atminties, o į išorinį hdd 500gb panaudotą gal kokia 100gb
Filmu ir muzikos nėra, asmeniniai video dauguma užima ir žaidimai su dokumentais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir realiai niekas nezino nauju pc zaidimu specus. nes su next genais atejo ir suolis pc specuose ko reikalauja zaidimai. watch dogs nera labai jau ispudingai atrodantis, tai kai iseis rimtesni zaidimai nauji , ne pagerinti is senu versiju tai reikes daugiau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labiausiai žaidžiamus žaidimus rašau į ssd, o kitus į usb hdd
Nors ir dabar nežaidžiu ant pc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

760 vs r9 280 tai beveik vienodo perf. nelabai skirtumas kuria imt. nors zaidimas nelygu zaidimui pagal kuri lygint . kai kur ir 270x eina beveik lygiai su jom ten -5fps kokie tik. kaina gerokai mazesne.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienareikšmiškai pirmajį varijantą t.y. R9 280, daugiau RAM, bei truputi geresnis performance ir mažesnė kaina.

 

Dėl SSD, tai aš jį ėmiau, kad įsirašyti Windows'us (greičiau užsikrautų kompas ir apskritai PC veiktų) ir kad programas į jį įsirašyti. Lieka apie 10 Gb. Žaidimų net neplanavau į jį instaliuotis, nes jie užima tikrai daug, o naudos nelabai ir gaučiau. Pavyzdžiui, jei žaidžiu, tai daugiausia laiko BF3, o naudos man būtų iš esmės 0 palyginus su HDD. Pakrauna man dar map'ą tuomet, kai eina timeris iki roundo pradžios ir bėgti negaliu, tad žaidime jokio advantage negaunu. Tiesiog mano situacijoj nemačiau prasmės mokėti papildomus porą šimtų litų dėl kelių sekundžių greitesnio pakrovimo. Su open world žaidimais galbūt kita kalba, nes kaip minėjai, greit lekiant greičiau pakrauna įvairius objektus. HDD žinoma reikia, nes kur kitur filmai ir kitą. Pats taipogi ėmiau prie SSD 1 TB hard'ą.

 

Dėl klydimo, tai aš labiau šneku iš MP žaidimų pusės ir taip gaunas. Gal aš biški į per aukštą performance taikau. Jei jis pasiims R9 280X ir liks su tuo CPU, tai gali biški ir tempti žemyn jis, nes per, pavyzdžiui, BF3 CQ DLC maniškį 4570 CPU išnaudoja maksimaliai, o GPU nebūna labai apkrauta. Na, labiau CPU dependant žaidimuose gali būti truputį bėdos su I5 2500. Bet gal ir klystu kažkiek.

 

O kaip tai rezoliucija ne prie ko? Jei mažesnė reza, tai pakanka ir silpnesnių dalių. Pažįstamui su AMD FX 6300 ir gan maža reza BF3 eina kai per sviestą, o man ant Full HD ėjo tikrai prastokai. Ypač CQ DLC. Ten vopšė lag simulator buvo.

Suprantu ir žinau tavo situacija, bet imant overall perf. procentaliai daug didesnį performance temos autoriui duos GPU pakeitimas, o ne CPU. Tiesiog nėra jam tikslinga šiuo metu keisti to CPU. Aš visdar gyvenu su savo Low-End Phenom II 810 x4 CPU ir High-End HD4870x2 GPU. Kai pavasarį keisiu sistemą, ji jau bus atidirbusi beveik 7 metus. Bus pragyvenusi visą konsolių kartos gyvenimą, tik tiek kad kaina lygiai du kartus didesnė buvo (na ko norėt visgi BD-ROM'as kainavo ~600lt) :) Vienitelė modifikacija/atnaujinimas per tą laiką buvo SSD diskas :)

 

Edit: pasirodo HD4870x2 priskiriama aukštesnei klasei nei High-End t.y. Enthusiast. Pirmą kart girdžiu tokią klasę :D

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienareikšmiškai pirmajį varijantą t.y. R9 280, daugiau RAM, bei truputi geresnis performance ir mažesnė kaina.

 

Suprantu ir žinau tavo situacija, bet imant overall perf. procentaliai daug didesnį performance temos autoriui duos GPU pakeitimas, o ne CPU. Tiesiog nėra jam tikslinga šiuo metu keisti to CPU. Aš visdar gyvenu su savo Low-End Phenom II 810 x4 CPU ir High-End HD4870x2 GPU. Kai pavasarį keisiu sistemą, ji jau bus atidirbusi beveik 7 metus. Bus pragyvenusi visą konsolių kartos gyvenimą, tik tiek kad kaina lygiai du kartus didesnė buvo (na ko norėt visgi BD-ROM'as kainavo ~600lt) :) Vienitelė modifikacija/atnaujinimas per tą laiką buvo SSD diskas :)

 

Edit: pasirodo HD4870x2 priskiriama aukštesnei klasei nei High-End t.y. Enthusiast. Pirmą kart girdžiu tokią klasę :D

Tai kad kaip tik Enthusiast (HD 7950, R9 280X ir t.t.) eina po Mid-range ir prieš High-end (GTX 780 ir t.t.). Kitaip tariant Mid-range < Enthusiast < High-end

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad kaip tik Enthusiast (HD 7950, R9 280X ir t.t.) eina po Mid-range ir prieš High-end (GTX 780 ir t.t.). Kitaip tariant Mid-range < Enthusiast < High-end

Šaltinis?

 

Entry-level

 

Radeon R5 210

Radeon R5 220

Radeon R5 230

Radeon R5 235

Radeon R5 235X

 

Mid-range

 

Radeon R7 240

Radeon R7 250

Radeon R7 250X

Radeon R7 260

Radeon R7 260X

Radeon R7 265

 

High-end

 

Radeon R9 270

Radeon R9 270X

Radeon R9 280

Radeon R9 280X

 

Enthusiast

 

RadeonR9 290

Radeon R9 290X

Radeon R9 295X2

 

http://en.wikipedia.org/wiki/AMD_Radeon_Rx_200_Series

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na skirtingai ta apibudinima matyt vertina 

 

The Enthusiast's PC incorporates the perfect blend of both the Entry-Level Rig and Luxury System, making this our most balanced build. Our intent is to keep this system within the grasp of the average computer enthusiast, essentially offering a fully loaded PC minus some of the unnecessary bells and whistles that could set you back another grand or two.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaltinis?

 

Entry-level

 

Radeon R5 210

Radeon R5 220

Radeon R5 230

Radeon R5 235

Radeon R5 235X

 

Mid-range

 

Radeon R7 240

Radeon R7 250

Radeon R7 250X

Radeon R7 260

Radeon R7 260X

Radeon R7 265

 

High-end

 

Radeon R9 270

Radeon R9 270X

Radeon R9 280

Radeon R9 280X

 

Enthusiast

 

RadeonR9 290

Radeon R9 290X

Radeon R9 295X2

 

http://en.wikipedia.org/wiki/AMD_Radeon_Rx_200_Series

Tom's Hardware grupuoja taip, kaip sakiau aš. Matyt vieni vienaip, kiti kitaip. Bet kur per Tom's Hardware kažkaip logiškesnis man. HIgh-end asocijuojasi man kur jau grynai aukštos klasės kortos, o enthuasiast - kuris šiek tiek labiau įlindęs į PC nei "vidutiniokai".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matyt, kaip kas supranta. Man logiškiau High-End < Enthusiast. Nes tik entusiastai teperka visokius GTX Titan Z ar R9 295. Aš kiek žiūrėjau internete tai vis minima, kad entusiastai gainiojasi didžiausio performance. Truputi nuo temos nukrypstame, bet manau niekas nesupyks :) Šiaip turbūt būtų geriausia vadinti intelio megstama fraze "Extreme" ar kokiu Top-End

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

CPU keisti nereikia dar 2metam turetu uztekti geriau GPU ir RAM isidek ir manau kad GTA V uretu pavesti and High.

Dabar labai atpigusi R9 290 http://www.skytech.lt/r9290dc2oc4gd5-asus-radeon-290-4gb-gddr5-512-bit-hdmi-2xdvi-p-182273.html

Ir ramu banduk pajiekoti panasiu kaip pastave arba tokio pacio gamintojo nes paskui gali kilti problemu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As neesu rimtas specas sioje temoje ,bet manau ,kad geriau imk antra ,nes galingesnis atrodo :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.