MoonBaby

Del Watch dogs,The Amazing Spiderman ,Grid Autosport

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki ,ieskojau taciau jokios temos panasios neieskojau ,( o jai praziopsojau labai nesmerkit) taigi zaidziu zaidimus is vidinio hd  (rgh) ,problema tokia isikelus siuos zaidimus ,ir poto bandat pasileist ,ispradziu ismeta juoda ekrana o poto error

 

Game error

 

The game couldn't start.Try downloading the game again

 

Kur cia galetu but beda,ar tiesiog zaidimo ar man bekeliant padarytos klaidos pasekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei gta 5 losei tai turi eit visi ir siti. jei ne , tada greiciausia dar turi senesni dashboard kuri reikia atsinaujint. bet greiciausia nezinai kaip tai padaryt jeigu iki siol nepasidarei, tai pasinaudok gidu. nera sudetinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

senas dashas kazkodel . watch dogam reikia bent 16537. tai reikia naujint. as naujinau dasha su gta5 ir pas mane naujesnis buvo kurio daugiau naujint ir nereikejo. matyt tavo dashas naujintas seniau. tiesiog reikia atsinaujint ji. tiek ziniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka daryti? mano kernel versija 2.0.14719.0 bet meta toki kai bandau paleisr watch dogs arba fifa15... Game Error:

The Game couldn't start. Try downloading the game again.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.