SpicyMeo

Youtube kanalai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, taigi kaip jums visiems sekasi? Kaip vasara? Na tikiuosi puikiai ilsites ir megaujates saules siluma! :D

Taigi sukuriau sia tema noredamas pasidalinti su jumis savo video, kaip zinia tema yra apie youtube ir butu smagu suzinoti kokie kanalai youtubei jums yra megstamiausi ir kodel butent jie? ;)

Taip pat amm ar daznai ziurite kokius let's play ar siaip video susijusius su zaidimais? ;)
Na tikiuosi nuosirdziu atsakymu ir nepamirskite pasiziureti nuorodos :)

 

Cia rasite mano kanala ir mano kurta video

Tiesa zaidimo garsas per garsus (doh) bet kitose dalyse taip nebebus :D

 

Have a nice day friends! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, bet man asmeniskai nepatinka lietuviu let's play, gal yra isimciu, bet nedaug. O ziuriu tai PewDiePie, VintageBeef, PauseUnpause, ir daug kitu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo video galėjai dėti į let's play temą. Tokie video, bent man, tai laaaabai neįdomūs, net nesuprantu kokia prasmė visiems juos kurti jeigu visi žiūrovai vis tiek daugiausiai žiūrėsi pewdiepie ar dar kokį kitą velnią. Kas man visai smagu, tai tarkim kokie gamegrumps, kurie iš tikro žaidimus naudoja tik kaip foną pasakojant savo gyvenimo istorijas ar tikrai labai juokingai juokaujant. :D Na ir visai smagu būna pasižiūrėt, kaip vieną seriją žaidimui padaro James ir Mike (avgn), jie tiesiog išbando kokį nežaistą žaidimą, pasidalina savo įspūdžiais, papasakoja apie savo vaikystės ir jaunystės patirtį su žaidimais ir viskas, nėra jokių "2425 part'ų" kuriuose rodytų kaip žaidžia 1 ir tą patį žaidimą. Be to, labai erzina, klausytis tokių žmonių, ypač lietuvių, kurie vos pašneka...

Ai ir labai juokinga, kad pas tavęs jau video pavadinime yra gramatinė klaida. :D 

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man vienas Šniaukšlys yra geras lietuvių let's player'is o dar žiūriu Pewdiepie,Markiplier,Vanossgaming,Jacksepticeye,TheRadBrad.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nesuprantu kas ten jum idomu to Pewdiepie daro nesamones ir tipo ten juokinga jei jau ziuriu youtube zaidimus tai rimtus gameplay kad paziuret ar zaidimas patiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@augustinas51Nezinau kitiems jis nejuokingas, o kitiems juokingas, tai cia pagal zmogu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@LFXiksas pritariu, o avgn nereikia įtraukt į tokią lets's play pew die pie ir t.t. kategorijas, avgn apžvalgas įdomias daro,juokingas. Aukštesnio kalibro žmogus,kaip sakant :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežiūriu tų lets play. Greitai užmetu akį į žaidimo eigos filmukus arba kai kuriais atvejais apžvalgas. Žaismo DNR kuria geras apžvalga. Profesionalumas duoda daug kokybės.

 

Pavyzdžiui tokia. Iš pradžių pasirodė keistokai, bet galiausiai labai patiko:

 

Žaismo DNR - Žaidžiame Child Of Light:

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo video galėjai dėti į let's play temą. Tokie video, bent man, tai laaaabai neįdomūs, net nesuprantu kokia prasmė visiems juos kurti jeigu visi žiūrovai vis tiek daugiausiai žiūrėsi pewdiepie ar dar kokį kitą velnią. Kas man visai smagu, tai tarkim kokie gamegrumps, kurie iš tikro žaidimus naudoja tik kaip foną pasakojant savo gyvenimo istorijas ar tikrai labai juokingai juokaujant. :D Na ir visai smagu būna pasižiūrėt, kaip vieną seriją žaidimui padaro James ir Mike (avgn), jie tiesiog išbando kokį nežaistą žaidimą, pasidalina savo įspūdžiais, papasakoja apie savo vaikystės ir jaunystės patirtį su žaidimais ir viskas, nėra jokių "2425 part'ų" kuriuose rodytų kaip žaidžia 1 ir tą patį žaidimą. Be to, labai erzina, klausytis tokių žmonių, ypač lietuvių, kurie vos pašneka...

Ai ir labai juokinga, kad pas tavęs jau video pavadinime yra gramatinė klaida. :D

 

Na vistiek manau ir jie nuo kazkur pradejo ir pradzioje nebuvo taip kad iskarto pritrauktu daug zmoniu kuriems viskas like, nemanau kad iskarto pradejo visokias istorijas pasakoti :) vistiek kuriant video ivyksta tas persilauzimas, kada ir kalba atsirisa kaip sakoma ir video tampa idomesni, cia kaip tiesa ir kokybe nera tokia gera, bet po biski mokaisi is klaidu :)

 

P.S. aciu uz nuomone tikrai vetinu toki pasisakima ;) o del klaidos, ech visiems pasitaiko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex Aš ne apžvalgas turiu omeny, o mike ir james monday gaming ar kaip ten jie pavadinę tas serijas. :D 

Tokius video patinka pasižiūrėti nei ilgi ir parodo savo žaidimo highlight'us. :)
Štai video: https://www.youtube.com/watch?v=I3XITI73UHo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai let's play niekad absoliučiai nebuvo įdomūs, nebent grynai ieškai žaidimo walkthrough'o bet išmeta Let's play tai skirtumo vapšie jokio, bet kad ten subscribint let's play kanalus ir žėt kiekvieną partą tai naaaaaafik. Va kas labai patinka tai walkthrough/review tokio tipo kaip AVGN arba kažką panašaus į MatthewMatosis:

 

Pas jį didžioji dalis review/walkthroughų tokie in-depth ir trunka apie valandą, bet tikrai įdomiai žiūrisi.

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.