Jenkis

Resident Evil 4

Rekomenduojami pranešimai

Pagaliau ir as pazaidziau RE4 nu krc nerealu 8) :!: bet labai lengwas zaidimas senesni zymei sunkesni buwo...Bet wiska atperka malonumas saudant wisokius kaimiecius su sakem 8) ciuju dar dwi dienos ir pereisiu :D db jau dawejau pili bet pamirsau kuris chepteris...bet jau ir pilij nemazai perejau 8)

Tai tau dar eit ir eit :)

as tai uzstrigau pili su tuo bosu tokiu kur ten tave gaudo su ciuptuvais ir reik issisukinet,niekaip jo neiveikiu,re4 kazkoks action kuris kartais sukelia net ir frustracijas su savo tokiais bosais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na wa jau ir pili perejau 8) Bet Pz problema nesamone krc uzstrigo zaidimas :cry::cry: :? negaliu kai nerwina :evil: uzstrigo ten kur pirma karta susitinki ta kareiwi toki kur kauniesi per filmuka su juo...** gal kita karta neuzstrigs :oops: Db tipo jau 5-2 chepteris...O kiek iswiso yra chepteriu?Bet cia wisai nereikia galwot ant sito zaidimo wiska iseiles eini ir darai.Tik bosai kaip kurie sunkoki buna kaip sowiuniu pritruksta o ju truksta wisada :D Gal dar pasosesk pereit sita zaidima :roll:O tas boas prarija ta toki nikstuka nu ta kaip napalijona atrodanti su sargu? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chapteris paskutinis yra ligtais 5-5 atrodo, nepamenu tixlei. Bet fatkas, kad 6-to chapterio nėra. Krauzeris tas kareivis, IMHO, labai gerai sugalvotas, padarytas ir įgarsintas. :oops:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chapteris paskutinis yra ligtais 5-5 atrodo, nepamenu tixlei. Bet fatkas, kad 6-to chapterio nėra. Krauzeris tas kareivis, IMHO, labai gerai sugalvotas, padarytas ir įgarsintas. :oops:

Siaubas, padare kareivi ir dar igarsino :cry::cry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Well duh :oops: shaip labai patiko jo parinktas igarsintojo balsas, tinka prie personazo idealiai :cry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai butu mano CD tai butu buwes kaip naujas...bet ne mano CD o pazistamo...Bet gal dar atstrigs tai pereisiu 8)Gaila kad labai mazai loginiu misliu ir beweik nereikia galwot kaip peret kokia nors scena..Man del to ir patiko RE kad daug galwot reikia...Dar geras atsimenu zaidiams siaubi buwo Alone in the dark...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau perejau 8) kazkaip neuzstrigo toj wietoj 8) reiks db zaist ant sunkiausio :( kai perejau parase kad gawau nesibaigianti rocket launcheri kur man ji pasijamt?nes kai pradejau zais tper naujo tai tik leido pasikeist kostiuma..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir galwojau kad pas pardaweja reiks pasiimt.Jau atrakinau wisus tuos zaidejus kur mercerines ar kaip ten :(:):) db reiks pereit su pana wiska ir zaist ant sunkiausio 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai wa perejau sita zaidima jau du kartus :D perejau ir tuos kitus mini zaidimus kur atsidaro perejus wisa zaidima 8) reiks gal bandyt pereit ir ant sunkiausio lygio 8) siaip sitas zaidimas yra tikrai labai geras, geriausias mano zaistas ps2 zaidimas...bet pasigedau keliu dalykiu kurie budawo senosiose RE dalyse..pvz kaip ir dezes kur galetu kraut wisus nereikalyngus ir reikalyngus daiktus, nors tai atsoja wietos nusipirkimas kad galetum nesiotis daugiau daiktu.Dar ko pasigedau tai sunkesniu uzduociu...Wisos uzduotys labai lengwos wiska wykdai is ieles ir pereini zaidima dar ypac kaip parodyta zemelapij kur reikia nueit.Dar pasigedau pacios Umbrela korporacijos pasirodymo zaidime... ir wisokiu mutantu priesu sukurtu sios korpuracijos...tikiuose kad penktoje dalyje umbrela tikrai bus :D

Zaidime dar labai patiko kaip per filmuku intarpus reikia suspet paspaust kokia nors mygtu konbinacija :D tai tikrai mano manymu pagywyna zaidima ir neleidzia perdaug atsikwept.Pansus dalykas buwo ir pirmajam Dino crisi kai is kur nors uzsokdawo koks dinozauras ir reikedawo spaudyt mygtukus kad ji nusimestum.

O tas gynklu ir wiso kito prekeiwis tai geras dalykas tik gaila kad sowiniu nepradawineja :? Man si RE dalis primena Dino crisis 2 nes ir DC2 buwo jau labai daug saudymo ir nesunkios logines uzduotys ir DC2 buwo galima nusipirkt gynklu tik ne is prekeiwio :D

Dar gaila kad nesibaigiantys gynklai atsiranda tik ant to lygio kuriuo perejai zaidima.Man labiausiai patinka RE dalys.Dabar labai laukiu pasirodant RE5 kai jis pasirodys reiks ir PS3 pirkt 8) tikiuose RE5 pateisis mano lukescius.

Bet siaip man labai nepatinka kaip capcom kuria RE dalis iskirtinai kitoms konsolems :evil: labai noreciau jas pazaist bet del wieno zaidimo naujos konsoles nepirksi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RE4 geriaus game loštas ant ps2. Drąsiai duodu jam 9/9/10. Nuostabus žaidimas. DAUGIAU TOKIŲ. Laukiam RE5 ant X'o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ei vyrai padekit .perejau zaidima ir paskui pabazdziau ji aiti is naujo man dave kostiuma policininko kzkoki ,bet nueinu pas prekeivi ir ten jokio ginklo nera ...gal reikia ne ant easy zaist ,kad ta ginkla gautum?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.