TukkaSi

Labiausiai į atmintį įsirėžę žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Hi,

 

taigi esu miestelyje, kuriame praleisdavau visas savo atostogas. Prieš nemažai metų susiradau čia draugą, su kuriuo baisiai smagiai padžroždavom su PS1 ir dėl to užsimaniau sukurti šią temą.

 

Parašakyte labiau atmintin įsirėžusius žaidimus, kurių dar ilgai nepamiršite ir kuriuos prisimenate linksmu veidu. Smagu būtų ir trumpa istorija, kodėl būtent tai yra tie žaidimai. :) Rašykite žaidimų kiek norite, bet būtų smagiau, jei tilptume į 5 pavadinimus. :)

 

Maniškiai būtų Crash Bash ir CT Special Forces (abu ant seno gero PS1).

 

crash_bash_ps_200x200.png        915474_100455_front.jpg

 

Viskas prasidėjo nuo to, kad prieš ~10 metų, kai su tėvais buvau atvykęs pas senelius į Naująją Akmenę susipažinau su šalia (už tvoros) gyvenusiu vaiku ir kažkurią dieną jis parodė savo PS1. Tuomet man tas daiktas buvo stebuklas. Na, ir pirmasis žaidimas, kurį parodė, buvo Crash Bash. O mes jį ir taškydavom... Sėdėdami žaisdavom gal tik pirmas 10 minučių, po to iš azarto ir sunkumo (tuo metu labai gerai nežaidėm) mes ten žaisdavom šokinėdami arba bent jau atsistoję. Nu ir suprakaituodavom, šlapi būdavom po gaming session'o. :D Nykščiai, kadangi valdydavom su rodyklėm, o ne analogais, ir gan skaudžiai nutrinti būdavo.

 

Daug nenolifindavom, nes suaugusieji neleisdavo, bet ir visokių įdomybių lauke prisigalvodavom. Baisiai smagiai čia leisdavau atostogas, atvažiuodavau čia tą pačią dieną, kai jos prasidėdavo.

 

Dar ir dabar, kai vasarą su tėvais atvažiuojam aplankyti močiutės, sumetam tuos du žaidimus. Turbūt niekada jų nepamiršiu.

 

 

Jei pridedant iš naujesnių, tai dar paminėčiau BC2 ir BF3. Tuos grajus žaidžiant taip pat patyriau daugybę gerų akimirkų ir vis dar juos smagiai betaškau, nes naujesni BF serijos titles kažkaip grybaut pradėjo.

 

Lauksim jūsų trumpų istorijų arba bent žaidimų. :)

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su ps1 labai įstrigo nfs 3: hot pursuit; medal of honor; fighting force; stage rollcage2. Su NES darkwing duck; battletoads. Sega mortal kombat 3. Su ps2: dbz tenkaichi 3;  gods hand;  o su x360 Naruto UN2;   Alan Wake. Alanas man nustelbia visus žaidimus :)

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Half life 2 ,daugybę kartų žaistas ant pc ir bent 2 kartus pereitas ant xbox .

Alan wake

The last of us

Heavy rain

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Counter Strike 1.6

Lineage 2

Need For Speed visos dalys bet ypac underground 2

Cabal

Wow

Silent hill PS1

Tekken bet nepamenu kuri dalis buwo

 

Dar daugiau  yra bet nepamenu pavadinimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes- duck tales 1,2,3 chip & dale 1,2 , contra

sega genesis- mk2,3, 3ultimate, comix zone, battletoads, jungle, desert strike, dune2, rock&roll racing

ps1- coolboarders2, twisted metal2, tomb raider 1,2 ,nfs beveik visi, rogue trip

ps2- gta vice city, san andreas, mk deception, moh frontline, nfs 1,2

3do- nfs road and track, crime patrol, space pirates, mad dog mcree, battlesport

gba- donkey kong country

dreamcast- sega rally

ps3- gta4

xbox- pro cast fishing, project gotham2

psp- sega colection, gt5, rapala trophies

 

Surasiau pirmus i galva sovusius kurie tikrai isimine man, gali but kad pamirsau kelis, bet toks jau temos pavadinimas- labiausiai i atminti isireze visalaik bus ant liezuvio galo.. :)

Redagavo busted

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zilitonas - tankai

SEGA - Mortal Kombat 

PC - HL2, CS, CSS, CS:GO, Diablo 2/3 ,C&C ,Heroes 1/2/3
ps1 - MGS , SH , RE1/2/3, GT, C&C
ps2 - GOW , MGS 2 , GT4, GTA3
ps3 - Uncharted 1/2/3 , The last of us, GT5 , Heavy rain, Infamous 1/2, TR9

ps vita - Uncharted
ps4 - Infamous ss, Watch dogs,

Dabar tik tiek atsimenu per ta laiką, pagalvojęs ilgiau daugiau parašyčiau  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labiausiai įsiminė šietie :

PS2 - Devil May Cry 3 , Devil May Cry , Silent Hill 2 , Resident Evil 4 , GTA San Andreas , Burnout Revenge.

PC - NFS Most Wanted , World Of Warcraft (šitas bjaurybė visiškai suš*ko man pažymius mokykloje :D) , The Elder Scrolls Skyrim , Amnesia The Dark Descent (m*žt į kelnes irgi vyriška)

Xbox 360 - Dead Rising 2 , RockSmith , Dark Souls (nuo dabar man skydas daug ką reiškia) , Saints Row visos dalys (f*ck logic).

Gameboy - POKEMONAI :halone: (iki dabar išgirdus melodiją man isteriškai trukčioja kairė akis)

Redagavo rushbeat0r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.