Džekeris

Windows 10

Rekomenduojami pranešimai

Man tai niekaip upgreido notification nepareina, kaip stovejo reserve ikona taip stovi, palandziojus nieko ir update chekinant tik paprasti updeitai. Whats wrong?!

Gal prieš pusę valandos man irgi upgrade mygtuko nebuvo, tik apie tą rezervaciją rašė, bet dabar paspaudžiu ir žiūriu, kad atsirado ir pas mane galimybė atnaujint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uztenka nueiti ten kur windows update,ir spaudi ar yra atnaujinimu,ir iskart ismeta win 10 atnaujinimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uztenka nueiti ten kur windows update,ir spaudi ar yra atnaujinimu,ir iskart ismeta win 10 atnaujinimus

Man tai buvo tik "learn more" ir t.t.

 

b***** kaip ilgai upgreidina.., dar tik 19%. Per kiek laiko jum? Gal man del to, kad harde mazoka vietos?!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ReiKaz, viskas tvarkoje, aš užgrade'int palikau nuėjau ant konsolės NBA 2K15 sumest kol sumečiau ir upgrade'ino tai maždaug apie 50min lauksi :)

 

Na o kas dėl win žiūrisi visai neblogai tik start kiek keistokas man, aišku per personalize galiu pasidaryti full kaip W8.1 bet reik pripratimo kadangi viskas dabar pritaikyta Dekstop'ams

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, man gal 15 min. atnaujinimas užtruko, nes SSD pas mane. Kas naudojat naują MS naršyklę, pasakykit nuomonę. Ar verta pereit nuo Chrome ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Edge nuo Chrome niekuo nesiskiria bent jau man.

P.S Patarčiau Settings>Privacy ten viską  off padaryti, nes ten viskas on dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai updeitina apps'us arba bandau instaliuot geima is Store, meta errora 0x803F7003 (starting download.. Aquiring liense... ir error'as). Da fak?!

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal tesiog isjunge jus auto update,del to error mete,truko update failu,iskart nuspaudus atnaujino  melynam fone,kai buna kai restartuoji,gal cia nuo pc galingumo priklauso

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar negavau pranesimo bet niekur neskubu.

o siaip galima daryt pilna svaru instala su formatais hdd ir pan ? ar tik updeita paciu windousu ir palieka visus app ir settingus ir siuksles ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar negavau pranesimo bet niekur neskubu.

o siaip galima daryt pilna svaru instala su formatais hdd ir pan ? ar tik updeita paciu windousu ir palieka visus app ir settingus ir siuksles ?

Parsisiusk instaliacijos programa is https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 ir galesi parsisiusti ISO faila.

 

Atnaujinau savo stacionara is Windows 8.1, kurie buvo pilni siuksliu ir veike gana letai. Windows 10 veikia zymiai sparciau, esu patenkintas atnaujinimu. Reiks ir kitus kompus atnaujint. Tik gana letai upgradino (norejau issaugot duomenis), uztruko gal 1-1,5 val. (neturiu SSD).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu man kaip su piratkėm apsimoka upgreidinti ar reiktu palaukti ?

Ei, tai kas pakomentuos? Pasimetęs esu, noriu džiaugtis 10 windows, bet baisu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip sako kad reikia pirma daryti upgrade,aktyvuoti legaliai windows,tada gali svariai isirasinet,kitu atveju bus kaip nelegalus,nes neatmazins.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.