Džekeris

Windows 10

Rekomenduojami pranešimai

O gal žinot kur nuimt, kad įjungus pc slaptažodžio neprašytu? Prisijungiau prie microsoft paskyros, tai to slaptažodžio ir prašo, nerandu kur nuimt... :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane visada yra Password, nes aš senai naudoju jau MS acc

As tai signinu tik apps'ams. Verciau privacy nusiimk viska ir windowsu settings>privacy>general ir zemiau "Manage my Microsoft..." isjunk viska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka sunku ivest ta MS acc passworda? juk jis pajungia viska, emailus, fb ir t.t. tai siaip sau kad jie isijungtu nebutu labai gerai.

siaip yra tavo acc settingai. ten gali isjungt kad neprasytu kas kart ivedinet pass kol neisjungi pc. pas mane lapas visada ant sleepo bent jau.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nesunku password įvesti, tai kad man tinka tie setting kurie dabar yra, ant 8 Windows irgi buvo password

Net ant sleep mode password įjungtas yra :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tau @narkata netrukdo aš suprantu, bet kitiem tai erzina kaskart suvedinėti :) Pvz mane žiauriai biesina, todėl ant sleep režimo visada išjunkdavau, bet dabar atsiradus PIN opcijai, labai patogu ir saugu su PIN atrakinėti :) @Vartotojas258 Slaptažodžio nenuimsi ant MS acc, turi naudoti "Local Account". Paprasčiausiai susikurk PIN: Start -> Settings -> Accouns -> Sign-in options -> Create PIN (ar kažkas panašaus), tiesa žiūriu yra atsiradus opcija dėl slaptažodžio prašymo, pabandyk pakeisti "Require sign-in" į "Never" gal padės.


windousai po biski vieta srebia. mano win 8.1 pries tai is 100 gb disko dalies buvo palikes tik apie 10 gb. cia be jokiu zaidimu ar dar kazko ant dektopo. tiesiog su laiku jis srebia ir srebia .

Tu įsitikinęs, kad Windows'ai srebia ar čia šiaip iš lempos tokius pezalus skėliai? Tikrai ne naršyklių "cache"? Nes aš asmeniškai nesusidūriau su tokiu fenomenu/stebuklu, kad Windowsai per savo 2 metų gyvavimą papildomai sunaudotu 70GB laisvos vietos...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas su šia OS bent jau man geimint normalei nepavyksta, BF3 25-30 fps (Seniau išgaudavau apie 60 fps full hd) belekokiais nusistačius net ir 320x240 rezoliucija (dariau tai pabandymui), war thunder visada gaunu fiksuota 60 fps ir nei vsynch nei game dvr neijungti. Tas pats su gta 5 jatėsi labai žymus performance nuosmukis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas su šia OS bent jau man geimint normalei nepavyksta, BF3 25-30 fps (Seniau išgaudavau apie 60 fps full hd) belekokiais nusistačius net ir 320x240 rezoliucija (dariau tai pabandymui), war thunder visada gaunu fiksuota 60 fps ir nei vsynch nei game dvr neijungti. Tas pats su gta 5 jatėsi labai žymus performance nuosmukis.

Fiksuotų 60 fps kaltininkas gali būti xbox app. Reddit forume rašė, kad kai kuriems žmonėms taip yra https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/34qzni/how_to_remove_xbox_integration_in_latest_windows/ 

 

Pasidarei clean install win10 ? Po win10 upgrade man irgi labai prasti reikalai su žaidimais buvo, gal matei mano kelis verkšlenimo post'us. Pasidariau clean install ir csgo +~60fps, F:NV eina be problemų.

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai viskas eina kaip ir ejo arba geriau kai kurie zaidima. kazkaip project cars geriau eina kazkiek net neperinstaliuotas per nauja. dauguma zaidimau instaliuoti dar ant win 8.1 , puikiai eina ant nauju win 10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, neseniai man irgi jau pradėjo išvien siūlyti atsinaujinti į windows 10, bet iškart kilo keli klausimai. Aš dabar naudoju legelią windows 7 home versiją, o kažkur skaičiau, kad windows 10 bus tik pirmus 12 mėnesių nemokama, tai man tada neapsimoka upgradint, taip ? Kaip šiaip jums šiti windowsai, kaip žaidžiasi, nelagina ? 

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, neseniai man irgi jau pradėjo išvien siūlyti atsinaujinti į windows 10, bet iškart kilo keli klausimai. Aš dabar naudoju legelią windows 7 home versiją, o kažkur skaičiau, kad windows 10 bus tik pirmus 12 mėnesių nemokama, tai man tada neapsimoka upgradint, taip ? Kaip šiaip jums šiti windowsai, kaip žaidžiasi, nelagina ?

 

Pirmus 12 mėnesių visi gali atsinaujinti nemokamai, o po atnaujinimo ji veiks neribotą laiką. Tiesiog jei nespėsi per 12 mėnesių atsinaujint, vėliau negausi jos nemokamai (kiek suprantu).

 

Bent man jie labai patinka, greitai veikia, bet žaisti dar nebandžiau.

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmus 12 mėnesių visi gali atsinaujinti nemokamai, o po atnaujinimo ji veiks neribotą laiką.

 

Bent man jie labai patinka, greitai veikia, bet žaisti dar nebandžiau.

Šaunu, bet čia kiek dar skaičiau, tai kai upgradina lėtai veikia kažkaip, geriau clean install padaryt ? Padarius upgrade visi duomenys liks ?

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunu, bet čia kiek dar skaičiau, tai kai upgradina lėtai veikia kažkaip, geriau clean install padaryt ?

Pirma daryk upgrade. Taip aktyvuosi Windows 10 (kartais aktyvacija užtrunka, jei iškart po atnaujinimo jie nesiaktyvuos, bandyk viską atnaujint per Windows update ir palaukt). Tada galėsi daryt clean install. Man po upgrade iš Windows 8.1 (buvo pilni šiukšlių, vos veikė, norėjau persirašyt, bet galvoju palauksiu W10) veikia be priekaištų, atnaujink ir pamatysi, ar verta, ar ne.

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma daryk upgrade. Taip aktyvuosi Windows 10 (kartais aktyvacija užtrunka, jei iškart po atnaujinimo jie nesiaktyvuos, bandyk viską atnaujint per Windows update ir palaukt). Tada galėsi daryt clean install. Man po upgrade iš Windows 8.1 (buvo pilni šiukšlių, vos veikė, norėjau persirašyt, bet galvoju palauksiu W10) veikia be priekaištų, atnaujink ir pamatysi, ar verta, ar ne.

Blogiausiu atvėju galėsiu grįžt į windows 7 ? O kaip tą clean install padaryt ? Duomenys lieka visi ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.