Laizzz

Daug klausimų apie PS4

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, Playmanai!

Galutinai apsisprendžiau įžengti į konsolių pasaulį. Kadangi niekada nieko panašaus nesu turėjęs ar žaidęs, kyla daug klausimų.

Sakysite, jog daug atsakymų galiu rasti paieškos pagalba. :) Tam skyriau ne vieną valandą, kad susidaryčiau savo nuomonę, tačiau į kai kurios klausimus

aiškaus atsakymo nepavyko rasti. Iš anksto atsiprašau už šimtą kartą apkalbėtas temas, tačiau kažkam tai irgi gali būti naudinga, ypač, kaip artėja švenčių ir dovanų laikotarpis. :)

 

Konsolė. Kaip matote, esu tvirtai apsisprendęs pirkti PS4.

Svarbiausias klausimas, ar pirkti Lietuvoje ir gauti garantiją ar užsienyje ieskoti gerų variantų, tačiau likti be garantijos.

Kokios nuomonės?

Skytech ir BigBox.lt šiandien siūlo geriausią kainą. Ką manote apie garantijos pratęsimą?

 

Regionas. Kokį rinktis? Tarp UK ir US regionų skirtumas aiškus vien dėl žaidimų kainų, jeigu žadi pirkti iš jų. Kadangi planuoju pirkti ne digital versijas,

man tai tikriausiai neaktualu, taip? Kokį regioną rinktis, kad turėti mažiausiai problemų (banai, serverių nulūžimai...).

Jeigu aš pasirenku UK regioną, tai galėsiu žaisti tik UK regioną pasirinkusiais žaidėjais/draugais?

 

PS Plus.

Kiek žiūrėjau, naudos iš nemokamų žaidimų nelabai yra, kadangi siūlomi prasti žaidimai.

Tad šis reikalas labiausiai reikalingas norint žaisti online savo žaidimus, teisingai?

Kokia nauda iš trofėjų? Kaip supratau, jokia, tik turite gaunate prierašus prie savo profilio. Taip?

Kaip ir kur pirkti  PS Plus narystę. Skaičiau, kad VISA neveikia.

 

Žaidimai.

Forume radau tokius puslapius žaidimams pirkti: Zavvi, GAME, Shopto.net.

Būtų įdomu sužinoti daugiau patikimų žaidimų pardavėjų. Kur geriausios kainos?

Galbūt yra kažkokia tema, nebūtinai šio forumo, kur skelbiami artėjantys ar esantys geri deal'ai.

Kokia nuomonė apie "preowned" (panaudotus) žaidimus? Šiuo metu kainos ir kokybės santykis man atrodo geriausias.

Ar su jais galėsiu žaisti online?

Kokie geriausi puslapiai skaityti apie žaidimus?

 

Pradžiai tiek klausimų. :)

 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, Playmanai!

Galutinai apsisprendžiau įžengti į konsolių pasaulį. Kadangi niekada nieko panašaus nesu turėjęs ar žaidęs, kyla daug klausimų.

Sakysite, jog daug atsakymų galiu rasti paieškos pagalba. :) Tam skyriau ne vieną valandą, kad susidaryčiau savo nuomonę, tačiau į kai kurios klausimus

aiškaus atsakymo nepavyko rasti. Iš anksto atsiprašau už šimtą kartą apkalbėtas temas, tačiau kažkam tai irgi gali būti naudinga, ypač, kaip artėja švenčių ir dovanų laikotarpis. :)

 

Konsolė. Kaip matote, esu tvirtai apsisprendęs pirkti PS4.

Svarbiausias klausimas, ar pirkti Lietuvoje ir gauti garantiją ar užsienyje ieskoti gerų variantų, tačiau likti be garantijos.

Kokios nuomonės?

Skytech ir BigBox.lt šiandien siūlo geriausią kainą. Ką manote apie garantijos pratęsimą?

 

Regionas. Kokį rinktis? Tarp UK ir US regionų skirtumas aiškus vien dėl žaidimų kainų, jeigu žadi pirkti iš jų. Kadangi planuoju pirkti ne digital versijas,

man tai tikriausiai neaktualu, taip? Kokį regioną rinktis, kad turėti mažiausiai problemų (banai, serverių nulūžimai...).

Jeigu aš pasirenku UK regioną, tai galėsiu žaisti tik UK regioną pasirinkusiais žaidėjais/draugais?

 

PS Plus.

Kiek žiūrėjau, naudos iš nemokamų žaidimų nelabai yra, kadangi siūlomi prasti žaidimai.

Tad šis reikalas labiausiai reikalingas norint žaisti online savo žaidimus, teisingai?

Kokia nauda iš trofėjų? Kaip supratau, jokia, tik turite gaunate prierašus prie savo profilio. Taip?

Kaip ir kur pirkti  PS Plus narystę. Skaičiau, kad VISA neveikia.

 

Žaidimai.

Forume radau tokius puslapius žaidimams pirkti: Zavvi, GAME, Shopto.net.

Būtų įdomu sužinoti daugiau patikimų žaidimų pardavėjų. Kur geriausios kainos?

Galbūt yra kažkokia tema, nebūtinai šio forumo, kur skelbiami artėjantys ar esantys geri deal'ai.

Kokia nuomonė apie "preowned" (panaudotus) žaidimus? Šiuo metu kainos ir kokybės santykis man atrodo geriausias.

Ar su jais galėsiu žaisti online?

Kokie geriausi puslapiai skaityti apie žaidimus?

 

Pradžiai tiek klausimų. :)

1. Nesvarbu kur pirksi, garantija vistiek galios, nes yra tarptautinė. Renkiesi kur tau geriau.

2. Jeigu pirksi kompaktus, geriau rinktis UK regioną. Žaidimų DLC veiks su UK regionu.

3. Kolkas mažai žaidimų ant PS4, tai ir nesitikėk, kad PS+ ką gero ir duos. Dėl trofėjų jau atsakei į savo klausimą. PS+ narystę metams gali pirkti iš internetinių parduotuvių.

4. Pagrindinius puslapius kur pirkti žaidimus jau išvardinai, Panaudotus gali rasti ebay, skelbiu.lt, game.co.uk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Skirtumas tikrai yra nors ir garantija tarptautine, bet sony garantinio centro lietuvoje nera, todel garantinis aptarnavimas tures vykti artimiausiame centre  estijoje. Perkant Lt viskas paprasciau : sugedo- pristatei i vieta kur pirkai ir pamirsai. Tuo labiau kad ir kainos nelabai jau skiriasi tarp LT ir uzsienio.

Redagavo Kunigelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Skirtumas tikrai yra nors ir garantija tarptautine, bet sony garantinio centro lietuvoje nera, todel garantinis aptarnavimas tures vykti artimiausiame centre  estijoje. Perkant Lt viskas paprasciau : sugedo- pristatei i vieta kur pirkai ir pamirsai. Tuo labiau kad ir kainos nelabai jau skiriasi tarp LT ir uzsienio.

Kreipiesi tiesiogiai žemiau duota nuoroda ir viską jie padės sutvarkyti.

https://shop.sony.eu/shop/mimes/openAccess/legal/contact-us/contact_lt_LT.html#other 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Shopto siuo metu kaip tik pardavineja PS4 uz £319, tai pirk is uzsienio, bus pigiau, o garantija tarptautine. Vistiek jei Lt gyveni sius ja taisyt i Suomija ar Svedija.

 

2. UK jei pirksi zaidimus diskuose ir naudosi dlc, US jei pirksi digital zaidimus.

 

3. Reikalingas online. Pirkti naudojant kodus pagal regiona tavo. Trofejai del grozio.

 

4. Skelbimai, game.co.uk, shopto, zavvi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, Playmanai!

Galutinai apsisprendžiau įžengti į konsolių pasaulį. Kadangi niekada nieko panašaus nesu turėjęs ar žaidęs, kyla daug klausimų.

Sakysite, jog daug atsakymų galiu rasti paieškos pagalba. :) Tam skyriau ne vieną valandą, kad susidaryčiau savo nuomonę, tačiau į kai kurios klausimus

aiškaus atsakymo nepavyko rasti. Iš anksto atsiprašau už šimtą kartą apkalbėtas temas, tačiau kažkam tai irgi gali būti naudinga, ypač, kaip artėja švenčių ir dovanų laikotarpis. :)

 

Konsolė. Kaip matote, esu tvirtai apsisprendęs pirkti PS4.

Svarbiausias klausimas, ar pirkti Lietuvoje ir gauti garantiją ar užsienyje ieskoti gerų variantų, tačiau likti be garantijos.

Kokios nuomonės?

Skytech ir BigBox.lt šiandien siūlo geriausią kainą. Ką manote apie garantijos pratęsimą?

 

Regionas. Kokį rinktis? Tarp UK ir US regionų skirtumas aiškus vien dėl žaidimų kainų, jeigu žadi pirkti iš jų. Kadangi planuoju pirkti ne digital versijas,

man tai tikriausiai neaktualu, taip? Kokį regioną rinktis, kad turėti mažiausiai problemų (banai, serverių nulūžimai...).

Jeigu aš pasirenku UK regioną, tai galėsiu žaisti tik UK regioną pasirinkusiais žaidėjais/draugais?

 

PS Plus.

Kiek žiūrėjau, naudos iš nemokamų žaidimų nelabai yra, kadangi siūlomi prasti žaidimai.

Tad šis reikalas labiausiai reikalingas norint žaisti online savo žaidimus, teisingai?

Kokia nauda iš trofėjų? Kaip supratau, jokia, tik turite gaunate prierašus prie savo profilio. Taip?

Kaip ir kur pirkti  PS Plus narystę. Skaičiau, kad VISA neveikia.

 

Žaidimai.

Forume radau tokius puslapius žaidimams pirkti: Zavvi, GAME, Shopto.net.

Būtų įdomu sužinoti daugiau patikimų žaidimų pardavėjų. Kur geriausios kainos?

Galbūt yra kažkokia tema, nebūtinai šio forumo, kur skelbiami artėjantys ar esantys geri deal'ai.

Kokia nuomonė apie "preowned" (panaudotus) žaidimus? Šiuo metu kainos ir kokybės santykis man atrodo geriausias.

Ar su jais galėsiu žaisti online?

Kokie geriausi puslapiai skaityti apie žaidimus?

 

Pradžiai tiek klausimų. :)

@Laizzz

1. Aš pirkau Lietuvoje vien dėl to, kad nereikia laukti.... Nuvažiavai, užmokėjai, paėmei :) Kainos Lietuvoje visai priimtinos, aš prieš metus mokėjau 1850 Lt už nuogą komplektą. Garantiją turėsi bet kokiu atveju, o pratęsimas garantijos čia jau kitas klausimas, gal daugiau iš patirties...

2. Regioną aš rinkausi US, nes man kompaktiniai diskai nereikalingi, pilnai užtenka digital, nors ir turėjau seną RUS acc 6 lvl. Serveriuose žaisi su įvairiais regionais.

3. PS plus ne tik nemokami žaidimai kas mėnesį ir online privilegijos, bet ir daug įvairių nuolaidų žaidimams. 

4. Trofėjai atskleidžia visą žaidimo platumą, kiekvieno žaidimo individualius ypatumus, parodo tavo veikėjo, personažo, sugebėjimus, bei tavo įgūdžius ir t.t.

5. PS+ gali pirkti nors ir per Ebay, kaip ir pačius panaudotus žaidimus, svarbiausia nesupainiok žaidimų regionus, o taip pat ir DLC regionus.

6. Kadangi perku visus žaidimus digital, tai čia http://www.amazon.com/s/ref=sr_il_ti_videogames?rh=n%3A468642%2Cn%3A%2144263011%2Cn%3A%21251261011%2Cn%3A1289533011%2Cp_n_feature_six_browse-bin%3A7874823011&bbn=1289533011&ie=UTF8&qid=1390989388&lo=videogames perku PS+ ir pinigus nusipirkti žaidimus tiesiai iš PS Store :)

 

Man vienintelis minusas, dėl digital žaidimų, tai tas, kad atsisiųsti žaidimą užtrunka ilgiau nei pakeist kompaktinį diską :D

Va tokia būtų mano nuomonė bendrai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii tai kad nebus pigiau :) 319=1403 lt + turbut siuntimas, o skyteche 1339 lt :)

@minde84 jei perskaitytum savo nuoroda pamatytum, kad del playstation ir sony mobile reik kreiptis kitais kanalais ;)  

Redagavo Kunigelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii tai kad nebus pigiau :) 319=1403 lt + turbut siuntimas, o skyteche 1339 lt :)

Tiksliai, jau senai kurso nebeseku. Pripazistu, kad sitame neteisus as ir visgi is skytech geresnis variantas gali buti pirkt, nebent koki bundle is uzsienio nusauti kaip, pvz, dabar Driveclub uz £349 pasiemiau balta konsole arba gali uz tokia pacia kaina juoda su destiny pasiimti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GAME aš ten pats dažnai apsiperku savo ps4 žaidimus, šaip pastebėjau kaina panaši būna kaip ir http://buypcgame.eu/en/12-playstation naujų gal, net biški pigiau, nės siuntimas viskas jau įskaičiota, ir gauni siuntini per 3 dienas. Šaip padavėtus labiau apsimoka pirkti iš Game.co.uk jie atroda kaip nauji ir dažnai kodai dar būna nepanaudoti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki jeigu as turiu tarkim PS3 arba PS4 ir TV pirka europoj, zodziu viskas pal, ir perku zaidimus is USA (NTSC) tai ar man veiks tie zaidimai? ar veiks tik is europos (pal) standartu?

Į visas temas dabar paklausk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki jeigu as turiu tarkim PS3 arba PS4 ir TV pirka europoj, zodziu viskas pal, ir perku zaidimus is USA (NTSC) tai ar man veiks tie zaidimai? ar veiks tik is europos (pal) standartu?

PS4 zaidimai yra region free. DLC lygtai gali skirtis, skirtingu regionu DLC reikalauja skirtingu regionu PSN accountu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki jeigu as turiu tarkim PS3 arba PS4 ir TV pirka europoj, zodziu viskas pal, ir perku zaidimus is USA (NTSC) tai ar man veiks tie zaidimai? ar veiks tik is europos (pal) standartu?

kuo daugiau kartu klausi tuo geriau atsakys ... :genius:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.