shiras

Xbox one pirkimas

Rekomenduojami pranešimai

Šiaurės Amerikoje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, ar tikrai galutinai nusprendei kokią konsolę pirksi? Pradžioje ir aš norėjau pirkti XOne, bet paskaitęs atsiliepimus, bei forumus nusprendžiau įsigyti PS4.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau kad taip bet galima ir persigalvoti pagrindinis dalykas man tai buvo pultelis nes man ps4 netoks patogus. O ieskot ieskojau bet radau uz perdidele kaina tad ir nusprendziau paklausti


http://www.skytech.lt/7uv00045-microsoft-xbox-one-500gb-zaidimu-konsole-kinect-sensoriumi-p-177845.html sita is pigesniu bet ar kaina neperdidele?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau kad taip bet galima ir persigalvoti pagrindinis dalykas man tai buvo pultelis nes man ps4 netoks patogus. O ieskot ieskojau bet radau uz perdidele kaina tad ir nusprendziau paklausti

Tau visų pirmą siūlyčiau pasiskaityti forumuose ką kiti mano apie pačią konsolę ir t.t. pirkdamas xOne prarasi daug jo funkcijų, bei turėsi region lock, ko sony ps4 neturi, o konsolę nusipirkt suspėsi, tik ar poto nesigailėsi? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ten su kinectu.

Žmogui patiko XBOX ONE, poreikius tenkina, tai kam kišat ta ps4? 

Ne į temą

sony propaganda plm ftw

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ten su kinectu.

Žmogui patiko XBOX ONE, poreikius tenkina, tai kam kišat ta ps4? 

Tik patariau, man taip pat xone pradžioj patiko, bet dalyvavęs forumuose 3 savaites nusprendžiau, kad ps4 man tiks labiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau visų pirmą siūlyčiau pasiskaityti forumuose ką kiti mano apie pačią konsolę ir t.t. pirkdamas xOne prarasi daug jo funkcijų, bei turėsi region lock, ko sony ps4 neturi, o konsolę nusipirkt suspėsi, tik ar poto nesigailėsi? :)

Gali placiau paaiskinti apie koki region lock kalbi? Pirma karta girdziu :) gal saltini tada imesk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[2014-11-04 11:17AM UTC] #c4e <BL4K3Y> I think XBONE owners are hiding in the shadows until they hear some news lol

[2014-11-04 11:23AM UTC] #c4e <c4eva> yes, well on that, i've had some breakthroughs, the sun is definitely rising on a new dawn!

[2014-11-04 11:23AM UTC] #c4e <BL4K3Y> oh cool. that sounds interesting!

[2014-11-04 11:29AM UTC] #c4e <c4eva> yeah, thats all i can say at the moment but its looking good!

Įdomu ką tai turėtų reikšti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali placiau paaiskinti apie koki region lock kalbi? Pirma karta girdziu :) gal saltini tada imesk.

Taprasme, jei konsolė pirkta iš USA, negalėsi žaisti europinių žaidimų (pataisykit mane, jei klystu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na grafiku geresniu visiem norisi bet ma dar savaime pliusas kad xone greiciau nulaust zada

:D Žada žada... Visi daug ką gali žadėti, kol nebus jokių tikrų įrodymų, kad konsolė jau yra nulaužiama, tai patarčiau netikėti visokiais gandais. Beje, "greičiau" nebūtinai reiškia " ne už ilgo". 1600 lt už xbox one tikrai visai gera kaina, dar ir kinect gauni. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.