cheburator

Lietuviška muzika internete: visiškai legaliai ir nemokamai

Rekomenduojami pranešimai

Šiaip tikrai puiki įdėja, sveikinu AGATA. Kolkas radau visas mane dominančias dainas vienoje vietoje :) Galima kurti grojaroščius.

 

www.pakartot.lt

 

Kas galėjo pagalvoti, kad Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA – tvirta autorių teisių gynėja – paims ir išmuš pagrindą iš po muzikos piratų kojų tokiu būdu: atiduodant visą lietuvišką muziką nemokamam naudojimui? O būtent to imtasi sukūrus svetainę Pakartot.lt.

 

http://www.technologijos.lt/n/technologijos/it/S-44213/straipsnis/Lietuviska-muzika-internete-visiskai-legaliai-ir-nemokamai?l=2&p=1

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. Gal ir i gera puse visa tai. Nors LT muzikos retai klausausi, bet piratavima gal ir pavyks pazaboti siek tiek. Idomu ar su visais atlikejais buvo sutarta del to?! Gal tuoj prasides skundai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. Gal ir i gera puse visa tai. Nors LT muzikos retai klausausi, bet piratavima gal ir pavyks pazaboti siek tiek. Idomu ar su visais atlikejais buvo sutarta del to?! Gal tuoj prasides skundai.

Ne ne su visais tesutarė, nes tai kaip ir neįmanoma - perdidelis projektas. Už sugeneruotas perklausas atlikėjams mokės pinigus, tai kaip ir gerai. Bile AGATA nemestų šio projekto, kaip kad TEO padarė su savu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm.. Tik idomu kaip AGATA gamins tuos pinigus is zmoniu perklausu? Man atrodo, kad su laiku vistiek bus kazkoks mokestis. Arba interneto kaina kils, jeigu tu ir nesiklausysi tu dainu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm.. Tik idomu kaip AGATA gamins tuos pinigus is zmoniu perklausu? Man atrodo, kad su laiku vistiek bus kazkoks mokestis. Arba interneto kaina kils, jeigu tu ir nesiklausysi tu dainu.

Kiek žinau media laikmenos yra papildomai apmokestintos ir tie pinigai būdavo padalinami atlikėjams. Dabar bus kiek teisingesnis atlyginimas, pagal surinktas perklausas, o ne už tai, kad Olia lia pupytės :D Pinigų gaus ir tie nežinomi atlikėjai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau mokama ?????

O šiaip ten tikrai daug kas man tinkamo ir įdomaus yra.. ir svarbiausiai, kad daug ko niekur kitur net nerasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.