Rekomenduojami pranešimai

Iš paveiksliukų labai puikus žaidimas atrodo. Labai norėjau į tokį laikmėtį nusikelti ir bus proga tai padaryti per žaidimą. Tikiuosi, kad žaidimas bus išdirbtas ir ne bus tokių cirkų kaip su Unity

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut pamate nauja AC pavadinima, kokia 85% is cia esanciu pagalvojo, o ** ir vel nauja dalis. :D Man irgi sove i galva butent tokios negeros mintis.

Bet istikro pritarciau @scalman . Tegul leidzia tuos AC zaidimus. Svarbu, kad istorija butu idomi. Sitas zaidimas tapo kaip kokia Discovery kanale rodoma sezonine laida apie vykusi kara. Svarbu tik, kad su kiekviena dalim sukurtu ir kazka naujo, o ne kad "minkant tesla jau zinotum, kad gausis koldunai".

 

Vistiek su laiku turetu kazkada issisemti AC kaip ir minetas COD. Tiesiog taip stampuojamus zaidimus atsibos pirkti.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut pamate nauja AC pavadinima, kokia 85% is cia esanciu pagalvojo, o ** ir vel nauja dalis. :D Man irgi sove i galva butent tokios negeros mintis.

Bet istikro pritarciau @scalman . Tegul leidzia tuos AC zaidimus. Svarbu, kad istorija butu idomi. Sitas zaidimas tapo kaip kokia Discovery kanale rodoma sezonine laida apie vykusi kara. Svarbu tik, kad su kiekviena dalim sukurtu ir kazka naujo, o ne kad "minkant tesla jau zinotum, kad gausis koldunai".

 

Vistiek su laiku turetu kazkada issisemti AC kaip ir minetas COD. Tiesiog taip stampuojamus zaidimus atsibos pirkti.

blogiausia yra tame kad juos blogai optimizuoja ir bugu pilna, del visa kito man ac patinka viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bent man tai bugoviausias buvo AC 3,Unity palyginti buvo "ramus",apart FPS dropu jis ejo gana normaliai.ir aplamai,manau kad Unity buvo kaip kad demo i Victory is technines puses,kaip ir AC3 buvo Black Flag,kuris ejo kaip per sviesta,grafika buvo gera ir jokiu bugu,glitchu ir kitu nesamoniu nebuvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blogiausia yra tame kad juos blogai optimizuoja ir bugu pilna, del visa kito man ac patinka viskas

Del bugu tai taip. Anksciau tokie dalykai praslysdavo netycia zaidime. O dabar tai kasdienybe. Leidzia skubotai zaidimus, nespeja pagal nustatyta grafika, o tada jau update leidzia, kad viska istaisyti. Primena Windows OS ar amzina anti virusiniu kova su virusais. PC versija is vis ne kas. Ten be kureju klaidu dar ir nulauzta versija (atsisiusta) buna bugavota. Tai pilnas komplektas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apskritai man visa AC serija, yra tokia.. Pradėjau ją žaisti nuo AC II ir žaidimo išpildymas, įvairovė, tekstūros buvo tiesiog stulbinantis. Kiekvienas naujas miestas, įnešdavo kažką naujo, o jau visa įvairovė, buvo tiesiog WAU. Po to truputi nelošiau kitų dalių ir pabandžiau Black Flag, va tada supratau, kad žaidimas eina ta gerąją linkmę :)Turit gal kas nors ant PS3 parduoti Black Flag? Jei taip, tai į PM.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

New Assassin's Creed game (Victory) to be revealed on May 12th

 

 

nLp6jgl.png


OPPRESSION HAS TO END
ASSASSIN’S CREED WORLD PREMIERE LIVE STREAM
12.05.15 
17.00 UK TIME

 

labai laukiu is tikro. norisi i naujas vietoves, naujam laikmeti , idomu ka parodys per treileri. situs tai jie tikrai moka daryt .  :sir:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai pradeda juokint ta zaidimu rinka,nes ziuriu madoje darosi: atskleidimas atskleidimo kuris atskleis atskleidimo atskleidima :D jau sita zaidima senai atskleide buvo kad jis bus.ir keleta vaizdu matem.man irgi bus idomu.Unity buvo toks test tech demo,dabar jau pilnavertis zaidimas bus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naujas AC gali vadintis Syndicate. bus matyt kad ir kaip vadinsis

 

Incidentally, I’d heard from a source a couple weeks ago that Ubisoft planned to announce the game during a pre-recorded stream on May 12, but hadn’t corroborated it. I also heard from the same source that the game is no longer called Victory and in fact will be called Assassin’s Creed Syndicate. We’ll find out for sure next week

 

 

TjVd3d3.gif

 

ac-brass-knuckles-ncsa_201628.jpg


kitas teaseris is US 

http://ubistatic2-a.akamaihd.net/ncsa/ac/video/ac-knuckles-video.mp4


asscreqcud4.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal visa didi zaidimo tai jiems reiktu kokia 5-6metu sukurt jau normaliai veikianti,deja,tiek laiko neturi ir kuria apie 3-4,ir tai matosi pirmuose zaidimuose(ac1,ac3,ac:unity),antruosiuose jau buna tvarkingi(Ac2-B,R,,Ac:BF.),tad nemazai sansu kad naujoji dalis bus techniskai jau normaliai ispildyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

What?! Pakvaisimas, neduok dieve vel piratu bus.. ir kaip visada neidomus laikotarpis. Nuo AC:Revelations buvo visiskai nebeidomu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip kam. Ac4 buvo geriausia dalis kad buvai piratas. O unity labai grazus ir idomus laikotarpis, plius story superiskai susukta. Dabar vel kiti laikai su savo architektura isskirtine , rubais ir ginklais. Ir zinant kiek jie skiria demesio detalem bus I ka paziuret. Laivai galetu gryzt.

del kurimo laiko tai tikrai ne mum sprest kiek jiem reikia laiko, jeigu jie padidino zmoniu skaiciu ir siaip turi ne viena kureju komanda tai gali kurt ir greiciau. Man tai per letai, na per ilgaI reikia laukt naujos dalies, galetu dar dazniau :) . Kad ilgai kurs ar trumpai nereiskia kad del to zaidimas bus geras ar blogas.

Unity kure 10 studiju , ac4 buvo dare 7. Viso ubisoft turi 29 studijas tai tikrai uztenkamai manau :)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip kam. Ac4 buvo geriausia dalis kad buvai piratas. O unity labai grazus ir idomus laikotarpis, plius story superiskai susukta. Dabar vel kiti laikai su savo architektura isskirtine , rubais ir ginklais. Ir zinant kiek jie skiria demesio detalem bus I ka paziuret. Laivai galetu gryzt.

del kurimo laiko tai tikrai ne mum sprest kiek jiem reikia laiko, jeigu jie padidino zmoniu skaiciu ir siaip turi ne viena kureju komanda tai gali kurt ir greiciau. Man tai per letai, na per ilgaI reikia laukt naujos dalies, galetu dar dazniau :) . Kad ilgai kurs ar trumpai nereiskia kad del to zaidimas bus geras ar blogas.

Unity kure 10 studiju , ac4 buvo dare 7. Viso ubisoft turi 29 studijas tai tikrai uztenkamai manau :)

koks skirtumas kiek kure studiju,svarbiausia kiek laiko.visa assassino serija yra akivaizdziai techniskai suskirstyta.jiems reikia 5-6metu sukurtu gera zaidima,nes dabar kuriant 3-4metus gaunasi kad pirmas zaidimas buna nekokios kokybes,nors man patinka assassin serija,bet tai akivaizdu kad jie turi rimtu problemu.del to ir ivyko kas ivyko su Unity.mano nuomone taip susimaut su Victory jie neturetu,turetu sklandziai jau veikti viskas.beto Unity zaidime isbandytos naujos idejos kurios manau labai tiktu Victory zaidimui ir nemazai sansu kad jos ten bus panaudotos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai turetu but geriau viskas nei unity buvo bet svarbiausia kad optimizuotu geriau pc versija. o vizualai, judesiai, animacijos tai pas juos auksciausiam lygi

man bent tai londonas labai patiks jei viskas liks londone pagal leaka. 

uau2qi8cfqwdanmksr9y.jpg..tikrai daugelis lietuviu gerai zino sita londono vieta, ir viska ten islakstyt prilaipiot ir pan manau bus awesome  :sir:

pats turiu nesena foto dar daryta panasioj vietoj bunant kaip cia parodyta tik aisku ne ant stogo ...kai pagalvoji kad persikelsi i tuos senus laikus, super bus . jei dar duos daugiau stuff visokio veikt isigyt ir pirkt , misijas vykdyt ir pan . Unity nezinau kiek reiktu lost kad pereit visas visas side misijas kurios ten atsiranda. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.