degtukas1

konsultacija nelabai nusimanančiam

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki nusipirkau PS3 Super slim nenulažtą , radau skelbime. Šiaip viskas ok, tik vienas dalykas yra , 1. kad matomai nlb gaudo kontaktą maitinimo bloko tas jungiklis, kur laidas įsikiša, nes kai pajudini dingsta elektra konsolėj nu iškart išsijungia. Tai nėra pati dižiausia bėda, nes kai konsolė stovi ant stalo jos nlb judinu ir gerai. Bet įdomu ar tai negali išaugti į didesnę problemą (sutrumpinti ar pnš), bei ar sutvarkymui užtektų tik perlituot tą vietą? Bei kitas klausimas 1. šiek tiek garsokai suka diską, ar tai normalu? Youtube pažiūrėjau lyg ir comentaruose parašyta , jog normaliai tai turi būt, va kaip šitam vjdeo tai ir mano https://m.youtube.com/watch?v=oGGVhbb1gA4 . Kaip matot šitam reikale esu žalias. Ačiū

Redagavo degtukas1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei normaliai pastatęs PS3 ir nejudinus laido, netrumpina, tai nieko baisaus, bet jei pats karts nuo karto pradeda trumpint, t.y išsijunginėt, tai geriau pasitvarkyt. Kokiam elektrikui nuneši, kur TV tvarko, ar pc ir viskas. Lizdas matomai išmaltas bus, o galbūt laide bėda, gal kur laužytas, gerai pažiūrėk.
Kas dėl disko, tai nekreipk demesio, normalu čia yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai dėkui, bei norėjau paklausti aš dbr turiu neoriginalų pultelį, nes nėra tos nubrauktos šiukšliadėžės nugaros pusėj, aš nemėtydamas saugodamas jį, kiek laikys jis man?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kur mums žinoti kiek tau veiks pultelis? :D Taigi nėra kažkokio veikimo termino, technika kaip žmogus, miršta kada tik nori. :D (Juokais žinoma rašau.) Beje, konsolės garsas tikrai normalus, pats super slim turiu. Na ir man įdomu, gal visgi nepilnai tą laidą į lizdą esi sukišęs? Pabandyk įstumti jį giliau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, ten bus gal šiek tiek pramaltas lizdas arba tiesiog gal kažkuo užkabinta per laidą kai jis buvo įkištas, tai gal koks kontaktas šiek tiek atšoko. Nu nieko čia jei ką susilituot reikės arba elementariau kažką su izoliacija sugalvot žiūrėsiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas dėl konsolės garso, tai gali nusiraminti, x dėžės net slimai su įdėtu disku ūžia taip,kad 5 kart garsiau girdėtųsi nei tavo youtube video ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.