WhyOrWho

Ka esate laimeje internetu.

Rekomenduojami pranešimai

   Teko viename e-žurnale paskaitinėt apei repą ir aptikti netyčiom konkursą. Kadangi buvo pavasaris, tai reikėjo rymuojantį ketureilį apie jį parašyti. Pats kaip reperis visą gyvenimą - tai suvyniojau kažką ir laimėjau antrą vietą :D Atsiuntė tris lietuviško repo kompaktus - GG Sindikato, Montė ir rinkinuką :D

 

   P.S. - prisiminiau ką parašiau:

   Aš taip stengiuos ir bandau sueiliuot šį tekstą,

   Kad turėčiau tiems CD bent kokį pretekstą.

   Ir nors pavasaris jau atėjo į kraštą,

   Visos mano mintys vis ėjo pro raštą...

 

   Kažkas tokio :D :D :D

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Playmanijos konkurse esu laimejas zaidima. Buvusiame Computer Active zurnale laimejau pele. Pamenu, kad ryte paskambino, pasake, kad laimejau kazkur kazka, nes skambino ryte, buvo miego laikas, galvojau kas cia per nesamone. Jau gal kokie sukciai telefoniniai. Tai nuostaba buvo nebloga ta ryta. :D Ir galiausiai (vyras.lt) pavyko laimeti du kartus 12 tauriu rinkiniu ir USB is to pacio saito. Buvo gan smagu. Po begaliniu teleloto ir kitu loteriju bandymu, laimeti tokius dalykus buvo smagu. Tada vel itikejau, kad gyvenimas sazine dar turi. lol

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Playmanijoj esu laimejes tritton ax180 ausines(pirmas rimtas prizas laimetas gyvenime), plansete, xbox gold metams, charging station xbox pulteliams. O siaip nemazai e-bilietu i kino filmus, i visokius renginius( isimintiniausias is ju tai 2 vip bilietai i Red Bull BC One Baltic Cypher 2012), xbox ms tasku, steam zaidimu, itunes 15$ giftcard koda, marskineliu, monster energy kepuriu. Daugiau nepamenu ;D

Redagavo Altec128

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Playmanijoj esu laimėjęs žaidimą, kuriį perleidau kitam ir facebooke stickeri ant iphono. Daugiau nieko nepavyko laimėt, nei tele loto, nei kitose loterijose, nu nebent kelis litus, ko jau neatsimenu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per PLM graziausio profilio rinkimus esu laimejes Xbox360 zaidimu is FUZA :)

Gyvenime daugiau nieko nesu laimejes internete, nebent skaitosi gameminer,net, ten laimejes pora paprastu Steam zaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.