Paulius5

Display adapter

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, pas mane windows xp. Ka daryti jeigu dingo display adapter? Nesuprantu kaip turi buti, nes karta man buvo padidejus rezoliucija bet per ten susitaisiau. O siandien buvo pratrinamos programos padidejo rezoliucija ir dingo display adapter. kai bandau keisti rezoliucija man napsistumia ta linija. Ka daryti tokiu atveju? Visa diena ziurejau ka daryti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane windows xp. Ka daryti jeigu dingo display adapter? Nesuprantu kaip turi buti, nes karta man buvo padidejus rezoliucija bet per ten susitaisiau. O siandien buvo pratrinamos programos padidejo rezoliucija ir dingo display adapter. kai bandau keisti rezoliucija man napsistumia ta linija. Ka daryti tokiu atveju? Visa diena ziurejau ka daryti...

Persirašyk vaizdo plokštės draiverius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane windows xp. Ka daryti jeigu dingo display adapter? Nesuprantu kaip turi buti, nes karta man buvo padidejus rezoliucija bet per ten susitaisiau. O siandien buvo pratrinamos programos padidejo rezoliucija ir dingo display adapter. kai bandau keisti rezoliucija man napsistumia ta linija. Ka daryti tokiu atveju? Visa diena ziurejau ka daryti...

1. issiaiskink kokia tavo gpu.

2. jei turi diska kuris buvo su gpu pirma irasyk is jo, nes iskart rasomi draivai gali neveikt.

3. irasyk gpu naujausius draiverius kurie tik yra windows xp.

4...o gal pc nera toks silpnas kad win7 paveztu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pirmiausiai tai eik desiniu peles ant My Computer>Manage ir Device Manager spausk "scan hardware for changes" gal pakabins draivus.

Jei nerandi kas per korta, tau bus paprasciau parsipust sita programa http://www.hwinfo.com/download.php ir pamatysi tada draivus lengvai susirasi.

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba tiesioginiu budu ant pacios gpu paziurek kas parasyta. buna tokiam mazam baltam lapuki  ant gpu modelis parasytas.

 

image5.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba tiesioginiu budu ant pacios gpu paziurek kas parasyta. buna tokiam mazam baltam lapuki  ant gpu modelis parasytas.

 

image5.png

Pametei radiatorių :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Pirmiausiai tai eik desiniu peles ant My Computer>Manage ir Device Manager spausk "scan hardware for changes" gal pakabins draivus.
Jei nerandi kas per korta, tau bus paprasciau parsipust sita programa http://www.hwinfo.com/download.php ir pamatysi tada draivus lengvai susirasi.

 

parsisiunciau ir raso kad graphics card unknown

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiziurek pats kaip rodziau ir pamegink taip isirasyt draivus. arba aplamai visus windousus gali persirasyt ir viska per nauja. jei cpu bent jau dual coras koks ir 2gb ram tai laisvai gali win 7 rasyt. bus lengviau su draiveriais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parsisiunciau ir raso kad graphics card unknown

Tada ziurek per My Computer>Manage ir Device Manager tada isskleisk >Display Adapters. Ir kas ten yra ant jo spausk desiniu peles Properties, eik i [details] taba ir kur Property paziurek kas parasyta pasirinkus "Device description", jei neraso nieko gero pasiziurek "Hardware Ids". Pirma eilute nukopink ir pastink googlej, ziurek ka meta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... manau jums (scalman) geriausia butu atidaryt koki tech servisa teamviewer pagalba, kad nuotoliniu budu galetumet padet nieko nemokantiems, nes aiskint zmogui kaip pataisyt kompa, kai jis net nezino kaip pasiziuret kokie pas ji irenginiai yra, yra beveik beviltiska

beto kai temoje pradeda atsakineti skirtingi asmenys su skirtingais pasiulymais, manau zmogui su sugedusiu kompu pasidaro dar labiau neaisku

Redagavo MaRiuS1117

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na niekas netrukdo norintiem ir pm parasyt jei labai reikia. bet vistiek ne viska galima paaiskint ,arba beaiskinant dar sudetingiau pasidaro tik.  :trl:

jei monikas rodo is tos gpu aisku tai gpu pati tada veikia. o win xp gali ir nerodyt ,jeigu jis padares default video adapter. na daug ko gali but bet paprasciau pasiziuret realiai akim kas per gpu , isimt ja , pasiziuret modeli ir vel idet, tuo paciu isvalyt dulkes , ir galbut po to ir geresnius windousus isirasyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.