Fisherman

Žaidimo ilgis.

Rekomenduojami pranešimai

nuo 5 val. iki 9 val. AAA game ilgumo užtenka, o taip užtektu man kokia 6 val. gameplay, o apie paprastus game tai manau 1 val. iki 3 val.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali but ir 7-9 val. Jei labai idomi story bus tai sueis. Ilgas ir shhh nieko gero , kas is to ilgio Jei numestas bus neipusejus. Tai kaip sakoma ne ilgi esme...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei su gera istorija,itraukiantys labai,pakanka 5_6 valandu,negu ten kamuotis nuobodziu 14 valandu geimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lošiu unreal tournament 2004 nuo 2006 metų į dieną po valandą(nerealus žaidimas) dabar bandau quake live.

Dar lošiu sleeping dogs antrus metus. Pereinu ir iš naujo einu irgi žiauriai geras žaidimas.

Ilgiausiai mano lošta strategija yra openTTD, lošta truputį trumpiau nei UT2004.

Ne į temą
UT2004 4ever!!!!!! :)
Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man optimaliausias third-person action adventure žaidimo ilgumas kažkur 8-13h. Savaime aišku kalbama apie gerą žaidimą, nes kitaip visai nesvarbu kokio ilgumo yra žaidimas. The Last of Us, kaip jau buvo sakyta, parodė puikų pavyzdį. RPG turėtų būti 50-100h. Jau po 100h po truputi pradeda pabosti. Ilgiausiai esu žaidęs Terraria - Steam rodo 324h, bet piratkę lošiau dar ilgiau, sumoje gautųsi apie 700h. Ant konsolės tai tikriausiai būtų Skyrim -120h.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip cia pasakius, man The las of us is siu paskutiniu dienu ant ps4 buvo zaidimas kuris neatsibodo, ir norejau daugiau is zaidimo baigesi tada kada as galvojau, kad tik ipusejau zaidima.... Nu gal dar Far cry 4 buvo geras. Bet ka apie gta5 visi laukem, ir as laukiau, kai gavau taip ir norejau greiciau, kad baigtus.... Nebuvo man fun losti ji...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Fisherman - pabandyk Mindjack arba Rambo The Video Game - po jų net nebenorėsi žaidimų matyti.

 

 

Jeigu atviro pasaulio RPG , tai bent 100h su visais collectibles ir side quests , kitu atveju 80h per akis.

Lenktynės - 40-90h ir ne daugiau , o tai po to tenka linguot su pulteliu arba vairu kiauras dienas kaip per Gran Turismo 4 , kad atsirakintum visas mašinas ir įveiktum visas trasas.

Šaudyklės - jei SP , tai 20h užtenka sočiai.

Action - +- 60h , nes žiauriai nesinori žaisti labai uždelsto arba per daug greitai spaudžiamo žaidimo.

Redagavo FHIGH

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Fisherman - pabandyk Mindjack arba Rambo The Video Game - po jų net nebenorėsi žaidimų matyti.

 

 

Jeigu atviro pasaulio RPG , tai bent 100h su visais collectibles ir side quests , kitu atveju 80h per akis.

Lenktynės - 40-90h ir ne daugiau , o tai po to tenka linguot su pulteliu arba vairu kiauras dienas kaip per Gran Turismo 4 , kad atsirakintum visas mašinas ir įveiktum visas trasas.

Šaudyklės - jei SP , tai 20h užtenka sočiai.

Action - +- 60h , nes žiauriai nesinori žaisti labai uždelsto arba per daug greitai spaudžiamo žaidimo.

 

Būna už tai ant prasto žaidimo paskui turi atsigauti, kad galėtum grįžti.

 

https://www.youtube.com/watch?v=NsGhjmO3hto vien muzika baugina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.