narkata

Ar ims į Armija (testas)

Rekomenduojami pranešimai

siaip daug nesipleciant,tai musu demografine padetis tokia nepalanki,kad nepalankiau vargu ar gali buti,plius ka jau sneket apie pacios lietuvos gamta,nei kalnu nei ka,vien lygumos,niekur nepasislepsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad paskutinį dešimtmetį pagrindiniai mūšiai vyksta miestuose :D. O mus dar bando treniruoti miškuose :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kokio dydzio tie musu miestai? pora raketu ir nera tu miestu ::D piliakalniai :D tie piliakalniai is zemes o ne akmens,greit sulygintu su zeme.del to nieko nieks ir nepadaro irakui iranui,nes vien praktiskai kalnai kalneliai,dubasink tu ta uoliena kiek nori :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš akcentuoju apie taktiką. O kad mus nuneštų su vėjeliu, manau daugeliui suprantama.

 

Mano manymu, jei norėtų, nuneštų ir Iraką su Iranu greitai. Tiesiog kariauti ilgai yra labai pelningas verslas.

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@nobelis pritariu tavo nuomonei. Aš taip pat nesiruošiu aukoti savo sveikatos, dėl nežinia ko. O čia visiems yra aišku, kad čia viskas dabar vyksta tarp Amerikos ir Rusijos. Rusija "testuoja" Ameriką, kaip ji elgsis ir taip toliau. Norės pažaisti - pasiims smėlio dėžę, kaip maži vaikai tarkim Lietuvą ir pažais joje, kol nusibos. Jie savo miestų ar šalių negriaus. Pasikapos kitur.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@nobelis pritariu tavo nuomonei. Aš taip pat nesiruošiu aukoti savo sveikatos, dėl nežinia ko. O čia visiems yra aišku, kad čia viskas dabar vyksta tarp Amerikos ir Rusijos. Rusija "testuoja" Ameriką, kaip ji elgsis ir taip toliau. Norės pažaisti - pasiims smėlio dėžę, kaip maži vaikai tarkim Lietuvą ir pažais joje, kol nusibos. Jie savo miestų ar šalių negriaus. Pasikapos kitur.

Kaip baisiai skamba tas "pažais lietuvoje" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, rytoj gali but pamatysim  daug draugu vardu, bei gal ir savo, ruoskites! :D

Per kur stebet? As egausiu nes vyresnis :D blyn istraukt is darbo tave gali , Ricard :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

HYPE :D Pačiam tai p****, bakalauro dar du su biškiu metai likę. 

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.