narkata

Ar ims į Armija (testas)

Rekomenduojami pranešimai

Jo as irgi nelabai suprantu kaip ten viskas yra, kazkoks eiles numeris ir t.t. (Manes ten nera jeigu ka)

 

Aišku, tada galime mario kart 8 sumesti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelaimėjau loterijoje 9mėn kelionę i kariuomenę ;D

 

Jei laimėti nepavyko - nenusiminkite ir bandykite dar kartą! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelaimėjau loterijoje 9mėn kelionę i kariuomenę ;D

 

Atsirado pažįstamas kuris laimėjo, bet nelabai galėtu vykti, tai tau mielai perleistu jeigu nori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ir studijuoju, galvojau 50/50 bus. Studijuoju ištęstinėse studijose (tarp paskaitų sesijų ir egzaminų 1,5 mėn. atostogų), todėl ir galvojau, kad galbūt ir mane šauks, nes PSD net turiu pats mokėti, kolegija nemoka ištęstinių studijų studentams... Nepašaukė. 

Redagavo SWIZZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, sveikinu laiminguosius, kurie pateko į sąrašo pradžią :)

Tikiuosi, priimsit savo pašaukimą su pasididžiavimu ir atliksite tarnybą visiškai atsidavus kaip dvasia taip ir jėgomis.

Nepadarykite mums giedos!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Jeigu šaukimas į kariuomenę būtu loterijos bilieto formos, kurį reikia nutrinti, tai eilinį kartą būtu pinigai išmesti į balą."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EMIGRANTAI!!!!!KADANGI...."Šauktiniams apmokamos kelionės iš gyvenamosios vietos į tinkamumo karo tarnybai patikrinimo vietą ir atgal arba į tarnybos vietą išlaidos pagal pateiktus keleivinio transporto (išskyrus taksi) bilietus, " IMKITE LIUKSO KLASĖS BILIETUS, GRĮŽIMUI Į LIETUVĄ PASITIKRINTI SVEIKATOS!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia geriau ieškoti tik reik palaukti kol užkraus ta sąrašą https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tQbEB9HEkxiQjIWVmuCTOU8BYz7ZCE-bGSghfIuBL6o/pubhtml?gid=934795941&single=true naudojant CTRL+F paieška geriausiai pagal savo gimimo metus ieškoti , tik viena radau iš savo draugu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia geriau ieškoti tik reik palaukti kol užkraus ta sąrašą https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tQbEB9HEkxiQjIWVmuCTOU8BYz7ZCE-bGSghfIuBL6o/pubhtml?gid=934795941&single=true naudojant CTRL+F paieška geriausiai pagal savo gimimo metus ieškoti , tik viena radau iš savo draugu 

http://applabio.com/kareiveliai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas netyčia žino kaip yra su šaukimu tokiu atveju, jai studijavai tarkim pirmame kurse ir po jo perstoji iš naujo. Ar tokiu atveju gali kviesti i kariuomenę? Nes taisyklėse parašyta, kad nekviečia pirmų bakalauro studijų studentų, bet jeigu esi perstojęs ar tai skaitosi kaip pirmos? Ar pirmos užsiskaito tik kai gauni diplomą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas netyčia žino kaip yra su šaukimu tokiu atveju, jai studijavai tarkim pirmame kurse ir po jo perstoji iš naujo. Ar tokiu atveju gali kviesti i kariuomenę? Nes taisyklėse parašyta, kad nekviečia pirmų bakalauro studijų studentų, bet jeigu esi perstojęs ar tai skaitosi kaip pirmos? Ar pirmos užsiskaito tik kai gauni diplomą?

Pirmos skaitosi, kai gauni diplomą. Bent aš taip suprantu. Aš pats esu perstojęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmos skaitosi, kai gauni diplomą. Bent aš taip suprantu. Aš pats esu perstojęs.

Dekui už atsakymą. O tu buvai tame sąraše šauktinių? Ir ar tu perstojai viduje universiteto ar visiškai iš naujo kaip aš?

Redagavo Mldc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui už atsakymą. O tu buvai tame sąraše šauktinių? Ir ar tu perstojai viduje universiteto ar visiškai iš naujo kaip aš?

Ne, nebuvau. Aš perstojau iš KTU į KK (visiškai iš naujo), bet aš išstojau pirmame semestre, prieš egzaminus, mokiausi gal tik 3 mėn. KTU.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, nebuvau. Aš perstojau iš KTU į KK (visiškai iš naujo), bet aš išstojau pirmame semestre, prieš egzaminus, mokiausi gal tik 3 mėn. KTU.

Aišku tada ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.