narkata

Ar ims į Armija (testas)

Rekomenduojami pranešimai

Pirmas dalykas kuris užkliuvo akyse,čia minit tokius dalykus kaip karus ir t.t,ir sakote jog tie šauktinei bus kaip patranku mėsa :D,o bent žinot jog per WW1 ir WW2 85% žuvusiu buvo civiliai?Vien dėl to jog nežinojo kaip elgtis ištikus tam tikrai situacijoje,dabar kad ir jūs,ne tie patys šauktiniai buvo patrankų mėsą prasidėjus karui,o jūs, nes nieko nežinote,nei ginklo nesate rankoje laike,nei pirmąją pagalba mokėtumėt suteikti,tikriausiai pagal jūs turėtu eiti tarnauti jūsų tėvai,seneliai.Aš puikiai suprantu,šis forumas yra Playman'u kurie nuo 5 metu sėdi prie konsolių ir žaidžia žaidimus,ką kalbėti apie sportą,žinoma nekalbu apie visus,bet 80% tikrai nesportavę.Dabar pagalvojus iš kitos pusės,kas gyvenat kitoje šalyje,gerai :D, prasidėjus kokiems susirėmimams,ar net karui,kas eis ginti jūsų tėvų,senelių?Ar jau tiek p* ant artimųjų?Vien dėl to kad gyveni 1000km nuo lietuvos?Asmeniškai tikrai yra graudu dėl tokių žmonių mąstymo.Nesu nieko prieš,kas esat prieš ėjimą į šauktinius,žadate išsižadėti lietuvos ir bėgti tolyn,tikriausiai žiauriai gerai jausitės sėdėdami prie kompiuterio ir skaitydami naujienas apie įvykius lietuvoje prasidėjus karui.Man asmeniškai 17 metų,nedarau jokios tragedijos jeigu pakvies,pakvies tai eisiu,nepakvies - neįsiu savo noru,kitu planu turiu,bet dėl 9 mėn tikrai nesugrius mano asmeninis gyvenimas kaip kai kuriu kurie jau iš kart baigę studijas,žadat šeimas kurt ir vaikus gimdyt :D. Seneliai,tėvas,dėdės,krikšto tėvas ir kiti,ėjo dar į Rusijos Armija tarnaut,žinoma ne savo norų,bet ėjo visi.Nei vienas nei prieš kvietimą,nei po tarnybos neverkė kaip buvo sunku ir kaip jų gyvenimą sugriovė,tarnavo kaip ir daugumą čia esančiu playmanų tėvų po 2-3 metus,ir kaip tik po grįžimo iš Armijos sakė jog davė daug daugiau naudos,nei kažko blogo,nei vienas nenusigėrė ar pnš.O čia kažkokius 9 mėn atbūt,dar gauti pinigų,su galimybėm grįžt namo :D. Nematau jokios jame tragedijos,kaip dauguma iš čia esančiu,tiesiog manau kad dauguma iš jūsų bijot pasirodyti nevykeliai ten ir viskas,nes nesugebat tiek fiziškai,tiek psichologiškai pasiruošt,bijote save išbandyti ten kur nieko nežinote ir nemokate.Nekalbu apie tuos kurie turi garantuotus darbus,šeimas ar yra neįgalus.Tiesiog po kariuomenės,būsit labiau tiek fiziškai,psicholigiškai,nemanau jog jūsų ateitis sugrius po 9 mėn :D,tai pat žinoma išmoksit komandiškai dirbti,žymiai greičiau reaguoti į įvairias situacijas,mokėti suteikti visapusišką pagalbą,tai pat susirast naujų draugų ir t.t,daug tų pliusiu yra,nematau tikslo rašyti,čia tik mano nuomonė,o jūsų nuomonė yra kitokia.Ir niekas šauktinių pirmų į karą neiimtu:D, nes jeigu imtu visiškai viską susišktu,ir tam tikri būriai specialiai apmokyti,o šauktiniai nebent kažką apginti ar ką.Tad..jeigu visi būtų tokie ,,patriotai'' kaip jūs,tai senai šiknoj sėdėtumėm visi,pats savęs nelaikau patriotų bet nelaikau ir myžnium kuris bėgs jeigu pakvies. :D Iš dalies pritariu nariui Nobelis,bet tik dėl šalių politikos dėl viso kito turiu savo nuomonę.Čia tik mano nuomonė ;)

 

 

Daug straipsnių yra kaip kariai išgelbsi žmones iš įvairiu situacijų,o civiliai tiesiog stiklinėm akimis žiūri :D

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/kariai-isgelbejo-gyvybe-staiga-sunegalavusiam-vyrui.d?id=67930848

http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/74217/tikri_vyrai  jeigu tingit tiesiog galite žiūrėti nuo 39 min,kaip žmogus kalba prieš tarnybą ir po.

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/kariai-isgelbejo-tris-paras-miske-klaidziojusi-senoli.d?id=65369078

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/kariai-isgelbejo-sesupeje-skendusi-zmogu.d?id=7095164

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/kariai-isgelbejo-kursiu-mariose-iluzusi-zmogu.d?id=20442924
http://www.delfi.lt/news/daily/crime/avarija-pamate-karo-policijos-kariai-suskubo-nelaimeliui-i-pagalba.d?id=66925682

demotyvacija.lt_Moterie-kuri-is-situ-vyr

Redagavo Exitt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vrot kampot kas per nesąmonės darosi...

Per FB rašinėja vieni verchai ir ale "patriotai" , panos p*sa protą apie armiją neturėdamos ką veikt , o paprastesniuose arba labai rimtuose forumuose vatnikai rašinėja pievas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas dalykas kuris užkliuvo akyse,čia minit tokius dalykus kaip karus ir t.t,ir sakote jog tie šauktinei bus kaip patranku mėsa :D,o bent žinot jog per WW1 ir WW2 85% žuvusiu buvo civiliai?Vien dėl to jog nežinojo kaip elgtis ištikus tam tikrai situacijoje,dabar kad ir jūs,ne tie patys šauktiniai buvo patrankų mėsą prasidėjus karui,o jūs, nes nieko nežinote,nei ginklo nesate rankoje laike,nei pirmąją pagalba mokėtumėt suteikti,tikriausiai pagal jūs turėtu eiti tarnauti jūsų tėvai,seneliai.Aš puikiai suprantu,šis forumas yra Playman'u kurie nuo 5 metu sėdi prie konsolių ir žaidžia žaidimus,ką kalbėti apie sportą,žinoma nekalbu apie visus,bet 80% tikrai nesportavę.Dabar pagalvojus iš kitos pusės,kas gyvenat kitoje šalyje,gerai :D, prasidėjus kokiems susirėmimams,ar net karui,kas eis ginti jūsų tėvų,senelių?Ar jau tiek p* ant artimųjų?Vien dėl to kad gyveni 1000km nuo lietuvos?Asmeniškai tikrai yra graudu dėl tokių žmonių mąstymo.Nesu nieko prieš,kas esat prieš ėjimą į šauktinius,žadate išsižadėti lietuvos ir bėgti tolyn,tikriausiai žiauriai gerai jausitės sėdėdami prie kompiuterio ir skaitydami naujienas apie įvykius lietuvoje prasidėjus karui.Man asmeniškai 17 metų,nedarau jokios tragedijos jeigu pakvies,pakvies tai eisiu,nepakvies - neįsiu savo noru,kitu planu turiu,bet dėl 9 mėn tikrai nesugrius mano asmeninis gyvenimas kaip kai kuriu kurie jau iš kart baigę studijas,žadat šeimas kurt ir vaikus gimdyt :D. Seneliai,tėvas,dėdės,krikšto tėvas ir kiti,ėjo dar į Rusijos Armija tarnaut,žinoma ne savo norų,bet ėjo visi.Nei vienas nei prieš kvietimą,nei po tarnybos neverkė kaip buvo sunku ir kaip jų gyvenimą sugriovė,tarnavo kaip ir daugumą čia esančiu playmanų tėvų po 2-3 metus,ir kaip tik po grįžimo iš Armijos sakė jog davė daug daugiau naudos,nei kažko blogo,nei vienas nenusigėrė ar pnš.O čia kažkokius 9 mėn atbūt,dar gauti pinigų,su galimybėm grįžt namo :D. Nematau jokios jame tragedijos,kaip dauguma iš čia esančiu,tiesiog manau kad dauguma iš jūsų bijot pasirodyti nevykeliai ten ir viskas,nes nesugebat tiek fiziškai,tiek psichologiškai pasiruošt,bijote save išbandyti ten kur nieko nežinote ir nemokate.Nekalbu apie tuos kurie turi garantuotus darbus,šeimas ar yra neįgalus.Tiesiog po kariuomenės,būsit labiau tiek fiziškai,psicholigiškai,nemanau jog jūsų ateitis sugrius po 9 mėn :D,tai pat žinoma išmoksit komandiškai dirbti,žymiai greičiau reaguoti į įvairias situacijas,mokėti suteikti visapusišką pagalbą,tai pat susirast naujų draugų ir t.t,daug tų pliusiu yra,nematau tikslo rašyti,čia tik mano nuomonė,o jūsų nuomonė yra kitokia.Ir niekas šauktinių pirmų į karą neiimtu:D, nes jeigu imtu visiškai viską susišktu,ir tam tikri būriai specialiai apmokyti,o šauktiniai nebent kažką apginti ar ką.Tad..jeigu visi būtų tokie ,,patriotai'' kaip jūs,tai senai šiknoj sėdėtumėm visi,pats savęs nelaikau patriotų bet nelaikau ir myžnium kuris bėgs jeigu pakvies. :D Iš dalies pritariu nariui Nobelis,bet tik dėl šalių politikos dėl viso kito turiu savo nuomonę.Čia tik mano nuomonė ;)

 

otds8.jpg

Iki galo bent jau. O žinai dėl ko? Nes tau tik 16 metų. Kalbi čia apie kažkokį sportą ir panašiai, kai pats dar ant savo subinės nesėdi. Sportavęs esu, ginklus mėgstu, užduotis taip pat. BET tu nesupranti, kad čia ne myžniai susirinkę dauguma, o APIE ATEITĮ mąstantys žmonės? Paskaityk mano post'us ankstesnius, gal pasikeis nuomonė truputi. Man pačiam 21 tuoj bus, na aš studijuoju dar, bet jau net studijų metu galvoju apie vieną - savo idėjų įgyvendinimą. Turiu keletą projektų, kuriuos noriu paleisti, ir tikiuosi jie išaugs į verslą arba bus nupirkti. Aš nebijau armijos, o jos NENORIU. Laikas apie šeimą mąstyti, nes draugė jau kaip ir norėtų to, o čia 9 mėn. atsiriboti nuo pasaulio ir savo gyvenimo - nemanau.

 

Kitas dalykas užkliuvo tavo pasakime "Armijos sakė jog davė daug daugiau naudos,nei kažko blogo,nei vienas nenusigėrė ar pnš." - nueik bomžo paklausk ar jis tarnavo, matei per farus tas soc. remtinas šeimas, kuriose vyras smurtauja? Nueik jo paklausk ar ne tarnavo. Visi jie tarnavo ir vieniem labai susuko smegenis tai...

Dar truputis pamąstymui. Kodėl 9 mėn? Kaip tu sakai svarbiausia yra žinoti ką daryti situacijose. Tai manau pirmą pagalbą (kurią jau turiu, nes vairuotojo teisės kai laikiausi reikėjo) galima išmokti per diena, ginklą nulaikyti ir su juo manevruoti duodam savaitę ir dar tris savaites kokias visokioms užduotims. Mėnesį ir aš norėčiau, bet ne devynis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiau tavo post'us,visus perskaičiau.Primenu Lietuva neturi Armijos, Lietuva turi kariuomenę ;D, manau tuometinių 90% vyrų tarnavo sovietinėje Armijoje,ten žinoma buvo žiauriau(visai kiti metodai) nei šiais laikais,bet dabar yra 21a. atrask gatvėje kuris tarnavo Lietuvos kariuomenėje ir yra pijokas? Ir išvis,pasižiūrėk kiek Advokatų,medikų,teisėjų,statybininkų geria?Daug.Alkoholizmas yra šalies problemą,pagal tave ir tie patys kaimo pijokai kurie prabuvo tuos 3 metus toje sovietinėje Armijoje,ir po to grįžę visą laiką sėdėjo ant buroko ar runkelių, po 20 metų iš neturėjo ką veikt gert pradėjo,pagal tave jie visi geria vien dėl to nes prieš 20 metų tarnavo,dauguma iš jų net pamiršo kur tarnavo tikriausiai ir su kuo,tai jeigu kažkoks paprastas žmogus pradėjo po Armijos rūkyti,tai galvoji čia dėl to nes Armijoje tarnavo?Juokingai atrodo..Žinoma,nesakau tuometinėj SSRS Armijoje visko būdavo,tiek nusižudymų,patyčių ir t.t , bet gi dabar kalbą eina ne kas prieš 30 metų buvo,o kas šiais laikais vyksta ;)

Redagavo Exitt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiau tavo post'us,visus perskaičiau.Primenu Lietuva neturi Armijos, Lietuva turi kariuomenę ;D, manau tuometinių 90% vyrų tarnavo sovietinėje Armijoje,ten žinoma buvo žiauriau nei šiais laikais,bet dabar yra 21a. atrask gatvėje kuris tarnavo Lietuvos kariuomenėje ir yra pijokas? Ir išvis,pasižiūrėk kiek Advokatų,medikų,teisėjų,statybininkų geria?Daug.Alkoholizmas yra šalies problemą,pagal tave ir tie patys kaimo pijokai kurie prabuvo tuos 3 metus toje sovietinėje Armijoje,ir po to grįžę visą laiką sėdėjo ant buruko ar runkelių, po 20 metų iš neturėjo ką veikt gert pradėjo,pagal tave jie visi geria vien dėl to nes prieš 20 metų tarnavo,dauguma iš jų net pamiršo kur tarnavo tikriausiai ir su kuo.

Tai apie ką ir šneku, kad galbūt jei jie nebūtų tarnavę, jie turėtų kažką dėl ko gyventi ir stengtis. Aš dabar turiu dėl ko ir nenoriu švaistyti vėjais devynis mėnesius.

 

P.S. O aš tau primenu, kad išvis tau dar per anksti čia kažką kritikuoti ir sakyti savo nuomonę dėl tokių dalykų, nes tau tas negresia ir plius tu dar ant tėvų sprando sėdi.

Redagavo SWIZZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai apie ką ir šneku, kad galbūt jei jie nebūtų tarnavę, jie turėtų kažką dėl ko gyventi ir stengtis. Aš dabar turiu dėl ko ir nenoriu švaistyti vėjais devynis mėnesius.

 

P.S. O aš tau primenu, kad išvis tau dar per anksti čia kažką kritikuoti ir sakyti savo nuomonę dėl tokių dalykų, nes tau tas negresia ir plius tu dar ant tėvų sprando sėdi.

:D Tu čia ką primeti?Man 17 ir aš negaliu reikšti savo nuomonės?Gresią ir man,ne dabar bet po kelerių metų.Tai pagal tave čia dauguma negali komentuoti nes nėra tokia suaugę kaip tu? ;D Juokdarys.Maniau čia yra diskusiją ir Lietuva yra demokratišką šalis kurioje kiekvienas žmogus turi pilną teisę reikšti savo nuomonę.Jeigu kliūna tau mano mintys ir nuomonė,tai užblokuok manę ar ką ,nes pavyzdžiui man visiškai nerūpi tavo nuomonė,bet aš gerbiu nors ir kaip ji prieštarauja mano įsitikinimams,šiek tiek tolerancijos. ;)

 

 

 

P.S Koks man skirtumas,tiesiog išreiškiau savo nuomonę,žinojau ,kad 80% nepatiks ir peiks ir stums,bet koks skirtumas ;D,galiu ir nieko nerašyti jeigu p.Swizzas bus patenkintas ar koks jis ten ;D

Redagavo Exitt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Tu čia ką primeti?Man 17 ir aš negaliu reikšti savo nuomonės?Gresią ir man,ne dabar bet po kelerių metų.Tai pagal tave čia dauguma negali komentuoti nes nėra tokia suaugę kaip tu? ;D Juokdarys.Maniau čia yra diskusiją ir Lietuva yra demokratišką šalis kurioje kiekvienas žmogus turi pilną teisę reikšti savo nuomonę.Jeigu kliūna tau mano mintys ir nuomonė,tai užblokuok manę ar ką ,nes pavyzdžiui man visiškai nerūpi tavo nuomonė,bet aš gerbiu nors ir kaip ji prieštarauti mano įsitikinimams,šiek tiek tolerancijos. ;)

Tu čia ne nuomonę atėjęs reiški, o mėtai nepagrįstus faktus nariams ir taip klaidini forumo skaitytojus. Taip pat, vadini nevykėliais, myžniais ir bailiais, tuos kurie nesutinka su tavo požiūriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu čia ne nuomonę atėjęs reiški, o mėtai nepagrįstus faktus nariams ir taip klaidini forumo skaitytojus. Taip pat, vadini nevykėliais, myžniais ir bailiais, tuos kurie nesutinka su tavo požiūriu.

Tu man pasakyk kurie nepagrįsti faktai? Aš labai tavęs atsiprašau jog įžeidžiau tavo jautria širdute su šiais savo įšsireiškimais,nepyk xD :D,tiesiog kiekvienas turi savo nuomonę,ir nesiruošiu niekam brukt savo nuomonės ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Tu čia ką primeti?Man 17 ir aš negaliu reikšti savo nuomonės?Gresią ir man,ne dabar bet po kelerių metų.Tai pagal tave čia dauguma negali komentuoti nes nėra tokia suaugę kaip tu? ;D Juokdarys.Maniau čia yra diskusiją ir Lietuva yra demokratišką šalis kurioje kiekvienas žmogus turi pilną teisę reikšti savo nuomonę.Jeigu kliūna tau mano mintys ir nuomonė,tai užblokuok manę ar ką ,nes pavyzdžiui man visiškai nerūpi tavo nuomonė,bet aš gerbiu nors ir kaip ji prieštarauja mano įsitikinimams,šiek tiek tolerancijos. ;)

 

 

 

P.S Koks man skirtumas,tiesiog išreiškiau savo nuomonę,žinojau ,kad 80% nepatiks ir peiks ir stums,bet koks skirtumas ;D,galiu ir nieko nerašyti jeigu p.Swizzas bus patenkintas ar koks jis ten ;D

žmogau, tiek prirašei išminties, bet nei tu sportavęs NORMALIAI, nei tu ginklą įvaldęs oficialiai nei ką- tau tik 17. Net gyvenimo patirtis tavo maža. Čia yra gryni faktai ir kol kas jų niekaip nepakeisi. Sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesiog manau kad dauguma iš jūsų bijot pasirodyti nevykeliai ten ir viskas,nes nesugebat tiek fiziškai,tiek psichologiškai pasiruošt,bijote save išbandyti ten kur nieko nežinote ir nemokate

 

 

 

 

Cool story bro. Matau "marozo" mentalitetą tamsta turi, nėra fizinio pasiruošimo tai žmogus netikęs, taip? :D Ir manau nustebtum kokių tavo žodžiais "nevykėlių" čia yra, taip, kad nepervertink savęs.

Manau dauguma nori kažką per tuos mėnesius pasidaryt sau, o ne švaistyti laiką. Politikai užsimanė pasipešti ir tik mes nuo to kenčiam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu man pasakyk kurie nepagrįsti faktai? Aš labai tavęs atsiprašau jog įžeidžiau tavo jautria širdute su šiais savo įšsireiškimais,nepyk xD :D,tiesiog kiekvienas turi savo nuomonę,ir nesiruošiu niekam brukt savo nuomonės ;)

Ar tu rimtai toks atsilikęs, ar kas tau? Kelintoj klasei esi? Nes neatrodo, kad išvis į mokyklą eitum. Manęs neįžeidei, nes man ant nepažįstamų nuomonės yra nusispjauti ir aš į ją nekreipiu dėmesio, tol kol tą nuomonė gali įžeisti kitus. Savo išsireiškimus pasilaikyk sau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iš gerosios pusės- playmanija atgimsta, drąsiai diskutuojama įvairesnėmis temomis. Nereikės konkursų skelbti- vien ši tema darosi labai populiari :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu man pasakyk kurie nepagrįsti faktai? Aš labai tavęs atsiprašau jog įžeidžiau tavo jautria širdute su šiais savo įšsireiškimais,nepyk xD :D,tiesiog kiekvienas turi savo nuomonę,ir nesiruošiu niekam brukt savo nuomonės ;)

Sorry , bet būk biški paprastėsnis.

Patirties tu turi dar mažiau , nei daugelis čia esančių pilnamečių , o grūdi savo palevas visiems ir mokai gyvent kaip post-sovietinio mąstymo pensininkas.

Redagavo FHIGH

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Exitt Nepagrįstų faktų dar nori, taip? Juk turėtum juos žinoti, pats rašei šiuos faktus... Na, bet tiek to, pasistengsiu dėl tavęs.

  1. 85% žuvusiu buvo civiliai?Vien dėl to jog nežinojo kaip elgtis ištikus tam tikrai situacijoje” – tu man parodyk mokslinį straipsnį, kuriame tokias pievas rašytų. Kažin kaip reikia elgtis situacijoje, kai tau bomba ant galvos krenta, arba kulka skrenda į kaktą. Tikrai daug žmonių būtų išgyvenę, jei tik būtų pašaukti tarnauti. Tos kulkos ir bombos turbūt kaip per nematomą skydą praslystų…
  2. nieko nežinote,nei ginklo nesate rankoje laike,nei pirmąją pagalba mokėtumėt suteikti” – apklausą darei forume, kad mes nieko nežinome? Tikrai aš nieko nežinau (tik darau prielaidą, kad daugiau už tave, nes esu šiek tiek vyresnis), ginklo tikrai nelaikęs (sarkazmas), o dėl pirmosios pagalbos, tai čia forumo dauguma mokėtų ja suteikti, bent tie kurie vairuotojo teises turi.
  3. “ką kalbėti apie sportą,žinoma nekalbu apie visus,bet 80% tikrai nesportavę” – aš nesuprantu, tu gal ekstrasensas koks? Aš tau siūlyčiau eiti į kokį statistikos departamentą dirbti, nes gerai procentus pažįsti ir gali išvesti statistiką net nesurinkęs duomenų. Sportavęs ir tikrai ilgai, o tau apie sportą tik ir kalbėti. Aš net nesuprantu kuo sportas ir kariuomenė yra susijusi.
  4. žadate išsižadėti lietuvos ir bėgti tolyn,tikriausiai žiauriai gerai jausitės sėdėdami prie kompiuterio ir skaitydami naujienas apie įvykius lietuvoje prasidėjus karui” – taip mes pagal tave daug ką žadame. O prasidėjus karui (jei toks išvis bus), tai nemanau, kad tavo devynių mėnesių patirtis šauktinių kariuomenėje išgelbės tau ar kam nors kitam gyvybę. Priešingu atveju tiesiog gailėsis išvaistęs devynis mėnesius toli nuo pasaulio, artimųjų ir gyvenimo.
  5. “nesugrius mano asmeninis gyvenimas kaip kai kuriu kurie jau iš kart baigę studijas,žadat šeimas kurt ir vaikus gimdyt” – taip tavo gyvenimas nesugrius, nes tu dar sėdi ant tėvų sprando. O apie šeimą – taip galvoju ir net labai. Noriu gyvenime turėti du dalykus – laimingą šeimą ir mėgstamą darbą.
  6. „Nei vienas nei prieš kvietimą,nei po tarnybos neverkė kaip buvo sunku“ – Buvo kas verkė, o kas ir neverkė, tai tikrai nesidžiaugė.
  7. „sakė jog davė daug daugiau naudos,nei kažko blogo,nei vienas nenusigėrė“ – nepastebi, kad tavo „faktai“ prasideda „sakė, sakau, manau“? Sakyti, kad nei vienas nenusigėrė, tai yra juokinga.
  8. „dauguma iš jūsų bijot pasirodyti nevykeliai ten ir viskas,nes nesugebat tiek fiziškai,tiek psichologiškai pasiruošt,bijote save išbandyti ten kur nieko nežinote ir nemokate“ – taip tikrai daugelis iš čia yra nevykėliai ir visi bijo kažkokio monstro...
  9. „Tiesiog po kariuomenės,būsit labiau tiek fiziškai,psicholigiškai“ – nelabai supratau šitą sakinį, bet taip: po kariuomenės būsit tiek fiziškai, tiek psichologiškai... Išvis kaip tu gali teigti tokius dalykus, kai pats NEESI TEN BUVĘS?
  10. „tai pat žinoma išmoksit komandiškai dirbti,žymiai greičiau reaguoti į įvairias situacijas,mokėti suteikti visapusišką pagalbą“ – televizijoj reklamą pamatei ir jau viskas – eikit visi į kariuomenę.
  11. „Ir niekas šauktinių pirmų į karą neiimtu“ – iš kur tu žinai, kaip kas būtų? Juk sakė ir pensijų nemažins, ir algas kels, ir mokesčius mažins... Jie daug ką sako, bet pasižiūrėk ką jie daro.
Tavo šiandienos perliukas „daug tų pliusiu yra,nematau tikslo rašyti“, taip nematai ir aš nematau ten pliusų, nes juos mato tik tiek, kas domisi kariuomene ir savo noru nori ten pakliūti.
 
Redagavo SWIZZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.