shinshilas

Einu į depresiją dėl X360 žaidimų

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, Playmanai

 

             Lankiausi šiame forume labaaaaaaaai senai, po ilgos pertraukos sugalvojau pasijungt savo rgh Xboxą, pabaigiau GTA 5 ir... viskas.. Nebežinau ką žaisti. Googlinau įvairius listus, visur karaliauja COD, tas pats GTA, Mass Effect ir kt. bet aš ieškau kažko.. daugiau... kažko neįprasto, ir manau su visa 360 žaidimų biblioteką tikrai turėčiau kažką rasti, bet šnipštas... Man reikia žaidėjų nuomonės, o ne visokių keistų žaidimų puslapių listų kūrėjų kurie tik lenda žaidėjams į užpakalį bandydami clickus susirinkt. Tai štai, veteranai, ką siūlote pažaisti iš savo sukauptos patirties? Kas jums sukėlė didžiausią įspūdį savo istorija arba gameplėjumi, ar netgi buvo so bad that it is good? Laukiu bet kokių atsakymų. Gero visiems laisvadienio :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Max Payne 3, BioShock Infinite, vieni is isimimtiniausiu zaidimu tiek savo istorija tiek gameplay

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma tai dabar labai daug popso kuria, zaidimai kurimas kainauoja milziniskus pinigus ir kompanijos nelinke rizikuoti, lipdo kas turetu daugeliui patikti. Tai  todel internete ir susiduri su popsu. O kad kazka parekomenduot reikia reikia tavo skoni zinot 'minimum!". Parasyk bent tau labai patikusius 5 paskutinius ar bent kokio tipo zaidimus megsti, tada ir bus galima siulyti. Savo poste tik GTA paminejai, to mazoka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal mane ant x360 po gta 5 jau kaip ir viskas. na ar daugiau yra ka lost ant jo aplamai? pabaiga manyciau. far cry 4 ismegini, koki horizon 2 jei tokie tinka ir viskas. pas mane x360 nejungtas jau senai senai, o ijungtas dar buna del to pacio gta 5 kartais nebent.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeisonas - vakar į galvą atėjo tik GTA 5, šiandien ne ką geriau.. :D kaip sakiau, xboxą įsijungiau po labai ilgos pertraukos, todėl konkrečių žaidimų nepasakysiu, bet orientuojuosi į horror, bet tik ne fps, nebenoriu.. :D

 

Scalman - kas iš senesnių žaidimų tau lipo, tarkim kai 360 buvo savo žydėjime? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeisonas - vakar į galvą atėjo tik GTA 5, šiandien ne ką geriau.. :D kaip sakiau, xboxą įsijungiau po labai ilgos pertraukos, todėl konkrečių žaidimų nepasakysiu, bet orientuojuosi į horror, bet tik ne fps, nebenoriu.. :D

 

Scalman - kas iš senesnių žaidimų tau lipo, tarkim kai 360 buvo savo žydėjime? :D

 

http://www.ign.com/articles/2013/09/20/the-top-25-xbox-360-games-4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jau sakiau daugumą listų jau pražiūrėjau, todėl man reikia jūsų nuomonės, o ne IGN

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jau sakiau daugumą listų jau pražiūrėjau, todėl man reikia jūsų nuomonės, o ne IGN

 

Ko tu tikiesi visi panašiai sakys, nieko tau naujo nesugalvos. Yra apie 1200 žaidimų, tai gali tada jeigu nežinai ko nori, atsispausdinti sąrašą ir užsimerkęs durti, gal pasiseks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei visi panašiai sakys, lauksiu kol kas nors kitaip pasakys. Ko toks butthurt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas gyvas @shinshilas, galvojau jau niekad nebepamatysiu čia tavęs :) kas geresnio?

 

Man asmeniškai Silent Hill Homecoming if Downpour bei Deadly premonition.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas Impaler! :) po truputį bandau grįžt į sceną :D Silent Hillai bus išbandyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad nelabai yra tu horror ant x360 be jau mineto silent hill downpour. State of Decay siulyciau jei dar nelosei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dead space 1-3

 

Portal 1/2 pirmo asmesn, bet ne saudykle

mass effect 2 (ME1 yra pirmas prisvyles blynas, o trecias, tai..... nusivilsy visa perzaides)

 

Batman arkham asylum/ arkham city ir origins

 

max payne 3

double dragon neon :D

 

red dead redemption

 

star wars the force unleashed 1/2 ?

 

bully?

 

resident evil 5 ?

skyrim?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daugumą žaidžiau, bet įsitrauksiu į sąrašą red dead redemption ir max payne, kadangi jau ne pirmą kartą siūlytas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.