degtukas1

išjungimo pasekmės

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, vieną kart labai skubiai reikėjo išeit tai dar tik krovė GTA V žaidimą ir per controlleri isjungiau zaidima. Td pakibo ps3 super slim, vaizdo nebuvo spaudziau jau ir isjungimo mygtuka nk nebuvo, siaip laukiau nrmazai, bet paskui jau uzkniso tai isjungiau rozete, iskart vel ijungiau viskas tvarkoj. Tai klausimas labiau butu ar labai kenkia toks isjungimas, nors ir labai retai pasitaiko, bet vstk. Kaip ir minėjau konsolė PS3 super slim 160gb. Dėkui

Ir beje ar imanomas gedimas ant super slimu YLOD. Ant fatu ir slimu yra, o superių?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats turiu ps3 super slim,daug kart esu isjunges is rozetes,arba buna dingsta elektra zaidziant,bet vis dar gyvas,bent ant super slim nesu girdejas,kad ylod prikibtu,labiau ant fatu gresia ylod,nes labiau kaista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu savo fat'ą tokį pakibusį irgi nežinia kiek kartų taip išjungiu. Tiesa, jungiu tą knopkytę gale, tai sutaupau lupimą ir kišimą į rozetę. Dar nieko (tfu tfu tfu) nenutiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal viską turėtų išsijungti palaikius kažkiek sekundžių išjungimo mygtuką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip isjunginejant (traukiant is rozetes) dideja tikimybe, kad HDD numirs... kad ir kaip uzsrigusi konsole, isjungt galima palaikius ijungimo knopke, vienais atvejais trumpai, kitais ilgokai, bet visada issijungia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kenkia kietajam diskui. Siūlau vengti tokių išjungimų. Plius kartais po tokių išjungimų tikrina HDD ir reikia ilgai laukti, kad konsolė užsikrautų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet  jei elektra pati dingsta,gaunas  panasei kas tu patc butum istraukes kabeli is rozetes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš laikiau net iki kokių 7sec tą mygtuką, bet neišsijungė. Šitą pats žinau, kad išsijungia palaikius, bet pačiam keisto kodėl dabar neišsijungė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei išjungsi kartą ar du, nieko blogo būti neturėtų. Tačiau kiekvieną kartą išjunginėti konsolę iš rozetės, kai ji įjungta (kaip mano draugas darydavo), nėra gerai.


Yra pasitaikę ir man, kad konsolė užlūždavo ir tekdavo ištraukti laidą. Kitaip ir nieko nepadarysi, jei PS3 visiškai nereaguoja. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.