blessed

Laptopo pirkimas

Rekomenduojami pranešimai

tai geriausia jau kai imsi vietoj ir paprasysi , jie tures pasakys kokiu turi , tu pasirinksi pigesni ar koki jie turi ir ides. ne nekainuos. bent jau man fortake nekainavo kaune. nzn kaip kiti . man vienus idejo ramus tai neveike ten  po to dejo kitus tai tuos jau paeme. meistras pats ideda  kuris ten taiso viska, ijungia patikrina , parodo tau kad veikia ir surenka. done . nesiesi namo laimingas  :halone:

arba kad butum tikras kad tures ramus . jau kai vaziuosi atsimt tai paskambinsi ir pasakysi kad dar ramu noresi kad idetu . done. bet siaip tokius dalykus jie turi vietoj ten.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai geriausia jau kai imsi vietoj ir paprasysi , jie tures pasakys kokiu turi , tu pasirinksi pigesni ar koki jie turi ir ides. ne nekainuos. bent jau man fortake nekainavo kaune. nzn kaip kiti . man vienus idejo ramus tai neveike ten  po to dejo kitus tai tuos jau paeme. meistras pats ideda  kuris ten taiso viska, ijungia patikrina , parodo tau kad veikia ir surenka. done . nesiesi namo laimingas  :halone:

arba kad butum tikras kad tures ramus . jau kai vaziuosi atsimt tai paskambinsi ir pasakysi kad dar ramu noresi kad idetu . done. bet siaip tokius dalykus jie turi vietoj ten.

Aš žadu internetu užsisakinėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks pastebėjimas - nebus diskasukio su šiuo aparatu. Jei tai neaktualu, tada nesvarbu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsisakiau jau iš varlės, 15-16d jau turėtų atkeliauti. Kokius patartumėt windowsus įsirašyti? Planuoju 8.1, bet paskaičius komentarus nelabai gerą įspūdį susidariau.

Toks pastebėjimas - nebus diskasukio su šiuo aparatu. Jei tai neaktualu, tada nesvarbu

Neaktualu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsisakiau jau iš varlės, 15-16d jau turėtų atkeliauti. Kokius patartumėt windowsus įsirašyti? Planuoju 8.1, bet paskaičius komentarus nelabai gerą įspūdį susidariau.

Neaktualu.

turiu 8.1 jokių problemu neturėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsisakiau jau iš varlės, 15-16d jau turėtų atkeliauti. Kokius patartumėt windowsus įsirašyti? Planuoju 8.1, bet paskaičius komentarus nelabai gerą įspūdį susidariau.

 

Neaktualu.

o kokius dar nori rasyt. isirasyk 8.1 ir aktyvuok. ir greiciausia gausi win 10 tokiu budu uz dyka. o kur cia buvo apie juos blogi komentarai? labai geri , geriau nei win 7. be to po to siulyciau eit i win 10 , o tas bus jau uz keliu savaiciu. nes gausim dx12 tik su win 10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu 8.1 jokių problemu neturėjau.

 

o kokius dar nori rasyt. isirasyk 8.1 ir aktyvuok. ir greiciausia gausi win 10 tokiu budu uz dyka. o kur cia buvo apie juos blogi komentarai? labai geri , geriau nei win 7. be to po to siulyciau eit i win 10 , o tas bus jau uz keliu savaiciu. nes gausim dx12 tik su win 10.

Supratau, bandysiu siųstis iš torrentų ir rašytis per usb. Dabar belieka tik laukti kol atkeliaus laptopas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai! Jau šiandien va sėdžiu ir laukiu kol kurjeris paskambins. :D

Tik iskart dairykis adapterio kad mic galetum pasijungt prie loptopo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik iskart dairykis adapterio kad mic galetum pasijungt prie loptopo

o kam to mic atskirai jungt? juk jis integruotas

Šiandien va atvežė dieną, bet užsiėmęs buvau tai tik vakare viską išpakavau. Įsirašiau windows 8.1, susirašiau visus driverius. Pirmas įspūdis tai labai geras, tik, kad šiek tiek pirštų antspaudai matosi, bet šiaip viskas labai gerai! Netgi geriau nei tikėjausi. Dabar jau siunčiuosi Far Cry 4, Gta V, bandysim žaisti!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.