blessed

Laptopo pirkimas

Rekomenduojami pranešimai

xbox 360 pultelio minusas kad jei jis xbox pultelis belaidis tai jo nepasijungsi tiesiog prie pc. reikia to belaidzio dongle dar. arba pirkt laidini x360 pulta. ps3 pulta iskart pasijungi per mini usb ,arba per bluetooth atskira dongle prie pc.  o x1 pultas per micro usb kaip smartai visi jungiasi.

kol kas ps3 pultas jungiasi laisviausiai ir be papildomu dideliu islaidu. bet jis tiesiogiai nera palaikomas tai emuliuojasi kaip x360 pultas vistiek. nors skirtumo nera. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox 360 pultelio minusas kad jei jis xbox pultelis belaidis tai jo nepasijungsi tiesiog prie pc. reikia to belaidzio dongle dar. arba pirkt laidini x360 pulta. ps3 pulta iskart pasijungi per mini usb ,arba per bluetooth atskira dongle prie pc.  o x1 pultas per micro usb kaip smartai visi jungiasi.

kol kas ps3 pultas jungiasi laisviausiai ir be papildomu dideliu islaidu. bet jis tiesiogiai nera palaikomas tai emuliuojasi kaip x360 pultas vistiek. nors skirtumo nera. 

O kokia kaina maždaug PS3 ir kur galėčiau rasti jį?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būna, būna tikrai.. :D o ką siūlai pasimti iš joystickų?

P.S. Įsijungiau pažaisti BF4 su geresnėm grafikom nusistatęs, žiūriu jau užbaigiau žaidimą... :D Negalvojau kad toks trumpas Campaign bus. :(

nemeginau situ ant pc , nei moh nei cod .perejau ant x360 dar ir uztenka. nera tie campaign kur kelis kartus lost butu idomu.

O kokia kaina maždaug PS3 ir kur galėčiau rasti jį?

skelbimuose turbut jei tinka naudoti

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/?keywords=playstation+3+pultelis&submit=&city%5B%5D=0&cities=0&distance=0&mainCity=0&search=1&category_id=0&type=0&user_type=0&ad_since_min=0&ad_since_max=0&detailsSearch=0#logoAndMenu

 

galima uz 20 rast. bet taip pat uz tiek gali ir x360 laidi rast arba belaidi su pc skirtu dongle.

uz 15 x360 laidinis

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/xbox-360-laidinis-pultelis-21596290.html

tiesiog paieskot reikia ir rasi kazka. 

siaip turi pamegint abu ir zinosi kuris tau labiau. man tai abu geri , bet ziurint ka lost . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemeginau situ ant pc , nei moh nei cod .perejau ant x360 dar ir uztenka. nera tie campaign kur kelis kartus lost butu idomu.

skelbimuose turbut jei tinka naudoti

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/?keywords=playstation+3+pultelis&submit=&city%5B%5D=0&cities=0&distance=0&mainCity=0&search=1&category_id=0&type=0&user_type=0&ad_since_min=0&ad_since_max=0&detailsSearch=0#logoAndMenu

 

galima uz 20 rast. bet taip pat uz tiek gali ir x360 laidi rast arba belaidi su pc skirtu dongle.

uz 15 x360 laidinis

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/xbox-360-laidinis-pultelis-21596290.html

tiesiog paieskot reikia ir rasi kazka. 

siaip turi pamegint abu ir zinosi kuris tau labiau. man tai abu geri , bet ziurint ka lost . 

Pigiai tada gaunasi čia. Galvojau brangiau kainuos. Centai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tobulai butu x360 pultelis belaidis+ pc donglas kad be laidu jau lost. kazda buvau uzmates uz panasia kaina apie 20. bet na miestai neaisku kokie. kaip pirksi . pastu siust su isankstiniu mokejimu kazkaip nesaugiai atrodo. kas ten zino. o is ranku tada tik savo mieste gali ar jei netoli kur. 


kas is to pultelis 20 bet plius islaidos keliones gal dar puse kainuos jei ne daugiau.


nes vistiek reikia paciupint daikta pries mokant pinigus . toki kaip pultelis naudotas tai reikia. nes gali toki ismaltu ir sudrozta atsiust kad nezinosi kur det  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi teko jungti xbox one bei ps4 pultelius prie PC su Win10. Xbox pulteliui reikia donglo tinkančio tik jam, kai tuo tarpu ps4 užtenka ir paprasto BT. Viską susiinstaliuoja win 10 patys psjungus su laidu belieka tik "pair" padaryti po to ir PS4 pultelis veikia wireless. Kai tuo tarpu xbox one su laidu :-D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na xbox pultai visada tokie buvo. x1 pulteliui spec isleis dongla prie win 10 ir veiks tik su win 10 jis . nei su 8 nei 7. bet dar oficialiai nera win 10 pilnu tai dar nera pilno palaikymo . man idomiau ar panaudos trigeriui vibracija su win 10. nes jie ten yra tai kodel gi ne . tiesiog reikia draiveriu spec.


o win 10 su xbox dar daug ko paskelbs bendrai naudojamo tai tiesiog dar oficialiai per anksti. 

ms aisku ne siaip sau padare kad x1 pultelis veiktu 5ghz bt rezimu kai bt donglai eina 2.4ghz ir todel na niekaip to neis padaryt kitaip be spec x1 donglo. bet jis nezada but labai brangus zadama $25

aisku kai paprastas bt donglas 2,5 euro ir veikia su ps3/ps4 pulteliais tai didelis skirtumas. bet sony pulteliai vistiek veikia zaidimuose tik kaip xbox pulteliai  :troll:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na xbox pultai visada tokie buvo. x1 pulteliui spec isleis dongla prie win 10 ir veiks tik su win 10 jis . nei su 8 nei 7. bet dar oficialiai nera win 10 pilnu tai dar nera pilno palaikymo . man idomiau ar panaudos trigeriui vibracija su win 10. nes jie ten yra tai kodel gi ne . tiesiog reikia draiveriu spec.

o win 10 su xbox dar daug ko paskelbs bendrai naudojamo tai tiesiog dar oficialiai per anksti. 

ms aisku ne siaip sau padare kad x1 pultelis veiktu 5ghz bt rezimu kai bt donglai eina 2.4ghz ir todel na niekaip to neis padaryt kitaip be spec x1 donglo. bet jis nezada but labai brangus zadama $25

aisku kai paprastas bt donglas 2,5 euro ir veikia su ps3/ps4 pulteliais tai didelis skirtumas. bet sony pulteliai vistiek veikia zaidimuose tik kaip xbox pulteliai  :troll:

Ir kas ten tokio ypatingo tam dongle, ko įprastas BT nesugeba? :D Tipo 2.0+EDR per mažas 2Mbps greitis? Nu suprantu vaizdo signalui permažas greitis tokio seno, bet pulteliui nu c'mon :D 25$  :yao:  Už tiek jau krūta BT dongla viskam nuperki, o ne vienam daiktui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes xbox1 eina 5ghz o bt donglai 2.4 ghz. Aisku yra wifi dual band donglai palaikantys ir 5ghz bet tie jau brangiau. Aisku neipatinga ten niekas tiesiog spec gaminamas daiktas bus ir oficialus draiveriai palaikantys in game voice chat ir garsa is pultelio. Na jau tas pats su x360 siaip nuo senai yra.tam irgi spec donglas windousam

Bet ana tai dabar papigiam paimt galima nes ne tik paciu ms gaminama. 3rd party papigiam yra. Tai nebent x1 prades kazkas kiti gamint tai atpigs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Intel 7260AC + BT4.0 802.11ac + Bluetooth 4.0, Dual Band 2.4&5 GHz, 2x2 nesiskundžiu savuoju BT


kuris jau buvo įdėtas į mano PC


Tai man problemų nebūtu su x1 pultu  


bet man geriau su PS4 pultu žaisti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad lygtai neveikia vistiek ir su isoriniais. nes draiveriai tiesiog neranda. turi kas nors draiverius custom padaryt . bet tada tikriausia nepazintu jo windousai kaip xbox pultelio. todel viskas lieka kaip yra.


ps4 pultas gal ir gerai. bet ps3 tai per maza eiga trigeriu ir labai jau minksti jie. racingam ypac kur reikia ne dugnais spaust tai netaip patogu kaip xbox pulteliu. nors aisku prie visko priprantama irgi. man gt6 neproblema lost ant ps3 bet kartais kai netiketai pradeda slyst masina o dugnais nereiktu mint tai neiseina siek tiek paspaust. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Shoty kaip ir Lenova (pasiskaityk apie ji, atgal 1/2/3/4 puslapiu permesk ten tik apie ji ir šneka) 


Bet jei liginti su kitais tai ŠŠŠŠ man tas Lenova ,aišku kitu ir kaina didesnė yra (bet jei leidžia kišenė tai galima ir geresni imti) (nes man pavadinimas jau daug ką pasako Lenova vos ne Levakas) 
Bet čia jau tau spręst (aš pasakiau savo nuomone apie ji)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.