narkata

Sicario (2015) Emily Blunt / Benicio Del Toro

Rekomenduojami pranešimai

Labai jau panašumu turi su žaidimu kuris irgi tik išeis Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blunt pavaro kietai cia. pirma su kruzu gelbejo pasauli ,o dabar saudo ir gaudo blogiukus :gusta:


Benicio del toro jau retai kur pamatysi ... :grt:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad yra tu filmu su Benicio Del Toro (ne tiek daug bet yra ,šiais metais 2 filmai išeina su juo)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai matyt pradejo vaidint vel daugiau nes nemaciau per paskutinius metus kazkaip nieko. na tik tam galaktikos sergetojai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

20e018db6889.jpg

 

Premjera: Rugsėjo 17, 2015
Premjera Lietuvoje: Lapkričio 20, 2015
Žanras: Mistinis, Kriminalinis, Drama, Trileris
Šalis: JAV
Režisavo: Denis Villeneuve
Vaidina: Emily Blunt, Benicio Del Toro, Jon Bernthal, Josh Brolin, Jeffrey Donovan

 

Jauna FTB agentė Keitė (aktorė Emily Blunt) sudalyvauja didžiuliame reide prieš narkotikų platintojų slėptuvę šalia Finikso. Žiniasklaida ir visuomenė negali patikėti, kad Meksikos kartelis buvo įsikūręs pačioje Arizonos valstijos širdyje – šalia jos sostinės. Vis garsiau aidint reikalavimams imtis veiksmų, valdžios atstovai nusprendžia smogti priešui jo teritorijoje. Paruošiamas itin kruopštus planas pašalinti narkotikų kartelio vadovus. Surenkama ypač patyrusių FTB bei kitų vyriausybinių jėgos struktūrų agentų grupė, į kurią patenka ir puikiai pirmojo reido metu užsirekomendavusi Keitė.

Jaunatviško naivumo nestokojanti agentė netrukus susidurs su žiauriausia narkotikų karo realybės versija. Mergina supras, kad šiame kare ne tik nėra jokių taisyklių, bet ir savaime suprantami dalykai yra ne visuomet tokie, kokie atrodo. Nuolatinis pavojus, įtarumas, klastos, išdavystės, cinizmas ir nenusakomas žiaurumas privers Keitę kitomis akimis pamatyti ne tik aplinkinį pasaulį, bet ir pačią save.

 

Siaip filmo pradzia buvo daug zadanti.. Bet po to filmas blankokas.. Toks labiau norintis kazka papasakoti nei parodyti. Na, o pabaiga palikta pacio ziurovo pamastymui. Man asmeniskai kazkokios paprastos pabaigos truko. Paziureti galima, bet duoti dideli bala turbut nelabai. Pliusai uz astrias veiksmo scenas ir bepilocio kadrus.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai patiko. i kino seansus nespejau , kazko labai trumpai rode tai teko kitais keliais ziuret. siaip realistiska situacija, dar ypac kaip moteriai tai isvis . nieko kito ir nesitikejau. tik nereikejo ten jai sakotis per daug siaip. Del Toro tai sublizgejo , jau senai jo nemaciau kazkokiam rimtam filme, siaip isvis senai ji kur nors maciau.  :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi patiko Del toro. Sitam filme jis kaip tik. Gal filmas nera blogas, bet as kazkaip pasigavau filmo atmosfera kai vyko scena pervezant nusikalteli ir kas vyko po to. Labai nesipletojant ir nespoilinant, butent pagal ta scena tokio filmo ir tikejausi. Itempto ir kaip istikro ir yra Meksikoje. Turbut ta banga pasigaves ir ziurejau visa filma. O del panos tai taip. Man irgi neaisku kam ji viska taip prieme.. Pagal tai kaip filmas viska pateike ten kitaip ir negalima butu isgyventi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del Toro tai sublizgejo , jau senai jo nemaciau kazkokiam rimtam filme, siaip isvis senai ji kur nors maciau.  :grt:

Naujas filmas jau yra su juo 

A Perfect Day su Benicio Del Toro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujas filmas jau yra su juo 

A Perfect Day su Benicio Del Toro

Ne vienas puikus aktorius yra vidutiniuose filmuose filmavęsis. Tai dėl aktoriaus žiūrėt filmą, kai režisierius ar kas nežino ką su tais aktoriais daryt, tai irgi gan beprasmiška. :)

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš žiūriu dėl aktorių filmą, pvz aš nežiūriu filmų su N. Cage

Nes per savo bankrotą kur nemokėjo mokesčių, dabar filmuojasi visuose filmuose iš eilės kurie net neįdomus yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurejau, patiko, ziadimu nezaides, tai sasaju nemaciau ir nezinojau. ziuret galima kaip sakant :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man šis labai patiko. Filmas įtemptas, o būtent to žiūrovui ir reikia. Ir 'A Perfect Day', manau, bus labai neblogas filmas. :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As cage paziuriu Joe buvo nieko rimtas filmas, Tokarev puse velnio. Paliktieji tai lempa buvo. Va neziuriu tai su sleiteriu filmu.

O va Blunt paskutinius metus vien geruose filmuose vaidi a.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.