Aiko

Pirma konsolė

Rekomenduojami pranešimai

Pats turiu abi konsoles,turejau ir praeitoje kartoje abi,man asmeniskai xbox one labiau patinka. Xbox turi didesnes multitasking galimybes,kaip pvz geiminimas ir video skype vienam ekrane ar tv ar youtube ar koks true achievement app'sas ,kurio pagalba renki achievementus. Mano skoniui geresni triple A zaidimai/exclusive'ai.pigesne xbox live prenumerata. Geras feature is EA puses tai EA accsess 12 zaidimu berods dabar ten yra( fifa15,bf4,nfs,titanfall...) uz metine £20 prenumerata,ypac gerai jei sporto zaidimai patinka.
Sio rudens zaidimu listas tikrai geresnis nei konkurento. Kai kuriu xbox 360 zaidimu palaikymas.

Ps4 tai sony daug kalbejo/zadejo bet mazai pildo savo pazadus.
Vienintelis man ispudi palikes zaidimas tai Bloodborne,visi kiti gan vidutiniai. Tiesa Ps4 siek tiek galingesnis ir dauguma multiplatforminiu zaidimu aterodo "teoriskai" geriau,bet praktiskai pats isbandziau ir skirtumas labai netgi sunkiai isziurimas.turi gan gera ir isskirtine funkcija tai share play,gali pasijungt pas drauga ir ribota laika pazaisti jo zaidima,pacio zaidimo net neturedamas bet zinoma ribotai. Paciam isbandyt dar neteko,bet skamba idomiai.

O seip cia mada tokia dabar tureti ps4,kaip kad ir koki iphone del to jie abu ir populiarus nors svarios priezasties tam nera:D

Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Fisherman Turi omenyje, kad pasirinkti, kad gyveni UK ar US ?

 

Taip, pasirenki kažkurį regioną ir ten registruojiesi. US geriau jei žadi daug pirkti iš PS Store žaidimų,  nes pigiau išeina ir akcijos dažniau geresnės.

Kas dėl konsolės, viskas jau išsakyta, žiūri kuris pultelis patogesnis, ką draugai turi, kurie dabartiniai exlusive ir ateities žaidimai labiau traukia ir renkiesi.

 

Pats rinksiuosi PS 4 no questions asked, dėl pačio PS įvaizdžio, jų požiūrio į žaidimus ir dabartinius ir ateities exlusive žaidimus. PS didesnė tikimybė rasti nurautus ar šiaip keistus exlusive žaidimus, Microsoft labiau blockbusterinių hitų tipo žaidimai būna.

 

Manau jau pakankamai išsakyta susidaryti nuomonei ko nori, o jei pats nežinai, tai gal ir neverta kol kas. :]

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, pasirenki kažkurį regioną ir ten registruojiesi. US geriau jei žadi daug pirkti iš PS Store žaidimų,  nes pigiau išeina ir akcijos dažniau geresnės.

Kas dėl konsolės, viskas jau išsakyta, žiūri kuris pultelis patogesnis, ką draugai turi, kurie dabartiniai exlusive ir ateities žaidimai labiau traukia ir renkiesi.

 

Pats rinksiuosi PS 4 no questions asked, dėl pačio PS įvaizdžio, jų požiūrio į žaidimus ir dabartinius ir ateities exlusive žaidimus. PS didesnė tikimybė rasti nurautus ar šiaip keistus exlusive žaidimus, Microsoft labiau blockbusterinių hitų tipo žaidimai būna.

 

Manau jau pakankamai išsakyta susidaryti nuomonei ko nori, o jei pats nežinai, tai gal ir neverta kol kas. :]

Kaip pirštu į akį kolega :) Aš asmeniškai už PS4, geresnis User Interface, geresni exclusive (bent man ant Xbox One yra tik vienas kuris būtų įdomus). Draugas nusipirko Xbox One dėl Kinect, tai konsolė dabar tik dulkes renka. Bet šiaip kaip ir visi patarčiau rinktis Exclusives > Kokią konsolę turi draugai > pultelis ir paskutinėj vietoj visa kita (galia, dizainas, garsas).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmones i ps branda ziuri vis dar su nostalgija manau. ps1 buvo geras,ps2 turejo/turi nerealia zaidimu biblioteka o apie ps3 to jau nebepasakyciau. aisku per visus tuos 8 gen'o metus tikrai buvo tu hitu ir rimtu,bet ne is tolo neprilygo tiek kiek turejo ps2. ps4 arteja 2m sukaktuves ir kur tie hitai ?

as tikiu,kad ju tikrai bus,bet gali but,kad dar maziau nei last gen'e,nes sitas tikrai netrauks 8 metu.

zmones prades kisti dabar visus remastered ir sakyti jog tai hitai,bet as nesutinku,nes as juos losiau su ps3 ir jie ps3 hitai buvo o su ps4 as noriu ps4 galimybemis susuktu zaidimu o ne 3-4m senumo su pakelta reza.

Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@shaokan o kur xbox one hitai? I can't see any mate. Dar iš tavo ankstesnio posto, pasakyk kokių pažadų neišpildė Sony su PS4, nes man atrodo jog viską išpildė ką ir žadėjo? Arba aš nepamenu visko ką jie žadėjo. Taigi prašom apšviesti kolega.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kekvieno zmogaus lukesciai turbut skirtingi,bet is tu pirmu reklaminiu vaizdu,this is for the players,as kazkaip tikejaus daugiau ir kur kas aukstesnes prabos exclusive,nes jie ir zadejo zaidimus. Maniau jog kalba ne apie multiplatformas,nes jos tikrai neturi itakos renkantis konsole.rode ps1 ps2 ir kruva senu perliuku,tikejaus jog kazka prikels...

Xboxo hitai tai Forza,siemet jau gausim netgi trecia dali xbox one konsolei,gausim Halo kuris tikrai bus hitas. Tomb Raideris taip pat nors ir laikinas.

Ir po to tie senesni zaidimai kaip Dead Rising 3, Sunset Overdrive, Titanfall man susizaide visai smagiai. Pradzioje Dead Rising ir Titanfall netgi leme tai kad xbox emiau starto diena.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O titanfall ne multiplatforminis? Forza manau is to ka isvardinai vienintelis normalus exclusive, halo gal ir geras, bet turi buti serijos fanas, man net traileriai nepatinka :-( . Siaip tikrai pritariu, kad abi konsoles kol kas neturi exclusyvu, reikia tik tiketis, kad prades juos kurti, kad ir is senu kartu atgaivines

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau shaokan, tu tiesiog esi tas zaidejas kuriam tinka mazdaug tik xbox zaidimai, kaip man tinka tik PS. Isijungiau Sunset overdrive, dvi minutes pazaidziau ir perdaviau draugo dukrai pulteli, totali nesamone ir kaip ji galima vadinti hitu, pries tai ir po to dar gan ilgai ziurejau kaip draugas ir jo dukra zaide, visiskai nieko, absoliutus nulis zaidimas mano nuomone. Vienintelis manau tai Titanfall hitas bet jis ir ant PC. Forza hitas, o kodel DriveClub ne? Nes tik viena dali teisleido ir ne iskart po konsoles pasirodymo? Kodel Order 1886 ne hitas, Kilzone, Infamous, Resogun ir kiti? Tau tikrai nederejo pirkti PS4, kaip ir man nederetu pirkti Xbox'o ir vargu ar ateityje tau patiks leidziami PS zaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma ir svarbiausia as Sunset Overdrive hitu nepavadinau.paskaityk dar karta mano posta.

kas del titanfall tai jis ps4 platformoj neprieinamas,tai vistiek duoda pliusa tai kad xbox ji turi.

o seip man asmeniskai hitu vadinti zaidimo, kuris metacritic nei 8 balu neturi,tai liezuvis nesivercia. cia Killzone, Drive Club, The Order ir kiti.

ir taip as remiuosi kritiku nuomone,ypac remiuosi jei man nepatinkantis zanras. pvz FF serija niekad nepatiko,bet nemanau,kad zaidimas blogas ir vertinamas gerai zaideju,tiesiog ne mano skonio.

bet man patinka fps,visai smagiai susizaide Killzone 2 savo laiku,nu bet Shadow fall,tai geriausiu atveju vidutiniokas,cod smagiau zaidziau.

tema ne ta kad gincytis ir kazka irodinet,tiesiog kaip ir minejau is mano varpines ziurint ps4 turi siai dienai ir iki metu galo bent jau, prastesnius zaidimus nei xbox one.

sakiau anksciau ir parasysiu dar karta,kad as esu zaidimu fanas o ne platformos. juk del bloodborne pirkau ps4 :D

Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienas konsole isvis perka del skirtingu priezasciu. as imciau ir del vieno labai gero ( jei toks bus ) Forza 6.  ps4 imt yra del daugiau priezasciu pvz. kazkam isvis online kazka pakalt tik ir gana. gal kazkas nores kokio dayz ant konsoles ar dar kazko. ir jei nera pc kuris veztu naujus zaidimus nors kazkaip tai vienos konsoles pasirinkimas tampa labai konkretus ir svarbus. tai cia kam ko reikia ir kas ko tikisi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau fanboy'jai iš, betkokios temos apie  xbox arba ps padarys konfliktą. Tiesa ta, jog nesvarbu kur žaisi svarbu, kad tau patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nepavyksta pasirinkti konsolės pagal žaidimus, siūlau imti tą, kurią turi daugiau draugų. Turėsi su kuo žaisti online ir keistis žaidimais. Aišku reiktų ir palaikyt abiejų konsolių pultelius. Gal kas iš draugų turi vieną ar kitą, jei ne tai nueik į stambesnę technikos parduotuvę, būna bandomieji modeliai. Galėsi abu palygint vienu metu, pažiūrėsi, kas geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Emilis09 Draugai išvis nesidomi konsolėm, ieškosiu bendraminčių forumuose, tikriausiai paklausysiu tavo patarimo, ir pasirinksiu kas man geriausia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.