TheNojus

koki siulote laptopa gamingui ir mokyklai

Rekomenduojami pranešimai

siaip koki nori kas eina su 840m / 940m ir i5 ar i7 uz panasia kaina jie ir eina. nuo 500 mazdaug. ziurint koki nori ar acer ar asus ar lenovo. visi kainaoj panasus . duomenyse irgi panasus tai tik pasirink koks tau kad ir graziau. na ir ramu 8gb reik, nes dauguma su 4gb siulo tai dasidet galima. nzn gali imt 940m su i5 arba rast 840m su i7. arba isvis beveik 100 pigiau i5 su 840m . realiai skirtumo performance nelabai ten jausis. tik ram dasidet iki 8gb ir done. nzn ar verta moket daugiau tik uz 940m vs. 840m .


http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Asus/ASUS_X555LN_/_156_HD_ekranas/X555LN-XO004D/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=579786

 

http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Lenovo/Lenovo_Z50-70_/_156_Full_HD_/59443253/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=612745

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinai man tas i5-4210U procas nepatinka seip man visai nieko tas kur pasirinkau ir dar 4gb ram bus galima nusipirkti (veliau)

Redagavo TheNojus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad tu pats pasirinkai su tuo procu. uz tavo kaina gali paimt i7 su 840m. tiesiog vien del to kad imi 940m kaina soka. ir normalus tas i5. pas mane toks su 840m asus

siaip ramus reik iskart dasidet o ne veliau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok tada kiek fps duoda minecraftas maxed out? Ant mano mamos pas ja panasus i asus x555lm tai turiu padaryti fast nes daznau buna fps dropai na pas ja procas 1.7ghz ir nera overclocko tad gali buti proco problema

Ir dar mano pasirinktame yra ne i5-4210U bet i5-4210m Tad jo normalus greitis 2.6ghz o turbo 3.2ghz taigi cpu geresnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cpu greitis tikrai nera pagrindinis dalykas. koks dar minecraft  :yao:  MGS5 losiasi ant medium/high


gal tu ant vidinio intel gpu cia meginai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@TheNojus 

Ne į temą
Nes mes konsolių maniakai! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne as su nvidia control panel padariau kad visa galia eitu kai mc ijungtas

 

Ir kodel nkas neatraso i sita: http://www.playmanija.lt/forumas/t44195/kiek-vertaz-mano-pc/

mc su integruota gpu eina puikiai . siaip prie control panel isvis nereikia lyst jei nera reikalo. tai sujungei kazka ko ten net nepalaiko zaidimas todel ir gauni rezultata. 

zaidimai kurie turi nustatymus video jie ir yra geriausia reguliuot. o ka nusistatysi papildomai per nvidia control panel tai jau tik papildomai apkrausi. nebent ten koki aa pakeisi i fxaa jei zaidimas neturi. arba kaip mgs5 isijungsi hbao+. daugiau niekur ten nekisau nagu su kitais zaidimais.

mc eina ant vieno coro seno laptopo su intel 1.6ghz cpu ir su jo integruota gpu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.