Impaler

GameON 2015 Game Expo (bendra tema)

Rekomenduojami pranešimai

Po evento jau. lūkesčius viršyjo paroda. Vėliau savaitės bėgyje pasidalinsiu daugiau įspūdžiais.

Ne į temą

Ta "lapės" foto pasidalink, nebloga buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visas event'as tikrai smagiai praėjo, buvom pasidarę savo retro zoną, apsilankė pas mus tikrai daug žmonių, sulaukėm nemažai pagyrų, jog mūsų zona pati geriausia, žinoma, čia taip vertino tie, kurie visgi ir domisi visu retro gaming'u. :D Šiaip, tai kas vyko pačioje arenoje tai manęs asmeniškai visai nežavėjo, mažai vietos, visi susispaudę, o žaidimai dauguma jau seniai pasirodę arba visi online cs'ai ir lol'ai, žodžiu - ne mano sritis. Sutikau daug įvairių žmonių, su daug pasidariau ir nuotraukų, kadangi mario persirengęs buvau. :D Na ir labai džiaugiuosi jog pagaliau galėjau paspausti ranką ir pačiam Impaler! Beje su juo ir tekken 3 sužaidėm, apie tai gal jis pats daugiau parašys. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitą temą tik dabar atradau, ne kasdien į forumą užsuku. Paroda man paliko didelį įspūdį. Vien tai, kai atvažiuojant pamačiau didžiulę žmonių eilę lauke jau gerai nuteikė. Taip, turėjom retro zoną, kurį susilaukė didelio dėmesio. Buvo 6 kineskopiniai telikai, su kuriais buvo galima žaisti senomis konsolėmis. Turėjom ir vitriną, kurioje sudėjau mažą dalį savo kolekcijos. Kolegos taip pat atsivežė gėrybių. Daug gerų žodžių sulaukėm. Smagu tai, kad ir maži vaikai domėjosi, kuriems jau neteko su tais dalykais žaisti. Smagu buvo pagaliau Impaler pamatyti, kurį įsivaizdavau visai kitaip ir daug vyresnį. Dabar tik dar labiau stebiuos, kaip jam pavyko tais laikais Playmaniją sukurti ir padaryti tokia populiaria susibūrimo vieta. Aišku, reiktų pastangų įdėti, kad ji nepradėtų merdėti kaip koks games.lt.

Iš kitų dalykų man labai patiko Marijaus, Katlerio, Justino ir Rolando pokalbis. Pasirodo jie visi užkietėję geimeriai. Labai patiko Cosplay konkursas, kuriame varžėsi 30 dalyvių. Bet daug persirengėlių nedalyvavo konkurse. Labiausiai patiko merginos, persirengusios Lara Croft ir Poisonous Eve. :D Mačiau net žvalgą (skautą) iš Team Fortress 2, kuris ir Konsoliaus gerbėjas yra. :D Patiko ir ta bendra atmosfera, ir žaidimų kūrėjų zona. Ko labai trūko, tai aiškios programos ir vietos. Didžiulės spūstys. Ir nenuostabu, nes tikėjosi 500 lankytojų, o atėjo 6000.

Visgi tai didelis įvykis Lietuvos žaidimų padangėj ir manau tikrai vyks ateityje. Pats buvau apsrengęs kaip Luigi ir visi norėjo fotkintis. :)

 

Kas dar iš Playmanų buvot parodoj? Kokie įspūdžiai?

 

med_gallery_29789_131_146363.jpg

Redagavo Rayman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ot tu velnias...net nezinojau, jog retro zona buvo....Pats i gameon atvykau 9 valanda ryto, pirmi ispudziai buvo wow...pirma karta kazkas tokio vyksta Lietuvoje. Is ryto kol zmoniu buvo ne taip ir daug tai buvo galima palosti ivairius geimus,bet veliau isibrove vaikai prie pc visai dienai....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man bendrą įspūdį paliko neblogą. Kaip pirmam tokio dydžio renginiui viskas ok.

 

Retro kampelis - neturiu žodžių :) negaliu net apsakyt to jausmo, kai išlendi iš minios žmonių, ir pamatai kampelį, o kampelyje visa vaikystė tavo sudėta. Retromanai visiški šaunuoliai, labai smagu buvo Tekkeną pažaist, pažiūrėt kaip vaikai vargsta žaisdami originalų Mario arba Contrą, būčiau draugę pasiėmęs, būtų parodžius kaip Mario vienu prisėdimu pereit :) Šitam renginiui būtent ir trūko daugiau tokių vietų. Jei vyks kitas GameOn'as labai tikiuosi, kad galėsim pamatyt didesnį Retro kampą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek renginio pabaigoje bendravome su savo koordinatoriumi, tai jis labai tvirta pasakė, kad game on renginių dar tikrai bus ir tikrai norės, kad mes vėl dalyvautume, be to, sekantį kartą, mus stengsis statyti į pačią areną! Aš pats sekančiam kartui iš tikrųjų labai norėčiau prijungti netgi daugiau kitų retro konsolių, kaip dreamcast, super nintendo, sega saturn, netgi manau ir gamecube gerai sueitų. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ot tu velnias...net nezinojau, jog retro zona buvo....Pats i gameon atvykau 9 valanda ryto, pirmi ispudziai buvo wow...pirma karta kazkas tokio vyksta Lietuvoje. Is ryto kol zmoniu buvo ne taip ir daug tai buvo galima palosti ivairius geimus,bet veliau isibrove vaikai prie pc visai dienai....

 

kaip galima pramazinti ir nepamatyti tos zonos? suprantu, kad ne pagr. salė, bet visitiek :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip galima pramazinti ir nepamatyti tos zonos? suprantu, kad ne pagr. salė, bet visitiek :D

 

Žmogus nerūko gal tai ir nepamatė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Liudniausia, kad praleidau kaip zymus zmones kalbejo apie zaidimus. Visada idomu paklausyti Mikutaviciaus kalbu apie geimus ir ka zaidzia, kai nustojo pliekti wow. Tik pasigedau toje sutveje Greitai ir Tru Sabakos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nematiko stebint CSGO finala, jog buvo transliuojama su delay'um. Toks renginys buvo tai galejo nors be jo padaryt...o tai db per dideli ekrana rodo kad vyksta veiksmas,o zaidejai scenoj sedi atsipute...
Gal pavyko kam is playmanu kokiu prizu laimeti viso renginio metu?

Redagavo Altec128

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek renginio pabaigoje bendravome su savo koordinatoriumi, tai jis labai tvirta pasakė, kad game on renginių dar tikrai bus ir tikrai norės, kad mes vėl dalyvautume, be to, sekantį kartą, mus stengsis statyti į pačią areną!

nu kur jau tau nebus ,kai tokias babkes nurovė ... :DDD kvaila būt toliau nechaltūrint:) aš tik po parodos pasidomėjau bilietų kainom :) gi ne vieną vakarų muzikos žvaigždę lt galima buvo pamatyt už tokias kainas :D o čia jiem realiai niekas nekainavo ,tik pačią salės nuomą (nebent retromanai paneigs ir pasakys,kad už savo kampelio prižiūrėjimą kiekviens gavo po štuką pinigų :):D  )

nepagalvokit ,kad esu prieš renginį ,bet tiesiog paroda turėtų parodos kainą turėt ,o ne užsienio grupės koncerto ar festivalio :D

o visa kita ok ,tegu tik vyksta , su laiku pamatys ,kas žmonės labiau traukia ,kas ne ir savaime pati programa gal pagerės.kita vertus ,jei patys rengėjai nušvies užsieniaus spaudoj visą šitą reikalą ,kiek žmonių apsilankė,tai gali būt ,kad kitąmet patys žaidimų beigi gelžgalių gamintojai savo iniciatyva pasisiūlys dalyvaut :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes nei mokėjome, nei nieko už tai materialaus negavome, buvome savanoriai dalyviai. :) 
Beje, štai ir mano kolegės video iš game on:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebuvo galimybės atlėkt ,o tai galėjau pasisiūlyt atsivežt atari su missle commander žaidu :D žaidas legendinis ne tik šiaip kaip atari žaidas ,bet ir Džonas Konoras Terminatoriaus antroj daly būtent tą žaidą video žaidų salone pliekė ,kai jo ieškojo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazystamas yra fotografas, atrodo turejo GameOn fotkint, gal paklaust del fotkiu? Ar nereikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.