VainiusV

Lietuviškas podkestas apie žaidimus ResPonas

Rekomenduojami pranešimai

Nusprendėm, kad reikėtu kažko daugiau nei tiesiog žaidimų naujienos ar apžvalgos, Tai susėdom virtuvėj ir pradėjom irašinėti savo pokalbius apie Lietuvos žaidimu industrija, grafikos svarba, politines bei socialines temas žaidimuose. https://www.facebook.com/ResPonas https://www.mixcloud.com/ResPonas/ Ka manote?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomiai ir brandziai pasneketa, net nezinau kaip jus pavadinti. Geimeriai filosofai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho, ačiū už toki įvertinima. Sakykim gal labiau žaidimu kritikai. O sukurti dar geresni podkesta labai padėtu klausytojų komentarai, pastabos bei isitraukimas į diskusijas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho, ačiū už toki įvertinima. Sakykim gal labiau žaidimu kritikai. O sukurti dar geresni podkesta labai padėtu klausytojų komentarai, pastabos bei isitraukimas į diskusijas.

 

Pirmas epizodas buvo visai nieko, kitu du nelabai, nes kalbėjote apie tai ką jau daug kas prakalbėja ir nieko naudojo ar išskirtinio nepasakėte. Patarčiau arba geriau skriptą turėti, arba trumpinti epizodus, nes gan megėjiškas jaučiasi, kad yra. Dar temas imkite kokios mažiau paliestas kitų podcast, o ne tai ką jau visi kiti yra kalbėja ne kartą, nes tarkim man tą patį klausytis iš kito tik galo nelabai įsimena. Jeigu stengsities tada gal ir kas gausis, bet dar reiktu jums patiems nuspręsti kokiu stiliumi norite kalbėti, bei kokio tipo norite būti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip tas irgi tiesa, dar nemažai bandom. Vienas eksperimentas su 4 ir 5  epizodu imtis sunkiasvoriu temu (politiniu, socialinių temu žaidimuose; "geimerio" identiteto), pažiurėsim ar ištempsim. Antra strategija, kad butu dar neapkalbėta kitur imti daugiau lietuviško konteksto, lietuvišku žaidimu, va ir gameon artėja.

Redagavo VainiusV

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip tas irgi tiesa, dar nemažai bandom. Vienas eksperimentas su 4 ir 5  epizodu imtis sunkiasvoriu temu (politiniu, socialinių temu žaidimuose; "geimerio" identiteto), pažiurėsim ar ištempsim. Antra strategija, kad butu dar neapkalbėta kitur imti daugiau lietuviško konteksto, lietuvišku žaidimu, va ir gameon artėja.

 

Aš ties antru geriau daryčiau, apie Lietuva kalbėkite. Nes politika labai aštri tema ir tikrai žmonės gali priimti ne taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai atradimas tas jusus podkestas, kaip paprastam geimeriui temos gal per stiprios, bet prisigaudziau daug idomiu minciu. Noretusi ne tik girdet, bet ir matyt vaizda su kviestiniais garsiais lietuvoi zmonem, nesvarbu tai ar kurejas, ar garsus geimeris ar tiesiog kolekcionierius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, politika tikrai aštri tema (patys nemažai aršiai diskutavom, dalis net nepateko į laidą), bet irašas jau yra. Naujam sezonui imsimės gameon ir lietuviškų žaidimų.
O dėl vaizdo, tai reikia irangos, kol kas turim mikrofona ir virtuve :)

Redagavo VainiusV

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, politika tikrai aštri tema (patys nemažai aršiai diskutavom, dalis net nepateko į laidą), bet irašas jau yra. Naujam sezonui imsimės gameon ir lietuviškų žaidimų.

O dėl vaizdo, tai reikia irangos, kol kas turim mikrofona ir virtuve :)

Virtuve labai romantishka pokalbiam vieta, man iskyla vaizdas kad sedit ant rusihku tabureciu, pasitate bonke ant stalo ir snekat. O del vaizdo tai manau labiau noro reikia, irangos sias laikais ir taip pakanka. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, politika tikrai aštri tema (patys nemažai aršiai diskutavom, dalis net nepateko į laidą), bet irašas jau yra. Naujam sezonui imsimės gameon ir lietuviškų žaidimų.

O dėl vaizdo, tai reikia irangos, kol kas turim mikrofona ir virtuve :)

 

Esmė, kad politikoje nebus vieno teisingo atsakymo, nes visos pusės yra teisios. Galite diskutuoti, bet būsite visi teisūs ir kartu klysite. Ps. aš manau audio laida jums geriau, nes abejoju ar daug atsirastu kurie sedėtu 1 val+ ir žiūrėtu kaip kalbate, kai audio versija gali pasileisti, bet kur ir  užsiimti kitais dalykais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esmė, kad politikoje nebus vieno teisingo atsakymo, nes visos pusės yra teisios. Galite diskutuoti, bet būsite visi teisūs ir kartu klysite. Ps. aš manau audio laida jums geriau, nes abejoju ar daug atsirastu kurie sedėtu 1 val+ ir žiūrėtu kaip kalbate, kai audio versija gali pasileisti, bet kur ir  užsiimti kitais dalykais.

Su video versija turetum pasirinkima, klausyti ar klausyti ir ziureti. Man pavyzdziui patinka matyti zmoniu veido israiskas, gestus. Idealiausias variantas aisku sedet toi pacioj virtuvei, jei nesedet tai bent matyt. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su video versija turetum pasirinkima, klausyti ar klausyti ir ziureti. Man pavyzdziui patinka matyti zmoniu veido israiskas, gestus. Idealiausias variantas aisku sedet toi pacioj virtuvei, jei nesedet tai bent matyt. 

 

Aš pirma žmonės sakau užsiimti nuo paprastesnio, o paskui jeigu bus klausytojų didelis noras galės užsiimti ir filmavimu. Nepamiršk tai dar šviežiąs dalykas, tai apsikrauti jiems irgi ne kas, tegul turi savo grafiką, nuolatinius klausytojus (tu galėtum kitiems paskleisti, kad pradėtu klausyti irgi), o kai ateis laikas galės ir keistis rementis klausytojų pasiūlymais. Ps. tau gal reikia matyti "bonkas", "taburetes" ir t.t., o man gal tinka paprastesnė versiją kuria galiu įsikelti per savo mėgstama podcast programą į tel ir klausytis kelyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esmė, kad politikoje nebus vieno teisingo atsakymo, nes visos pusės yra teisios. Galite diskutuoti, bet būsite visi teisūs ir kartu klysite. 

Na šitoj vietoj nesutikčiau, žinoma pats esu ganėtinai pliuralistinių pažiūrų, bet pvz Jurgis tikrai dažnai neteisus :)

Redagavo VainiusV

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šitoj vietoj nesutikčiau, žinoma pas esu ganėtinai pliuralistinių pažiūrų, bet pvz Jurgis tikrai dažnai neteisus :)t

 

Spėju Jurgis taip apie gerbiamajį pasakytu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar toks klausimas i kokia auditorija jus taikotes? Pavyzdziui man idomu buvo, as su zaidimai galima sakyt nuo pat pradziu, pavadinimuose gaudausi. Kalbos gal truputi per aukstam lygi, zodziu reiksmiu kai kuriu nesuprantu. Ar nebus per mazai klausanciuju, vistik atrodo kad nepopsiniu keliu keliu nuejote?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.