narkata

Blu-ray Optical Drive

Rekomenduojami pranešimai

Taigi norėčiau sužinoti
noru pasikeisti sau DVD Optical Drive į Blu-ray Optical Drive ir kad galėtu 3D diskus skaityti
aišku randu kur parašyta 3d skaito ir rašo , tai pat randu ir kitu irgi skaito ir rašo, bet nieko neparašyta apie 3d diskus
aišku ir kaina skyręs
Tai įdomu ar man skaitys BD drive 3d filmo diskus ? Ar čia tiesiog player įsirašiusiu ir žiūrėt galėsiu, ar tiesiog pirkti ta kur parašyta kad 3d palaiko ?
aišku skirtumas tai visokie yra papildomai reik nuo 10£ iki 40£ brangiau
 

Jis pas mane atsidaro kai softa įrašau , tada veikia knopke, įkišt CD gali bet neatiduos , tik užkrovus windows ant drive paspaudi remove ir išlenda diskas
MLc3gf8.jpg

Tai ieškau kažką panašaus kad butu kaip mano tik kad BR ir 3D


Deja tas variantas man netinka ten yra kad stalčius išlenda :( radau info apie ji

Gal tada žinote kur gauti kad tiktu man, ar man kreiptis į Dell ? (nes jie kaip min 100£ nulups)


Parašiau jiems į chat, svolačiai Dell neturi , davė linka sako gal turės, nueinu ten ten išvis nėra mano modelio alienware area 51 r2, tik senesni modeliai


Toks vaizdas kad teks pirkti per USB arba radau kita bet nori 99£ bet ten neparašyta ar palaiko 3D :(

http://www.amazon.co.uk/Panasonic-Internal-Blu-Ray-Unibody-MacBook/dp/B00BFU652G/ref=pd_sim_sbs_23_1?ie=UTF8&dpID=41I%2BgF82TYL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR160%2C160_&refRID=0EN0AMEMNV55PCEV61FB

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad 3D skaitymas su yrenginiu nieko bendro neturi, skaitys ir rasys visi. Ten kur buna parasyta kad 3d palaiko greiciausiai papildomas softas bus pridetas.

Redagavo Jeisonas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, Ar tiesiog papildomai parašo 3d, apie softa ten nei žodžio nebuvo rašyta (daugiausiai visi rašo kad be soft)
Nes pvz ant BR player yra 3d ir yra tie kurie nepalaiko grotuvai 3d tik paprastus filmus (čia šneku dabar apie tuos kurie prie teliko jungi)

Nu jei skaito BR ir rašo ,kaip tu sakai neturi nieko bendro tada reik pirkti, buvo ten visi greičiai kokio tipo diskus rašo ir net buvo vienas stambiai parašyta 

BD-R XL Support for 100GB and 128GB Recordable Blu-ray discs o kiek žinau būtent 3D filmai daugiausiai ir užima 

Jei viskas gerai bus su BR drive tada beliks nvidia 3d vision 2 Kit nusipirkti


Update: ką tik atrašė man pardavėjas jis patvirtino kad skaito 3D diskus 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.