Paulius5

Neįsijungia planšetinis kompiuteris.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, prieš kelias dienas nusipirkau planšetinį kompiuterį.

Android4.4 Quadcore 2gb RAM 32gb

Viskas veikė gerai, bet vakar vakare aš jį išjungiau ir įdėjau į stalčių. Ryte noriu įjungti - jis man neįsijungia. Ką daryti? Kas čia sugesti galėjo? Pakrovėjas veikia gerai. Sakau gal operacinė sistema užsikirto. Nu bet man būtų ji veikianti užsikirtus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas. o pajungus pakroveja bet kokia lempute ar kasnors atsiranda ar pasikeicia ? Nu pakroveja reiktu patikrinti su testeriu. O jeigu jam viskas gerai tai dar reiktu isardzius patikrinti vidine baterija nes esu susidures kad prastesniu plancetiniu vidines baterijos durniuoja (dazniausiai labai zemai nukrenta ju voltazas ir ju nebegali pakrauti). Aisku gali buti ir koks lizdas kaltas. Tad reikia issiardyti ir ziureti. Arba nunesk i kokia taisykla ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsibrikino?! O Koks konkreciai modelio pavadinimas? Ar tiesiog jungi, bet net nereaguoja (o gal bent pasirodo koks nors logo)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nešk atgal ir rašyk prašymą kad pakeistu ar pinigus gražintu.

Redagavo mp3magas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar nebus tas kompas koks noname'inis pirktas iš dx ar pan?

Redagavo robZombie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nū jei nesakė iškart koks tablet, tik paminėjo kad pigi tai manau iškart aišku kad Made in China Fucck :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pigus kinietiskas tablet, tai nereikia tiketis kokybes. Greiciausiai uztrumpino kazkas ar uzsibrickino. Nesk i garantini

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, nereikia dar panikuoti kol neaisku ar tikrai jis sugedo. Pirma reikia modelio, o tada pabandyti ieskoti kaip su juo atlikti reset.

Buvo ir pas mane tas pats su Samsungu. Per Googlina radau kokia kombinacija suspausti ir vel viskas veike.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.