v1ncelis

Pinigai i bala - prasciausi 2015 pirkiniai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki playmanai

 

2015 eina i pabaiga tad galime pasidalinti musu blogiausiais pirkiniais sias metais. Del ko labiausiai gailejotes isleide pinigus, ar tai butu konsole/PC dalys/zaidimai/DLC ir t.t.

Mano pacio klaida buvo pirkti The Order 1886 digital kopija isleidimo diena uz pilna kaina. 4h zaidimas, kuris neturi jokio mp ar kitokios isliekamosios vertes.

 

O kas jusu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ,kad nebuvo nieko tokio :)  nebent tiks su mainais vienais apsiknisau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ninja Gaiden Z:YAIBA PS3....sumokėjau 15eur už šlamštelį (nors cd ir buvo naujas,neprapakuotas),ne tokie jau ir baisūs pinigai,ale vistiek gaila... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ammm turbut visus tuos zaidimus kuriuos pirkau steame virs simto zaidimu ir is kuriu zaidziu gal tik 2 ar 3 :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Playstation 3 controller ~30eu iš ebay, gavau neoriginalą. Trūkus kantrybei nuvariau į topo centrą ir nusipirkau originalą už 60+eu.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas būna?

Maitblokis mire, tik ji pakeitus uz poros dienu pradejo pultelis sunkiai veikt, veikia tik nukreipus i ps4, pvz jei tarp jo ir ps4 yra koks daiktas, tai jis neveikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ps+ subscribe, prieš trys metus, nusipirkau 2 metams ps+ už 40£ paskui po 8 mėnesių dar 1 metams, o kortele buvo įrašyta į psn Store ir dar PayPal, kai baigėsi mano ps+ ir man automatiškai pratęsė metams, o jau neturėjau nei ps3 / ps4, rašiau sony kad grąžintų pinigus, bet deja negrąžino nes taisyklėse parašyta kad negrąžina pinigus už ps+ ir Music subscribe, tai vopsim 39.99£ už orą sumokėjau, bet pats kaltas buvau kad taisyklių neskaičiau ir kad buvo padaryta auto subscribe, išėjo iš galvos
Aisku ubagų ne tapsiu nuo 40£ minus, kai kam tai būtų pinigai

Būtu PS4 Plus metams kur po 3 dienu pardaviu konsolė.....

o man kai pardaviau konsole praėjo kokia 2-3men

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maitblokis mire, tik ji pakeitus uz poros dienu pradejo pultelis sunkiai veikt, veikia tik nukreipus i ps4, pvz jei tarp jo ir ps4 yra koks daiktas, tai jis neveikia...

Speju naudota pirkai? Jei ne,nesk garantiniui

Gailejaus pirkes project cars, nuobodus geimas. Ir digital mgs ground zero. Po jo pirkimo praejo 2- 3 savaites ir pliusas dave ji nemokamai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ps+ subscribe, prieš trys metus, nusipirkau 2 metams ps+ už 40£ paskui po 8 mėnesių dar 1 metams, o kortele buvo įrašyta į psn Store ir dar PayPal, kai baigėsi mano ps+ ir man automatiškai pratęsė metams, o jau neturėjau nei ps3 / ps4, rašiau sony kad grąžintų pinigus, bet deja negrąžino nes taisyklėse parašyta kad negrąžina pinigus už ps+ ir Music subscribe, tai vopsim 39.99£ už orą sumokėjau, bet pats kaltas buvau kad taisyklių neskaičiau ir kad buvo padaryta auto subscribe, išėjo iš galvos

Aisku ubagų ne tapsiu nuo 40£ minus, kai kam tai būtų pinigai

o man kai pardaviau konservuoti praėjo kokia 2-3men

Viena priezasciu, kodel niekada nebepalieku savo korteles duomenu konsoleje. Jokiu refundu ir pastoviai girdimi fifa points pirkimai atbaido.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Speju naudota pirkai? Jei ne,nesk garantiniui

Gailejaus pirkes project cars, nuobodus geimas. Ir digital mgs ground zero. Po jo pirkimo praejo 2- 3 savaites ir pliusas dave ji nemokamai :D

Naudota, ir dabar sedziu su tokia mintim ar verta man pirkt zaidima, ar verta taisyt, ar isvis ji numest i kampa pusei metu, nes dabar jau abydna kazka daryt  :fuuu:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudota, ir dabar sedziu su tokia mintim ar verta man pirkt zaidima, ar verta taisyt, ar isvis ji numest i kampa pusei metu, nes dabar jau abydna kazka daryt  :fuuu:

O bandei su kitu pulteliu, ar taip pat dingsta valdymas? Gal tik pultelio problema.Kaina kuria mokejai, panasi i naujo, tai abydna turetu but. Geriau taisyk, zaidimai palauks va gal koki geri pliusas sausi duos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.