Rekomenduojami pranešimai

Gal kas turite word dokumentą su NES PAL A ir PAL B regionų pilnu žaidimų sąrašu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įvedi į googlą ir suras ;) vikipedijoj man rods yr tie sąrašai visų sistemų (aišku vikipedijoj maždaug 50% straipsnių su klaidom:D ,taip ,kad 100% netikėk niekada ;) )

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokiam tikslui tau reikia pilno saraso, zinau kur internete gera duombaze, bet ten ne sarasas, nezinau ar tiks tau. Gryzes po darbo paziureciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokiam tikslui tau reikia pilno saraso, zinau kur internete gera duombaze, bet ten ne sarasas, nezinau ar tiks tau. Gryzes po darbo paziureciau.

PAL kolekciją norėčiau rinkti, tai noriu turėti sąrašą, berods jame įeitų tik 300+ žaidimų, kai ntsc jų yra net 740+ . :)

įvedi į googlą ir suras ;) vikipedijoj man rods yr tie sąrašai visų sistemų (aišku vikipedijoj maždaug 50% straipsnių su klaidom:D ,taip ,kad 100% netikėk niekada ;) )

Google daug info, bet wordinio varianto nerandu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PAL kolekciją norėčiau rinkti, tai noriu turėti sąrašą, berods jame įeitų tik 300+ žaidimų, kai ntsc jų yra net 740+ . :)

Google daug info, bet wordinio varianto nerandu. :)

Ce paziurek http://www.nesworld.com/gamelists.php

tikrai daug ten tu listu, gal atsirinksi. Zinau tikrai sunku rast patikima zaidimu sarasa internete, nes dauguma netikslus arba nepilni. Nesu NES kolekcionierius todel patart sunkoka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko mandriau nepasiūlysiu, tik remtis google paieškos rezultatais. Šiaip tai labai ir netgi labai ambicinga užduotis. Iš sendaikčių be šansų surinkti, o pirkti iš ebay - bankrutuosi arba perkaisi nuo paieškų intensyvumo. Europoj populiaresnis buvo Master System, nesvarbu, kad suformuota vyraujanti nuomonė, kad NES valdė. Valdė ji tik Japonijoj ir Š. Amerikoj, kur geimerių buvo daugiausia. Pats noriu įsigyti keletą žaidimų iš vaikystės laikų, bet ~80€ kaina mane vis sulaiko...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko mandriau nepasiūlysiu, tik remtis google paieškos rezultatais. Šiaip tai labai ir netgi labai ambicinga užduotis. Iš sendaikčių be šansų surinkti, o pirkti iš ebay - bankrutuosi arba perkaisi nuo paieškų intensyvumo. Europoj populiaresnis buvo Master System, nesvarbu, kad suformuota vyraujanti nuomonė, kad NES valdė. Valdė ji tik Japonijoj ir Š. Amerikoj, kur geimerių buvo daugiausia. Pats noriu įsigyti keletą žaidimų iš vaikystės laikų, bet ~80€ kaina mane vis sulaiko...

Na kol kaskolekcijoje kelią NES pas mane skinasi lengviau nei SMS iš 8 bitų ringo. NES man labiau prie širdies, tad jei bus life time hobis, tai manau pavyks surinkti, gal ir teks papirkti brangius, bet tikrai tai nebus prioritetiniai pirkiniai. ;) na bus matyt ateityje kaip pasiseks man čia :) o dėl sąrašo tai teks pačiam atsirinkti tada :D

 

Ce paziurek http://www.nesworld.com/gamelists.php

tikrai daug ten tu listu, gal atsirinksi. Zinau tikrai sunku rast patikima zaidimu sarasa internete, nes dauguma netikslus arba nepilni. Nesu NES kolekcionierius todel patart sunkoka.

Jo, reikės googlint ir daryt, o kai turėsiu, tai pasidalinsiu su Jumis ;)

Redagavo Stangomanas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O vat man Lietuvoje lengviau sekasi gauti Masterio žaidimų. Taip, NES turi daugiau geresnių žaidimų. Bet Masteris irgi turi daug šedevrų, kurie paverčia konsolės gerbėju. Tokiu tapau, nors iš pradžių nelabai man ką reiškė Master System. Jei apsiribosi tik ta viena konsole, tai galbūt pavyks. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip nerea tas NES toks stebuklingai retas, pilna skelbimu nuo su kainom 5-10 euru ribose. Flea marketuose dar ir pro reta matau, retro geimu parduotuvese irgi pilna tik ten kainos keleis eurais brangesnes. SMS tikrai maziau populiarus, nors iki 10eur ribos 20vnt pririnkciau. Jei kaip sakai europiniu buvo apie 200, tai manau simtuka surinkt netaip sunku, net jei vidutiniskai tektu po 10eur moket. Viena alga isleisi ir puse kolekcijos jau bus, ner taip blogai. Aisku bus retu kur belekiek praso bet galima ir tokius su laiku susirankiot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juolab jog jeigu nereikia to tikrojo autentiškumo, yra ebayuj kur naujas darytas disketes pardavineja. Ir prašo ne milijonų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ce jau ant kiek hardcorishkai nusiteikes busi, vieni renka originalius, kiti originalus su dezutemis, visiski gi hardcorai renka su gamykliniu supakavimu, kurie niekad nebuvo ispakuoti. Ziurint koks procesas daugiausiai dziaugsmo teikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ce jau ant kiek hardcorishkai nusiteikes busi, vieni renka originalius, kiti originalus su dezutemis, visiski gi hardcorai renka su gamykliniu supakavimu, kurie niekad nebuvo ispakuoti. Ziurint koks procesas daugiausiai dziaugsmo teikia.

Kai renki zaidimus ne vienai, o kelioms konsolems siekti dideliu tikslu sunku, nes negali tureti visko, cia faktas. As renku pagal antra hardcoriskumo lygi tik originalus su dezutemis man patinkancius zaidimus konsolems ps1, sega md, gamecube, siuolaikiskesniu neverta net mineti, nes lengva gauti. O uzsibrezti sau toki tiksla surinkti visus konkreciai konsolei isleistus zaidimus kazi ar pasiryzciau, nes tektu pirkti ir rinkti net visoki slamsta- nezaidziamus, neidomius zaidimus is kuriu naudos nulis, bet va, turiu, mokejau tiek ir tiek uz plastiko gabala.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai renki zaidimus ne vienai, o kelioms konsolems siekti dideliu tikslu sunku, nes negali tureti visko, cia faktas. As renku pagal antra hardcoriskumo lygi tik originalus su dezutemis man patinkancius zaidimus konsolems ps1, sega md, gamecube, siuolaikiskesniu neverta net mineti, nes lengva gauti. O uzsibrezti sau toki tiksla surinkti visus konkreciai konsolei isleistus zaidimus kazi ar pasiryzciau, nes tektu pirkti ir rinkti net visoki slamsta- nezaidziamus, neidomius zaidimus is kuriu naudos nulis, bet va, turiu, mokejau tiek ir tiek uz plastiko gabala.. :)

Sutinku, tik prideciau apie tuos neidomius, nezaidziamus, jie irgi yra kazkuo ipatingi, pavyzdziui nesenai nusipirkau "Snow White and the 7 Clever Boys" vien del to kad Angry Video Game Nerd seipesi is zaidimo virselio, zaidimas aisku visiskai š******, bet tuo ir ipatingas kad turi idiotiska virseli. ir daug tokio tipo zaidimu yra. Tiesiog kai giliau pradedi knaisiotis atrandi visokiu idomybiu, 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip mačiau appsą google play su žaidimų listu ir ten galima pažymėt ką turi ir ką nori įsigyt, dar truputį info apie žaidimą. Pavadinimo neatsimenu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.