Džekeris

Forza Motorsport 6: Apex Windows 10

Rekomenduojami pranešimai

ziurint nuo kokio racingo perejai . man tai cia viskas normaliai ir masinos neslydineja niekur . losiu be jokiu pagalbu dazniausia. nebent del kokio medalio isijungiu kai jau neimanoma kitaip keliose lenktynese.

bet tie nauji 2 online eventai tai slamstas. rio vazinet per vartus ir numust maziau nei 3 ... wut ?  :chan:  tai arba letai vaziuoji , arba leki ir numusi puse visu . ir gauni virs 6 min laika kai reikia pravaziuot per 4 .  :yao:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man visu laiku racing etalonas yra gran turismo serija, tai viska lyginu su juos, taip pat kaip ir visus online  mmorpg geimus su lineage2 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai man irgi vis dar galbut yra, bet man patiko gt4 karjera ilga ir idomi ir idomu buvo lost tuos pacius eventus pakartotinai. na su GT6 man to tikrai nera. karjera na pereita kiek buvo idomu ir toliau pamirsta nes nera ka veikt toliau karjeroj. jei neliest online tai GT6 jau man butu viskas . nebutu ka lost tikrai. nzn kas megino Forza 4 , as tik ta meginau paskutini forza tai ten va eventai labai geri , ju labai daug ir ivairiom masinom. ner ka lygint su GT6 eventais man. tai pats zaidimas na dar ne viskas. man idomiausia eventai , ir idomiausi ne supercaru bet tu paprastesniu bet ne prastu auto. ir realiai dabar forza ir GT jau daug labiau skiriasi nei kada anksciau. ir lyginant net ne grafikas ar fizikas , o tai kiek fun tau zaidimas duoda. kad nebutu per daug techniskas, bet ir ne per daug arkadinis. tai Forza dabar duoda mano nuomone toki aukso viduriuka ir vieniem ir kitiem. GT sport as manau isvis tokios kaip karjeros net netures jau. vien del to kad ir kokia gera project  cars grafika , bet jo eventu as negaliu zaist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paziurejas GTS treileri pagalvojau kad as su savo 840m lapu tik su 768p reza ir net nesiekiu Xb1 grafikos

 

UxVTOwN.jpg?1

 

g8GjnBK.jpg?1

 

z4qtrwE.jpg?1

 

ngWeckt.jpg?1


7mNj6Zn.jpg?1

 

cARtpVM.jpg?1

 

1l07AE8.jpg?1


69Ypi9H.jpg?1

 

QKBRQ74.png?1

 

iDpOEXA.jpg?1

 

3s4dO6f.jpg?1

 

hqauARi.jpg?1

 

qE1ZCsX.jpg?1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai geri paskutiniai 2 eventai . vienas Rio su muscle carais ..awesome. jokiu hyper greiciu nera ,visi vaziuoja panasiais bolidais. net ir manual begius pameginau ta proga. viskas patogiai metosi ir greit iprantama. kitas su priekiu varomais zveriukais per lietu. super. lietus isvis sitam zaidime man geriausias dalykas padarytas. 

dasikasiau iki 49 medaliu ir pagaliau na pagaliau atrakino audi TT . va cia tai astrus zveris. valdymas labai tikslus ir astrus , aisku tokio dydzio masinai taip ir turetu but, labai gerai jauti ka daro 4WD sistema posukiuose ar isvaziuojant is ju. visu 3 4WD masinu valdymas tikrai visiskai kitoks. labai gerai. tiek mazai masinu dave bet man uztenka, ir tiek nedaug trasu bet daug ivairoves uztai. jei padarytu mokamas pakus masinu ir trasu , tikrai mokeciau $. aisku rudeni ir taip iseis nauja pilna forza ir ant pc, bet iki tol dar galima pavazinet ir su sita. 

nzn kodel bet patinka damage sistema. pvz kokie 5 ratai su muscle carais ir kazka ten pazeidi netycia pirmuose ratuose pakaboj prieki , ir poto jau pries posuki stabdant masina meta i viena sona ar siaip metosi i sonus. inesa naujus issukius, kaip uzbaigt lenktynes , kaip is to damage gal ir islost kai kur ir pan ...idomu, nes nera taip kad pasidarei damage tai jau pralosei, taip su greitais bolidais taip ir yra , bet su letesniais , ir ypac muscle carais laisvai gali vaziuot su kazkiek damage ir laimet.

nelosiu kitu racingu nei tuos kur pirkau , nei tuos kuriuos nusilauziau , bet losiu ta kuri dave MS nemokamai ir juo megaujuos labiausiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman paskaiciau tavo atsiliepimus ir nusprendziau pats atsisiusti. Pasijungiau logitech vaira,isijungiau forza ir bam pasirodo betoje nera wheel support :/ teks su klava bandyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman paskaiciau tavo atsiliepimus ir nusprendziau pats atsisiusti. Pasijungiau logitech vaira,isijungiau forza ir bam pasirodo betoje nera wheel support :/ teks su klava bandyt

Tu cia rimtai? O dar galvojau siandien vakare ir pats su vairu pabandysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas ir neslepe kad nepalaiko vairu kol kas. viskas siaip zaidimo aprasyme yra. bet devai zada vairu palaikyma veliau. na su velesniais updeitais. man kai tas neaktualu tai... su vairais gerai losiasi tie kiti pc racingai.sitas man klaip tik su pulteliu geriausiai losiasi, na kaip ir forzos visos losesi visada. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as sugalvojau istrinti kaip maniau shortcuto ikonele, is star juostos, bet pasirodo kad istryniau visa zaidimas, wtf...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ne neturiu shortcuto ant desktopo nei kur kitur kazkaip ne neieskau. jei online paleidziu per xbox app, jei offline tai per search ivedu forza ir boom. ir offline daug geriau sukasi is tikro. daugiau fps .meginau galima paleist zaidima online ir be xbox app, arba app galima uzdaryt paleidus zaidima. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar nera jokio update? nebeina lošti, vaizdas strigineja, sokineja, per ekrano apacia, kame reikalas? o atrodo nieko nedariau su zaidimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

updeit buvo kuris duoda vsync isjungt. tiesiog eini i win store ir ziuri ar zaidima duoda paleist ar raso kad yra updeit.

zaidime parenki be vsync opcija ir shuteriai man dingo. ten vadinasi performance atrodo opcija. viskas eina puikiai tiesiog pamegink viska palikt dynamic nebent koki MSAA isijung jei linijos kampuotos per daug. man su dynamic viskas eina geriau negu jei as parinkciau viska low. ir atspindzius matau kad ijungia ir detaluma pakelia kai ant dynamic ir lost galima. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man ne tiek kad kampuotos, o net nezinau kaip paaiskint, tarkim puse ekrano vaizdo viskas gerai, o ties apacia trukcioja-atsilikineja vaizdas, kaip is kokiu kadru sudetas butu, pries tai tikrai nebuvo taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal v-sync ar g-sync off arba on žiūrint kaip nustatyta pas tave

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.