Dagas

1 ir 2 ps2 porto apkeitimas

Rekomenduojami pranešimai

Nu lykir ir nemaciau forume tokios problemos taigi sukūriau nauja tema. Turiu ps2 fat ir neveikia 1 pulto lizdas (nulūžę kontaktai) bet puikiai veikia antrasis tai aš paieškojiau googlej ar yra būdas kad 2 lizda skaitytų kaip 1 bet nieko neradau tai galvojuj gal tiesiog ieškot nemoku tai jeigu ir yra koks sprendimas tai galvoju reikia čia paklausti ar yra būdas padaryti kad 2 ps2 pulto lizdą skaitytų kaip pirmą? Ps2 čipuotas pas mane tai jeigu yra kokia programa kuri taip padarytų tai nebūtų problemų pas mane ją paleisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai tavo vietoj su lituokliu pabandyciau pazaist, nturetu but sudetinga prilituot kontakta, arba bent jau kokiam meistriukui nunest. Sutaisytu ir turetut du normaliai veikiancius lizdus. Gal ir softwariskai galima ta padaryt, bet reiklas greiciausiai nepopuliarus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kitas dalykas gali paieskoti daliu tiesiog. Ta dalis kur joystikai kisasi yra prijungta vienu kabeliu su fixatorium ir atlaisvinus du varztus issima lauk visas smotas. Pakeist labai lengva.

 

controllerport-ps2-fat-ke-com.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar taip ar kitaip reik lituot tai jau geriau pati lizda perlituot. Kas nors dar ju tikrai turi cia, rastum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman Lituoti nebūtina, jei visą tą naują dalį su dvejais lizdais turi. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia fato taip ar slimo? Nu gali but tada dar lengviau. Kazkaip net nepamenu labai senai ardes buvau koki slima o fatas mano isvis negedo niekad nereikejo ardyt.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman Pas jį fat, tai ten labai paprasta yra su tais port'as, ant slim jau tektų lituoti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.