scalman

Battlefield 1 !

Rekomenduojami pranešimai

Man tas pats. Nuo bf1 išleidimo datos skundžiausi,kad lygio užkrovimas trunka amžius. Nesisieloju dėl tankų ir lėktuvų.. Bet vis tiek tas laukimas - neadekvatus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidime gali pasirodyti nauji "zaislai". Man labiausiai patiko arbaletas su granatomis :D

 

94941131.jpg

 

01509082.jpg

 

34866959.jpg

 

55315461.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

granatamiotas tikrai idomiai atrodo, pravers turbut :) kiti taip bus eiliniai ir tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keletas art'u is mineto DLC:

 

13477065.jpg

 

76837255.jpg

 

32568387.jpg

 

84440976.jpg

 

80288097.jpg

 

Taip pat vienas sukure idomu filmuka is BF1.

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas zaidziat ant ps4 pro arba paprasto,nesusiduret su problemomis sviesumo atveju?pas mane sony bravia,ir kazkaip tas ryskumas labai keistas ant bf1,padarai 0 atrodo labai tikroviskai bet lb tamsei,padarai 50 tai sviesu bet naktis kaip diena,pirmas zaidimas toks,arba as kazko nesuprantu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas zaidziat ant ps4 pro arba paprasto,nesusiduret su problemomis sviesumo atveju?pas mane sony bravia,ir kazkaip tas ryskumas labai keistas ant bf1,padarai 0 atrodo labai tikroviskai bet lb tamsei,padarai 50 tai sviesu bet naktis kaip diena,pirmas zaidimas toks,arba as kazko nesuprantu

Nepastebėjau tokių anomalijų. Mano atveju ps4+panasonic plasma. Tv gamykliniai nustatymai.

ramiai taip :)

 

Geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks jausmas kad ant konsoliu vien nemokantys zaisti noobai

O tik nepradėkite, ant pc tokiu irgi yra..... Pats panašiai nužudžiau per bf4 locker mape. Ir jums manau yra buve.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tik nepradėkite, ant pc tokiu irgi yra..... Pats panašiai nužudžiau per bf4 locker mape. Ir jums manau yra buve.

As ir nesakau kad ant pc nera kolega

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas zaidziat ant ps4 pro arba paprasto,nesusiduret su problemomis sviesumo atveju?pas mane sony bravia,ir kazkaip tas ryskumas labai keistas ant bf1,padarai 0 atrodo labai tikroviskai bet lb tamsei,padarai 50 tai sviesu bet naktis kaip diena,pirmas zaidimas toks,arba as kazko nesuprantu

Pas mane pro ir Bravia, bet nieko panasaus apie ka tu kalbi nepastebejau. Gal tiesiog nustatymu nesusireguliaves

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane pro ir Bravia, bet nieko panasaus apie ka tu kalbi nepastebejau. Gal tiesiog nustatymu nesusireguliaves

 

teisybe,nusistaciau game mode,ir 50 ryskuma paciam zaide ir db viskas grazu,stovejo cinema ne I tema,aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.