scalman

Battlefield 1 !

Rekomenduojami pranešimai

Vakar vakare tai viskas ok buvo,bet kazkur apie 22h niekaip negalejau prisijungt.Nei as negalejau nei draugai,kurie kartu lose. O siaip nauji pojuciai,pagaliau vel galima lakstyt su senoviniais ginklais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, updeitino BF4, kad iš jo galėtum BF1 betą siūstis, nenuskaito Story save games. GG :fuuu:

 

Bijau net betą pajudint, bo dar ir Online prie lvl1 grįš. :wacko:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip diena taip nauji bugai...vakar vis metydavo kad negali pasijungt i ea servus,tai snd bugai,jog buni visiskai be jokiu ginklu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kada siaip isleidimo data sio zaidimo? :)

Battlefield 1 is releasing worldwide on October 21, 2016 for Xbox One, Origin on PC, and PlayStation 4

 

Išbandžiau ir pats, na kol kas toks ant ribos. Pirkimas bus, kaip atpigs ir gan ženkliai, nematau kabliuko kas būtų užkabinęs, nors gal jau perraugau tas dienas kada BC kapodavau :) Pasiilgstu, tų komentarų iš žaidimo, "pasla grenata, ja vyzu loxkij tank" ir t.t. :D Bet šiaip vizualiai gražiai atrodo, nes pastebėjau jog yra kurie grafika nusivylė, aš pixeliu neskaičiuoju tai man gražiai ten atrodo. Galėjo įdėti dar mapa vieną kokį su "Rush", aš labai retai kada conquest žaidžiu... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Battlefield 1 is releasing worldwide on October 21, 2016 for Xbox One, Origin on PC, and PlayStation 4

 

Išbandžiau ir pats, na kol kas toks ant ribos. Pirkimas bus, kaip atpigs ir gan ženkliai, nematau kabliuko kas būtų užkabinęs, nors gal jau perraugau tas dienas kada BC kapodavau :) Pasiilgstu, tų komentarų iš žaidimo, "pasla grenata, ja vyzu loxkij tank" ir t.t. :D Bet šiaip vizualiai gražiai atrodo, nes pastebėjau jog yra kurie grafika nusivylė, aš pixeliu neskaičiuoju tai man gražiai ten atrodo. Galėjo įdėti dar mapa vieną kokį su "Rush", aš labai retai kada conquest žaidžiu... :)

Čia kai žaidėm Battlefield Bad Company 2? Buvo geri laikai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.