narkata

Rekomenduokite koki automobili 2010-2011

Rekomenduojami pranešimai

Taigi neužylgo reik jau pasikeisti mašina, galvoju gale vasaros reik jau pakeisti ta AUDI A2 :)
Norėčiau mažos, banginiu man nereik :)
Galvoju apie Ford fiesta 2010-2011 metu
O ką jus pasiūlytumėte ?

Peugeot / Citroen nesiūlykite aišku ir skalbimo mašinų irgi :D

Update: Benzininis variklis turi būti 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Nos Volvo S40 didelė man 
Jei norėčiau didelės tai tik VOLVO imčiau :)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toyota yaris/auris paprasta, nediduke masina. Dar opel corsa, pačiam teko važiuot, neblogai rieda. Is volkswagenu dar galima ka nors, nors man golf'ai tai nepatinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano balsas atitenka: Hyundai ix20 arba i30. Pats vairuoju Santa Fe 2007 metu. Sese Pirko nauja i30 2010 metais. Jokiu problemu su masinom nebuvo. Is vis hyundai kokybe gera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Rolazz Opel (vauxhall) corsa buvo mintija man bet kas turi iš mano draugu tai su tais vauxhall problemų labai turi nors ir 2013 metu Astra
Golf gal ir nieko bet tada reiktu žiūrėti į koki Golf 7 (bet ir kaina jo nebloga yra nebent Lizingu imti)


Mano balsas atitenka: Hyundai ix20 arba i30. Pats vairuoju Santa Fe 2007 metu. Sese Pirko nauja i30 2010 metais. Jokiu problemu su masinom nebuvo. Is vis hyundai kokybe gera.

Visai neblogai atrodo i30 2011/12 metu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Visai neblogai atrodo i30 2011/12 metu

 

Salono kokybe irgi gera, Mano nuomone vokiskus analogus lenkia. Sesuo jau 120k km prasuko. pagrinde Vilniuj, na ir kelis kart i Europa. Bet pagrinde lietuvos keliais. Pakaba dar visa sava. Buvo dulsintuvas prakiures, bet uzvirno uz 10€ ir vsio. na ir einamasis servisas. Tepalai, filtrai, kalades. Ir vaziuoja visai smagiai. Pas ja 1.6 benzas

Redagavo bigisk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@bigisk reiks būtinai pasižiūrėti gyvai ja, kokiam dėvėtu auto aikštelėje o gal prie kokios pardos pamatysiu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@bigisk Šiandien dar užvažiuosiu į FORD saloną (apsižiūrėti) yra mano mieste
yra dar ir vauxhall (opel) bet ten tikrai nevarysiu :) 
Gaila kad nėra Hyundai bet yra už 55 myliu 


 

onda S2000. Nedidelė, dinamiška, gerai atrodo. https://www.gumtree.com/p/honda/honda-s2000-2-seater-convertable/1167371934

Dvivietė netinka

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@mantukis5000 Pradžiai tokios mašinos geros yra aš tikrai už esu, bet kitas dalykas aš UK
Čia Draudimas tau kainuos daug, plius keliu Road TAX, nešneku apie serviso kainas , tai kad man tokiu tikrai nereik (į darbą, parduotuve ar pas kokius draugus nuvažiuoti man užtektu ir Ford fiesta arba Hyundai ix20 arba i30


Kai suaugsi suprasi kiek tas malonumas kainuoja (o dirbti dėl mašinos tikrai nesiruošiu)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs čia kai kurie apie naujas mašinas iš salono kalbat, tai ten aišku nieks negenda 100k ir daugiau, tik einamos dalys. O jei kalbant apie devėta, tai čia loterija kaip pataikysi, vieną gali nusipirkt ir džiaugtis, o gali pataikyt ir ženytis nes nespėsi tvarkyt. Tie patys ir opel, kol nauja tai ramu, o jau devėta, tai visko gali būt, priklauso kaip prižiūrėta mašina buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.