Tukkas

Muitai maisto papildams iš JAV

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

taigi dėl muitų ir ilgo siuntimo laiko niekad rimtai nesidomėjau prekių pirkimu iš JAV. Tačiau dabar man reikia gan konkrečių maisto papildų ir Europoje be Ebay nelabai yra iš ko rinktis. Netyčia užtikau iHerb.com parduotuvę ir pasidomėjęs radau, kad kai kurie lietuviai ten apsipirkinėja, tik, kaip jie rašo, svarbu neviršyti 22 € sumos neįskaičiuojant siuntimo kainos. Tokią pat info radau ir čia:

 

http://www.muitai.lt/duk

 

Klausimas: ar neperlipant 22 € sumos tiek ir temokėčiau? Ar dar prisidėtų kažkokių papildomų išlaidų?

 

Dėkui už pagalbą!

Redagavo Tukkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad kainos labai panašios kaip lietuvoje, bent jau proteino ir amino rūgščių. Aš visada perku iki 21 euro, bet praeitą savaitę muitinėje buvo sulaikyta mano siunta - 23 eurai vertė. Tai uždėjo PVM mokesti ir dar ten kažkokį, tai teko susimokėt ~16 euru.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad kainos labai panašios kaip lietuvoje, bent jau proteino ir amino rūgščių. Aš visada perku iki 21 euro, bet praeitą savaitę muitinėje buvo sulaikyta mano siunta - 23 eurai vertė. Tai uždėjo PVM mokesti ir dar ten kažkokį, tai teko susimokėt ~16 euru.. :D

Oho, kaip reikiant nuskalpavo... O perkant iki 21 € papildomų mokesčių nesi gavęs?

 

Siuntimo laikas - kiek maždaug keliauja prekė iki Lietuvos?

 

Pirkimas "per dvi pakuotes" - mane domina 5 prekės ir mąstau daryti du pirkimus, kad neviršyti 22 € ribos. Galima šitaip, ar matys, kad tas pats gavėjas ir dės papildomą užmokestį? Net'e rašo, kad kaip ir reikėtų luktelti tarp prekių tų pirkimų, tad nežinau dabar.

 

Jei kas nors atsakysite, būsiu labai dėkingas!

Redagavo Tukkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada paciam teko per 2 siuntinius siustis tai tiesiog tarp pirkiniu dariau keliu dienu skirtuma ir viskas tvarkoje buvo,nieks neprisikabino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada paciam teko per 2 siuntinius siustis tai tiesiog tarp pirkiniu dariau keliu dienu skirtuma ir viskas tvarkoje buvo,nieks neprisikabino.

Supratau, bandysiu luktelt dieną - dvi. Internete radau, jog iki 4 pakuočių neturėtų prisikabinti, tad dėl dviejų, tikiuosi, kaip ir neturėtų kilti problemų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

muitu negaunat jokiu, virsijat 21 eura, mokat pvm +21%, ir plius gryno oro mokestis uz aptarnavima kur jie is taves paima pinigus, +7-8 eurai dar. 
siuntimas priklauso kaip sius ir is kur tiksliau sius.

 

usa 1 - 2 sav. ilgiau gali uztrukt iki 3 sav. (ilgiau nesu laukes)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas - tai čia bet ką iš bet kokios šalies siunčiantis reikia į 21 žydą sutilpt ? ar tik amerikai galioja ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei perki iš Europos šalių jokiu muitu nėra 
Bet jei Amerika ar kokia Azija , tada teks mokėti, bet kiek esu pirkęs tiek iš Azijos ar Amerikos, jokiu muitu negavau aš, pirkta buvo per Ebay, ir viršijau virš 100$ bet siuntė man į UK , bet jei perku iš amazon US tai ten iškart ir susimoki muitus visas išlaidas 


@jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau OnePlus two 3 telefonus is oficialaus saito, siunte is kinijos per dhl tarnyba ir nemokejau jokio pvm,muito ir pns

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dhl'as pats sutvarko jei reikia, jei sutvarko selleris viska kak dela tai ir praeina, as is singapuro perku telefus ir siunciu is ten, nebuvo nei karto sulaike per savaite ateina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
O kaip dėl Ebay.co.uk ? Nes faktiškai juk ES, bet jeigu pardavėjas iš Kinijos ir prekė siunčiama iš kinijos? Nes faktiškai juk perki iš ES, gal kas yra susidūręs ? Kalbu perkant daugiau nei 21 eur.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seleriai speceliai pasidaro acc ant ebay uk bet savo adresą nurodo kad Kinija, tas pats kai matau uk ebay kai pardavinėja iš Portugalijos, Ispanijos, lithuania USA ir Kinija, faktiškai ne faktiškai jei siunta eis iš Kinijos ar USA ir virsisi tai vistiek mokėsi muitą, dzin kad jis iš uk tipo, tai čia juo selerio priklauso, jei jis viską darytų kad tau nebūtų mokesčių tai ir kaina kitokia gal būtų ir t.t, bet daug kas tingi ta daryti ir palieka visas problemas tau

Jei nenori muitų pirk iš Lt arba iš ES šalių kurie iš tikro yra ES šalis, skupas visada mokės du kartus daugiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.