scalman

Fifa 17

Rekomenduojami pranešimai

915782519af078213335b8f81b3b145c399.jpg

 

Sveiki, Playmanija.lt forumo lankytojai,

norėčiau jums pristatyti naują YouTube kanalą.Tikiuosi jis jums patiks bei tikiuosi, kad prisidėsite prie jo augimo!

 

FIFALietuva - pirmasis YouTube lietuviškas FIFA kanalas.

Kanale jūs galėsite išvysti informatyvaus bei naudingo turinio video bei gerai praleisite laiką!

Plačiau sužinoti apie šį kanalą galite pažiūrėję pristatymo video:

https://www.youtube.com/channel/UC9-2EDX6bje2P4ZnHX4fC-Q

 

Ačiū už dėmesį!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

915782519af078213335b8f81b3b145c399.jpg

 

Sveiki, Playmanija.lt forumo lankytojai,

norėčiau jums pristatyti naują YouTube kanalą.Tikiuosi jis jums patiks bei tikiuosi, kad prisidėsite prie jo augimo!

 

FIFALietuva - pirmasis YouTube lietuviškas FIFA kanalas.

Kanale jūs galėsite išvysti informatyvaus bei naudingo turinio video bei gerai praleisite laiką!

Plačiau sužinoti apie šį kanalą galite pažiūrėję pristatymo video:

https://www.youtube.com/channel/UC9-2EDX6bje2P4ZnHX4fC-Q

 

Ačiū už dėmesį!

Muzika turėtų groti fone, nes dabar gaunasi taip jog balsas lieka fone. Taipogi reikėtų kiek rišlesnės kalbos, nes vietomis neina suprasti žodžių. ;) Ačiū už lietuviškus rašmenis, be jų net nebūčiau žiūrėjęs, suteikia rimtumo/atsakingumo jausmą. Na tik deja aš futbolu visiškai nesidomiu tai man kanalas bus neaktualus, o tiem kas mėgsta rekomenduočiau. Pataisius klaidas turbūt bus vienas iš rimčiausių youtube kanalų pristatytų playmanijoj :) Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Muzika turėtų groti fone, nes dabar gaunasi taip jog balsas lieka fone. Taipogi reikėtų kiek rišlesnės kalbos, nes vietomis neina suprasti žodžių. ;) Ačiū už lietuviškus rašmenis, be jų net nebūčiau žiūrėjęs, suteikia rimtumo/atsakingumo jausmą. Na tik deja aš futbolu visiškai nesidomiu tai man kanalas bus neaktualus, o tiem kas mėgsta rekomenduočiau. Pataisius klaidas turbūt bus vienas iš rimčiausių youtube kanalų pristatytų playmanijoj :) Sėkmės!

 

Ačiū už patarimus, būtinai panaudosiu, čia buvo pirmasis mano YouTube video, tad dar tik ,,apšylu". ;)

O FIFA žaidimus žaidžiu nuo 2007 metų ir dar nepraleidau nė vieno, tad FIFA žaidimuose, galima sakyti, aš veteranas. :)

Aš irgi neįsivaizduoju lietuviško kanalo be lietuviškų rašmenų, tad gramatika bei rašmenys bus visada teisingai naudojami. 

Be to, dėkoju už gražius žodžius bei rekomendaciją!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rugsejo 13 demo gaus ir pc 

 

 

EA Sports has confirmed that the FIFA 17 demo will be coming to the PC on September 13th. According to the team, this demo will let players experience the brand new “Journey” mode, and will feature Kick-Off/Exhibition matches (as well as 4 Single Player Skill Games and 3 of the brand new Multiplayer Skill Games).

Regarding the Journey mode, EA Sports had this to say:

“For the first time ever in FIFA, live your story on and off the pitch as the Premier League’s next rising star, Alex Hunter. You’ll have the opportunity to play a select experience in The Journey which will be limited to playing as one of the world’s top clubs Manchester United.”

The FIFA 17 demo will feature 12 teams which are:

  • Manchester United
  • Manchester City
  • Chelsea
  • Real Madrid
  • Juventus
  • Inter
  • Paris Saint-Germain
  • Olympique Lyonnais
  • Seattle Sounders
  • Bayern München
  • Tigres U.A.N.L. (MX)
  • Gamba Osaka

The FIFA 17 Demo will also include 3 authentic stadiums that will be available to play in Kick-Off/Exhibition matches.

  • CenturyLink
  • Stamford Bridge
  • Suita City Football Stadium

 

  •  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mes 13 diena galesim zaist full pes 2017 kam rupi fifa 17 demo ?

 

Jau geriau lošiu fifa 17 demo negu negu pes....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.