scalman

Fifa 17

Rekomenduojami pranešimai

Kūrėjas:
Leidėjas: EA
Žaidimo variklis: Frostbite !!
Žanras:
Režimai:
Išleidimo data:
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

 

cai tai naujiena. nauja fifa ant frostbite  :god:  ..war football never changes..or does it ?

 


s5qrx0.jpeg

 

BmGSbP.jpeg

 

RFmfLH.jpeg

 

OapUpn.jpeg


Vw8bmYM.gif

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patiko man filmukas. Nostalgija ir Naujoves. Toks kazka naujo zadantis. Padarytu kompiuterinius zaidejus protingais - man tai jau butu laimejimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau glavojau nebegaus zaidimu x360 aisku istorijos tikriausiai negaus. :D

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet koki jie engine tada duos senom konsolem ?  :poker:  tipo kiti devai kurs senom konsolem versijas ant praeitu metu engine greiciausia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Story bus suristas su tuo Alex Hunter.Savo zmogaus negalesi susikurt:/

Bet vistiek idomu bus isbandyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai neblogai pasirode. Siaip kazkas naujo ir tai yra gerai. As kazkaip ir norejau, kad padarytu storyline. Kad ir su tais paciais tornament trofejais. Jiems irgi galejo duoti kazkokia tai prasme, kad butu idomu zaisti. Na, bet gerai, kad viskas juda i gera puse. Svarbiausia, kad ir pacio zaidimo nepamirsta gerinti, jo technikos. Idomu kaip del dirbtinio intelekto protelio bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai idomu kaip tu rungtynese gali zaist uz viena zmogu pagal story kai tu losi uz visa komanda ir pastoviai persijungineji tarp zaideju. ..ar cia koks atskiras isvis gameplay bus ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir tas ir tas gali buti istikro, bet man atrodo, kad labiau bus taip, kad tu losi uz viena pasirinkdamas kurioje pozicijoje jis stoves. Kazkodel vercia apie tai galvoti seni prisiminimai is PSP versijos kai galima buvo sita dalyka pasirinkti ir savo zaideja paversti dievu. Prasyti is komandos draugu pasu ir panasiai.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai idomu kaip tu rungtynese gali zaist uz viena zmogu pagal story kai tu losi uz visa komanda ir pastoviai persijungineji tarp zaideju. ..ar cia koks atskiras isvis gameplay bus ..

 

Tai kad seniai gali uz viena zmogu zaisti(tiek savo sukurta,tiek uz tikra futbolo zaideja)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad seniai gali uz viena zmogu zaisti(tiek savo sukurta,tiek uz tikra futbolo zaideja)

Kad gali tai taip. Bet jeigu kalbeti apie Hunteri, cia dar klaustukas. Arba jis bus pilnai kazkoks atskirtas arba viskas bus tas pats kaip ir anksciau, apie ka tu ir kalbi, bet prie to pacio dar gausime ir Story. Bus matyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

rugsejo 29 . pirma karta naujam engine. idomu kas gausis su fizika. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.