Oligarchas

kas keleta minuciu atjungia nuo puslapio

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,taigi ant sienos nikeo nesulaukiau tai pakursiu tema.

Turiu tokia problema kad jau kelintas menuo mane tarkim nuo kai kuriu internetiniu puslapiu automatiskai atjungia pvz torrent.lt

uzeini i puslapi paspaudi and ko nors ir psl persikrauna ir man is naujo reikia jungtis.

Arba kaip siuo metu uzsiemu svetaines kurimo darbai man reikia dirbi su directadmin o per ten viska valdyti ir surasyti man reikia taigi pasirenku ka surasyti reikia spaudziu instal ir psl persikrauna ir manes praso vel prisijungti prie directadmin prisijungus vel viskas ir pradziu ir taip be pabaigos,kas galetu buti? Googlinau absoliuciai nieko nerandau apie tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip pas mane karta i menesi ar du taip nutinka. kad absoliuciai prie visu saitu reikia is naujo prisijungti. Anksciau tai kaltinau besikeicianti IP, bet dabar nuo kazkao tai nutinka. Kokia narsykle naudoji? Pabandyk ant kitos. Jeigu ir joje tas pats bus tai nezinau. Jeigu ne, gal per nustatymus kazkur kazkas atsirado, kad tave auto atjunginetu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visada chrome naudodavau,vakar dakniso nes su directadmin negaliu padirbt visai irasinet kazka bandai o tau cia is niekur refresh padaro ir vel praso prisijungti tai parsisiunciau mozzila nu ir vel tas pats ir niekaip nesuprantu kaip sutvarkyti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eset smart security turiu.

o cc cleaner jau bandziau nepadeda

ccleaner active-monitoring išjungt bandei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne,pabandysiu grizes namo :) dekui uz pasiulima.

Nežinau ar padės, bet kažkodėl aš jį tik įsirašęs į PC iškart išjungiu, nežinau, man ten keistai jis atrodo...

O jei dar nepadės, pamėgink antivirusinę visai išjungt ir pasižiūrėk ar bus gerai. Jei bus gerai, reiškias bėda ten, tada ieškosim kas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau ar padės, bet kažkodėl aš jį tik įsirašęs į PC iškart išjungiu, nežinau, man ten keistai jis atrodo...

O jei dar nepadės, pamėgink antivirusinę visai išjungt ir pasižiūrėk ar bus gerai. Jei bus gerai, reiškias bėda ten, tada ieškosim kas. :D

Vat apie antivirusine tai as ja isjungiau iir pvz is torrent.lt manes neatjungia bet is directadmin atjungia. Tai padariau grynai pries islekiant is namu. Tai staigiai ta antivirusine istryniau ir kita isirasiau tik nespekau patikrinti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat apie antivirusine tai as ja isjungiau iir pvz is torrent.lt manes neatjungia bet is directadmin atjungia. Tai padariau grynai pries islekiant is namu. Tai staigiai ta antivirusine istryniau ir kita isirasiau tik nespekau patikrinti :D

O tik iš torrent ir directadmin atjungia? Per kokį tiekėją directadmin naudoji? Ta prasme kas hostą duoda, ar local?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai vat viska isbandziau ka pasiulei ir zinok niekas nepadejo. isvaliau narsymo istorija nup pradziu viska reset vistiek tas pats per ta paty. ;/

 

kiek pastebejau tai taip tik is tu dvieju saitu atjungia mane pastoviai.

Directadmin tai per iv.lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai vat viska isbandziau ka pasiulei ir zinok niekas nepadejo. isvaliau narsymo istorija nup pradziu viska reset vistiek tas pats per ta paty. ;/

 

kiek pastebejau tai taip tik is tu dvieju saitu atjungia mane pastoviai.

Directadmin tai per iv.lt

Hmm.. nesąmonė. Sakyčiau, kad iv kaltė gal yra, nebandei parašyti jiems? Gal koks užsilikęs skriptas yra pas juos ir tau išmetinėja, apsaugos ale pas juos... Kito nelabai įsivaizduoju kas gali būti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man darbe directadmin ir praso persilogint kas kiek laiko, visada pries seivindamas ctrl+a ctrl+c. O su puslapiais viskas ok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.