Rekomenduojami pranešimai

bet nebutinai ten visi tik puola vieni kitus, as ta dideli laiva pirmas puoliau saudyt todel ir atsake man atgal o po to as jiem atskiau , ne is kazkokio kersto tiesiog iki tol ne vieno laivo juroj nemaciau tai norejau ismegint kaip tai veikia . siaip labai sauniai veikia. greitesnis manevringesnis laivelis be jokiu prob gali pasivyt dideli laiva kad ir toli jis butu. ir jei dar sugebetum isvairuot kad nepatekt jiem is sono tai butu dar idomiau galbut, nors anie saudyt galejo ir is galo ten is kazkokiu ginklu. tai jei nebuciau ten ju susitikes isvis nebuciau ismegines jokiu kovu Betoj nes daugiau tai tik kelis kartus sutikau tuos skeletus , bet tie nebuvo labai jau sudetingi.

gali but kad vienam tiesiog greitai pabostu , ziurint kiek ir kokio contento bus pilnoj versijoj dar.

 

naujo gameplay treileris

 

siaip labai grazue zaidimo vizualai pats stilius labai geras . ir detalumas geras kai maxini super. juroj labai geras jausmas tarp bangu su baisiais debesim ir juros purslais. siaip kas turi juros liga tai nzn gali toks vaizdas ir gerokai uzsupuoti ten .

 

kaip ir kiti zmones domejosi kas bus gero pilnoi versijoj net na prisigerti ir gaudyt vistas bei lobiu issiskasti kelis gali but idomu bet kazi ar ilgam. kai reikes ta pati per ta pati daryt. man jau iskart nepatiko tas vistu gaudymas. pirma tai neradau vistu kai reikejo niekur antra kai radau kiaules tai jos varinejo po vandeniu begiojo sau :troll: bet nzn temptis deze iki ju kad pagaut .

remontuot laiva buvo fun. varai kalt skyliu lentom ir po to semi vandeni lauk ir ispili per borta. labai geri garso efektai kai vandeni ispili. tiesiog manau paeme ir reliai irase ta veiksma nes labai realistiska.

AC 4 buvo viskas paprasciau su piratavimu , pats vairavai pats taikeisi vairuodamas ir pats saudei . pamenu daug as ten laiko prie to praleidau.

 

 

idomu kiek realiai sansu yra losiant pamaty ta Krakena

 

giphy.gif

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deja bet matyt kad tie kas eina i zaidima lost pvp nelabai kreipia demesio kokio tipo cia zaidimas ir tuo viska sugadina losdami ji kaip koki eilini pvp. niekas nesilaiko Piratu kodekso ir ju taisykliu kurias devai kaip ir sugalvojo zaidimui ir tikejosi kad cia eis zaist tik tikri piratai . kaip ir visada nutinka tokie zaidimai paskesta juroj pvp skerdyniu , ir nors sitas zaidimas nera toks , bet atrodo kad kai kurie cia ateja ji taip losia. 

 

Sea of Thieves is quite a lot of fun until you meet other pirates.

 

There’s a Pirate Code of Conduct stuck to the wall in every tavern in Sea of Thieves. It promotes community and fair play, and if these were rules rather than suggestions, the ocean would be a lovely place. Unfortunately pirates rarely follow suggestions.

We were both a bit disappointed that our very first encounter ended in bloodshed, but we patiently waited for the ferryman to let us return to the land of the living, hoping that our next life would contain more friendship and fewer bullets in the skull. We respawned on our ship, where the other pirates were waiting for us. We died again. This happened several more times until we just waited them out on the ferry. Eventually they got bored, scuttled our ship and left.

This sums up just about every single encounter we had last night. We’d either be docked or on land, another ship would sidle up to us, murder us and then camp out on our ship until they got bored. We rarely had anything worth stealing, so ultimately it was just two groups of pirates, boring themselves for nothing.

That Sea of Thieves has PvP isn’t the problem. In a multiplayer game about pirates, PvP is almost a necessity, and ship-to-ship battles remain thrilling, but being murdered when you’re just reading your map, trying to talk to NPCs in an outpost or trying to set up a pirate band is just disheartening.

 


simta kartu idomiau butu lost toki zaidimai pries AI nei pries tokius pridurkus kurie sufailina visa zaidimo esme. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkas losia sita boring sea of fetch quest zaidima? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Strima žiūriu kai Ukrainiečiai žaidžia tryse, tai puikiai žiūrisis prikolina jie ten gerai, aš tai tikrai nepirkčiau to žaidimo man užtenka stream pasižiūrėti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sita nesamone analogas - Battlefield Heroes, MS pozicionuoja sita nesamone kaip super exclusive must have on xbox..., juos zlugdo ju politika zaidimu atzvilgiu, kol jie to nesupras, tol nieko del ko verta butu pirkti xbox nebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deja bet matyt kad tie kas eina i zaidima lost pvp nelabai kreipia demesio kokio tipo cia zaidimas ir tuo viska sugadina losdami ji kaip koki eilini pvp. niekas nesilaiko Piratu kodekso ir ju taisykliu kurias devai kaip ir sugalvojo zaidimui ir tikejosi kad cia eis zaist tik tikri piratai . kaip ir visada nutinka tokie zaidimai paskesta juroj pvp skerdyniu , ir nors sitas zaidimas nera toks , bet atrodo kad kai kurie cia ateja ji taip losia. 

 

simta kartu idomiau butu lost toki zaidimai pries AI nei pries tokius pridurkus kurie sufailina visa zaidimo esme. 

 

Tai dabar simta kartu pabandyk isivaizduot, kaip tu sita zaidima zaistum pries AI, butent tokiame zaidime, koks jis yra. Nusisnekejai tragiskai, parasei net nepagalvojes, ka parasei.  Pridurkai yra kurejai, jie galejo padaryt safe zonas outpost salos viduryje ir nebutu visu situ cyrku. Cia zaidimas yra multiplayer ir eidamas ji zaist turi susitaikyt su mintim, kad nezinai ka sutiksi kelyje ir kaip viskas klostysis, nes yra visokiu zmoniu, yra ir tokiu kurie taisykliu nesilaiko. 

 

kazkas losia sita boring sea of fetch quest zaidima? :)

Nusipirkau Xbox One X, tai zaidziu. Pacia konsole nesu labai patenkintas, bet zaidimas, tai labai patinka :) Jis toks gana letokas, bet po darbo su draugu pazaist yra pats tas. Atitiko mano lukescius ir skoni. Puikiai suprantu, kad vieniems is vis sita tematika nepatinka, kitiems jis atrodo tuscias, kitiems monotoniskas ir t.t. Ant teliko jis eina 4k native reza+ hdr, atrodo tikrai neblogai, vanduo tai super graziai atrodo. Yra bugu tikrai, servai perkrauti neatlaiko zmoniu kiekio, tai kartais pakimba, hdr nakti labai sutamsina viska, nieko neina beveik matyt, o options nera nustatymo isjungt hdr, kas yra totali pieva. Blogai padare, kad nepaliko safe zonu, kur uzduotis pasiimt ir priduot skrynias, nes yra tikrai gudruciu kurie uz kampo pasina, kol su skrynia atbegsi :D Bendrai paemus, man jis patiko ir patinka, o kiek ateiti patiks jau priklausys nuo kureju, nes prisizadeje jie pildyt zaidima, o ar pildys bus matyt. O kas liecia konsole, tai faina, kad 4k tempia kai kuriuos zaidimus, kiti atrodo graziau ant 4k teliko tikrai, bet cia visas fainumas ir uzsibaigia. Vistiek nuo ps4 pro nuvalau dulkes :)

Redagavo DeLinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Strima žiūriu kai Ukrainiečiai žaidžia tryse, tai puikiai žiūrisis prikolina jie ten gerai, aš tai tikrai nepirkčiau to žaidimo man užtenka stream pasižiūrėti

Aš ir karts nuo karto pažiūriu kai Lirik lošia šitą su savo draugeliais, tai visai smagiai žaidžiasi jiems ten šis žaidimukas. Aišku, pats jo nežaisčiau, bet pažiūrėti kartais tikrai smagu  :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir turejo but..., review sito vejo awesome 6.5/10, 4/10 :D go Microsoft, kiek mananciu jog God Of War bus tokie review..?, atsakysiu - 0. Per tiek laiko nuo xone isleidimo nusipirkau ta lavona del dvieju ziaidimu kuriuos galima buvo palosti tik ten, desktop pc man nereikalingas.., ir tie zaidimai Quantum Break ir Gears Of War 4 - viskas!, viskas del ko mokejau 199 eu. uz ta deze :D, stovi dulkes renka dabar kol iseis Gears 5 arba kazkas is Quantum Break kureju :D, jokiu kitu exclusive MS neplanuoja. Stai tau ir politika, todel ir pilni sandeliai tu x deziu

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad gryba pjauna jie cia baisiai. b*** kritiniu klaidu nesugeba sutvarkyt, trofejai atsiranda uz valandos. Viena puse vandenyno padaryta absoliuciai zalia, apsvietimas zalias, dangus zalias, vanduo zalias, viskas ten b* zalia, o nakti tampi aklas. Kita puse vandenyno super. Jeigu jie taip ,,greitai'' taiso klaidas, tai as jau matau, kaip greitai sulauksim naujoviu zaidime, o ju baisiai reikia, nes issilakstys paskutiniai piratai. Charakterio progresijos jokios nera, uz surinktus pinigus gali pirkt tik kosmetinius niekucius, apie kazkokius paaiskinimus zaidime isvis patyliu. Mes ji zaidziam vakarais, nes smagus multiplayer, bet visa kita vertinciau 5/10. Ir jo kaina yra nenormali, visa laime, kad jis man su gamepass atejo uz 0e.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad gryba pjauna jie cia baisiai. b*** kritiniu klaidu nesugeba sutvarkyt, trofejai atsiranda uz valandos. Viena puse vandenyno padaryta absoliuciai zalia, apsvietimas zalias, dangus zalias, vanduo zalias, viskas ten b* zalia, o nakti tampi aklas. Kita puse vandenyno super. Jeigu jie taip ,,greitai'' taiso klaidas, tai as jau matau, kaip greitai sulauksim naujoviu zaidime, o ju baisiai reikia, nes issilakstys paskutiniai piratai. Charakterio progresijos jokios nera, uz surinktus pinigus gali pirkt tik kosmetinius niekucius, apie kazkokius paaiskinimus zaidime isvis patyliu. Mes ji zaidziam vakarais, nes smagus multiplayer, bet visa kita vertinciau 5/10. Ir jo kaina yra nenormali, visa laime, kad jis man su gamepass atejo uz 0e.

nepyk kad taip pasakysiu, bet tik kvailiai gali ta game passa pirkti. pirma moki uz ji 10$ antra, moki uz golda 10$, gaunasi menesis 20$. ar kas nors gamina 24/7? abejoju. todel nera sansu kad jis atsipirktu is vis kada nors, nes tiek neislosi, bet moki vistiek uz tai.

 

4metus berods sita suda kure, panasiai tiek pat kiek ir God of War :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ant PC gerai atrodo tos spalvos @DeLinkas ,tik užduotį padarius pinigai neateina tik po laiko, vėluoja kaip sakant bet šiaip kaip ir gerai nemačiau bug aš, kur žiūriu aš streama jie būtent ant PC žaidžia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepyk kad taip pasakysiu, bet tik kvailiai gali ta game passa pirkti. pirma moki uz ji 10$ antra, moki uz golda 10$, gaunasi menesis 20$. ar kas nors gamina 24/7? abejoju. todel nera sansu kad jis atsipirktu is vis kada nors, nes tiek neislosi, bet moki vistiek uz tai.

 

4metus berods sita suda kure, panasiai tiek pat kiek ir God of War :D

 

Man menesiui gamepass gavosi 1.69e, o toliau 3 menesiai 20e is cdkeys, o 3 menesiam gold gal 14e grubiai. Nu bet jeigu nieko nematai tam gamepass, tai neapsimoka jo ir imt. Atvirai galiu pasakyt, kad as greiciau ateiti iki menulio nuskrisiu, nei xbox tures geresnius zaidimus nei ps4 :D Cia galejai drasiai pasakyt tik kvailiai perka ta xboxa, nes kazkaip toks pasijauciau. Neverta demesio konsole ir tikriausiai niekada nepasivys ps4. Labai norejau isbandyt, tai va isbandziau. 

 

Nu ant PC gerai atrodo tos spalvos @DeLinkas ,tik užduotį padarius pinigai neateina tik po laiko, vėluoja kaip sakant bet šiaip kaip ir gerai nemačiau bug aš, kur žiūriu aš streama jie būtent ant PC žaidžia

Uzduoti padarius dazniausiai ateina pinigai iskarto, kartais veluoja, bet atsidarius meniu jie visada jau buna, tik nematai tipo kaip jie ateina :D O su spalvom tai tik viena mepo dalis turi ta apsvietima ir jis ziauriai lievai atrodo palyginus su kita dalim mepo. Plius toj mepo dalyje hdr gadina viska nakti, todel tampi kaip aklas. Maciau pilna nusiskundimu sita tema, tai manau sutvarkys kazkada...Bet mano draugas zaidzia ji su pc ir jam negerai tas apsvietimas, ir nakti jis ten kankinasi, nors jo monikas ips ir neturi hdr.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man menesiui gamepass gavosi 1.69e, o toliau 3 menesiai 20e is cdkeys, o 3 menesiam gold gal 14e grubiai. Nu bet jeigu nieko nematai tam gamepass, tai neapsimoka jo ir imt. Atvirai galiu pasakyt, kad as greiciau ateiti iki menulio nuskrisiu, nei xbox tures geresnius zaidimus nei ps4 :D Cia galejai drasiai pasakyt tik kvailiai perka ta xboxa, nes kazkaip toks pasijauciau. Neverta demesio konsole ir tikriausiai niekada nepasivys ps4. Labai norejau isbandyt, tai va isbandziau. 

 

Uzduoti padarius dazniausiai ateina pinigai iskarto, kartais veluoja, bet atsidarius meniu jie visada jau buna, tik nematai tipo kaip jie ateina :D O su spalvom tai tik viena mepo dalis turi ta apsvietima ir jis ziauriai lievai atrodo palyginus su kita dalim mepo. Plius toj mepo dalyje hdr gadina viska nakti, todel tampi kaip aklas. Maciau pilna nusiskundimu sita tema, tai manau sutvarkys kazkada...Bet mano draugas zaidzia ji su pc ir jam negerai tas apsvietimas, ir nakti jis ten kankinasi, nors jo monikas ips ir neturi hdr.

tai pala dar, jie jau anonsavo kad bus dar ir microtransanctionu prikista po 3 menesiu :D gudruoliai, mat paziurejo kaip kitiems zaidimams tas atsiliepe, tai galvoja pagerins ju review score'a :D nichiga, visi eda sita zaidima.(nu ok, dauguma eda, nes pilna xbox lojalistu, kurie kiekviena m$ zingsni garbina :D )

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirodo tai tuscias zaidimas. keli ginklai, jokiu leveliu, jokiu laivo upgreidu, jokiu grupiu ar pan dalyku kas buna idomu zmonem pvp zaidimuose. nera contento. 

nedaznai sutinku su angry joe , bet bent jau pazvengt is jo video ir kostiumu buvo galima. 

man beta patiko tas kelias valandas , bet matyt zaidime daugiau nieko ir nera be to. zmonem ir su draugais neidomu ji lost. tai blogiau nei no mans sky, net negali vadintis No Man's Sea  :yao:


jie suvare no mans sky savo laiku aisku ten buvo apie pirma versija, bet cia dar blogiau nei no mans sky.  :poker:


jeigu jau jie losdami keliese nerado ka veikt ten tai nekas. 


Most ambitious game Rare has ever created .... 

 


MS nesiseka su exclusivais  :herp:


ar tai $15 zaidiams?. kad ne , tai $60 zaidimas. sutinku cia butu nieko zaidimas kaip $15 sandboxas kokiu nezinomu indie kureju. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WTF? Miscrosoft laido taip susimauti? Kam n. leisti tuščia žaidimą..... O gal reikia kad būtu contento sesson pass pirkti?

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.