Paulius5

Dolphin (Wii emuliatoriaus bedos)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, noriu paklausti dėl wii emuliatoriaus. Pas mane silpnas pc ir neveža 60 fps žaidimų. Tai soundai priklauso nuo fps. Kiek fps toks ir soundų tikslumas. Tačiau kažkada buvau padaręs, kad soundai eitų tarsi pats žaidimas eitų 60 fps.Žaidimas veikė 15-20 fps, o soundai visiškai be jokio lago, atrodo nepriklausomi nuo fps. Tačiau nebeatsimenu ką ten buvau padaręs. Gal kas nors žino, kaip tai nustatyti, kad soundai veiktų be trigdžių? Dėkingas.

 

P.S. Ieškojau 3 gal valandas ir neradau. Bet esu įsitikinęs, kad tai buvo pavykę seniau.

Redagavo Paulius5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt frame skipping reikia įjungt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku pirma naujausia versija isirasyk. jau isejo 5.0 . ir ten kazkas naujo yra. nauji nustatymai ir pan. reiskia skaityt apie ta versija ir susireguliuot kad geriausiai eitu pagal savo specus. tas kas ejo su sena versija ,tai nieko nereiskia jei tu atsinaujini. reikia vel ziuretis kas tau geriau eis.


https://dolphin-emu.org/blog/2016/06/24/dolphin-50-release/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku pirma naujausia versija isirasyk. jau isejo 5.0 . ir ten kazkas naujo yra. nauji nustatymai ir pan. reiskia skaityt apie ta versija ir susireguliuot kad geriausiai eitu pagal savo specus. tas kas ejo su sena versija ,tai nieko nereiskia jei tu atsinaujini. reikia vel ziuretis kas tau geriau eis.

https://dolphin-emu.org/blog/2016/06/24/dolphin-50-release/

Gal ir padėtų, bet nepasileidžia. OpenGL kažkokį error'ą meta, o Direct, tai rašo, kad reikia minimum Direct 3D10 turėt, o kažkodėl jo įsirašyt neleidžia. OpenGL įleidžia tik į 3.5 versiją. Gal kaip nors Direct 3D9 galima paleist arba OpenGL pataisyt?

Turbūt frame skipping reikia įjungt?

Ne, frame skipping tik padidino lagus, ir prasuka vaizdą, o man ėjo vaizdas biškį su lagu, bet garsas tikslus buvo.

Nu ką, garsus sutvarkiau kažkaip. Kažką paspaudinėjau ir veikia. Frame skipping lagas didžiausias, bet dėkui už pagalbą. O, kai susitvarkė garsas labai padidėjo lagas. Žiūrėsiu, gal rasiu dar ką nors. Jeigu dar įmanoma kažką pakeisti tam Dolphin 5.0 sakykit, nes aš nežinau. Nepaleidžia per tuos rendeerer.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kokia pas tave gpu ? Tai directx irasytas? Man tai normaliai veikia nieko nemeta. Per nauja pamegink vaizdo draiverius isirasyk ir dx

Siaip wii zaidimai ir neveikia idealiai . Vienas zaidimas geriau kitas blogiau.

Bet zaist kazkaip galima. Man bent jau wii super mario normaliai eina .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandžiau perrašinėt tą directx, sako, kad atnaujino, bet kiek jungiu tiek rašo, kad neturiu.

Beje, bandau pasileisti Resident Evil : Darkside Chronicles. Kiek žinau jam nieko keist nereikia. Default užtenka. Bet kai pas mane lievai veikia, tai aš keitinėju.


Nu va, geriausia. Pagavau garsą normalų, fps irgi nieko lyg. Nu žemi jie bet geriau negu 5-7 buvo pirmai. Bet dabar tik pažaidi porą minučių ir dolphin palūžta. Atrodo su opengl jungčiau.

Redagavo Paulius5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gpu - geforce 7600 GS, o Cpu - intel core dual 1.86 ghz.

 

Va ką dar pastebėjau keisto, kad man veikia su 3.5 geriau negu su 4.0, nes po to kai užstriginėt pradėjo, bandžiau jungtis 4.0, nustačiau tokius pat settingus, kaip ant 3.5, bet garsas trūkinėja kaip seniau. O taip crashino jau gal 3 kartus. Čia turbūt pc bėdos. Niekaip neprisiruošiu dalių keistis.

Tiesa, kažkada jau žaidžiau per Dolphin šitą žaidimą ir jokių crash nebuvo viduryje žaidimo. Dėl to ir keista. Turbūt per naują parsisiųst bandyt reikės.


Nu dabar čia ne į temą skelsiu, bet vistiek. Ketinu kitą savaitę pirkti procesorių Xeon E 5450. Klausiau pas draugą ar geras ir t.t. Ir jis ten kažką papasakojo, kad gali nesusiderint su kažkuo. Tipo motininė gali su socketu nesusiderint ar vaizdo plokštė... Net nežinau aš čia. Jau ir užmiršau. Bet keisiu iš pradžių tik procesorių. Ar didelė galimybė, kad jis netiks mano šitam senukui? :D


Nu va. Radau savo directx versija. DirectX 11. Tai kodėl man nepaleidžia nesuprantu???

Redagavo Paulius5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
@scalman čia tas kur tada su dinozauru PC sėdi kai klausinėjo su vaizdo kortom jei atsimeni (kiek matau pasikeitė jau vaizdo korta) :)

@Paulius5 tai kad tavo vaizdo korta nepalaiko DX11
p3bxD0Z.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesiog modeli vaizdo kortos pasakyk . zinosim ka palaiko. o dolphin emule gana reikli siaip yra. net as turiu lagu losdamas wii zaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geforce 7600 GS jesus christ cia mazdaug 2005-2006 GPU, is jos tiketis daug nereikia.

 

 

Kazkada seniai seniai turejau 7600 GT

Redagavo Mason13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.