bluelything

Ar verta pirkti PlayStation 3 2016-aisiais metais?

Rekomenduojami pranešimai

Manau, kad verta, pats visai galvoju savo senutį X360 prieš parduodant per skelbimus iškeist į kokį PS3 nulaužtą, nes nors ir esu turėjęs jį prieš ~5 metus, bet kai pradėjo pumpuot geriausius Sony eksliuzyvus (nuo kažkur 2011 iki 2013 metų) sugedo ir pardaviau, o jei pažiūrėsi čia list'e http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1218723 tai tikrai daug gerų ekskliuzyvų yra, ypač jei domina japonų rinka. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, nepaisant fakto, kad su PS3 mirė daugelis mano mėgstamų serijų (Silent Hill; DMC (pripažinkit, kad geriausios dalys buvo tik ant PS2); Resident Evil, etc.), tačiau PS3 išties turėjo vienus kiečiausių exclusives ever: Metal Gear Solid 4, Demon's Souls, God of War: Ascencion, Gran Turismo krūva žaidimų, Killzone 2 & 3, Ni No Kuni, Resistance, Twisted Metal, Yakuza, etc. Tikrai tikrai verta turėti šią konsolę. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Verta, aš savą PS3 buvau nusipirkęs 2015 vasarą, vėlokai šiaip, bet isistačiau 1Tb HDD ir nė kiek nepasigailėjau. Yra tikrai daug eskliuzyvų ir daugybę gerų JRPG ir t.t. Bet patarimas būtų tai statytis iškart 2TB HDD, nes mano 1TB jau užkimštas. Geras dalykas tas jog CFW PS3 palaiko PS1, PS2, PSP žaidimus +senujų konsolių emuliatoriai ir MAME. Ir dar kur filmai 1080p, įdomu tai jog net .srt failus palaiko multiman.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas pasakys ar dar kur nors yra užsilikę pirkt naujų ps3 ? Nes xbox 360 tai kartais dar vis pasitaiko , kad atsiranda vienoj ar kitoj parduotuvėj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam butent to naujo. imi su cfw ir losi visus zaidimusis hdd. dar ir online turi.


RDE gal dar turi kokiu uzsilikusiu nauju 

http://www.rde.lt/products/lt/160/83466/sort/1/filter/0_0_0_0/Playstation-PS3-Ultra-Slim-12GB-%C5%BEaidim%C5%B3-kompiuteris.html

 


x360 dar turi 1a.lt  atrodo

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.